Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

nibiru
15. apr 2012

@kilian no ja ju mam na predaj len som chcela orientačne vedet aby som za nu nepytala ako za nijaku novu 😉 nerada by som si spravila hambu 😀 😀a nikde som dake pouzite nenasla teda jednu + podlozka a ta stala 50€ aj postov.

vevika
15. apr 2012

@kattarinab tak mojej malej sa v nom spi asi velmi dobre, lebo doobeda mi v nom prespi 3-4 hodky v kuse 🙂

kilian
16. apr 2012

@nibiru zalezi od farby.myslim,ze 50€ je prehnane Vela....ja som pred rokom priblizne predala za 15€myslim,ale mala znamky pouzitia.takze takych 30-max40€.

hajanka
16. apr 2012

@penelope1 jasne, aj smerom k sebe (ta tyc nema ako zavadzat, ma ju dieta medzi nozickami) a od seba tam tu tyc vobec nema, sestrina dcerka je velkostou ma rok, ale velkostou je ako 2 rocna a nema absolutne ziaden problem s tou tycou.
Na ukazku skus pozriet tieto fotky vacsich deti v sedacke:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1015069...
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1546239...
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1503439...

hajanka
16. apr 2012

@kattarinab spi sa uplne najlepsie, lebo pokial bola vo vanicke, nechcela vobec spat 🙂 ale to je individualne velmi, kazde dieta je ine

nibiru
16. apr 2012

@kilian no tato je krasna zlta zlta vizera ako uplne nova ziadne poškodenia iba jedine na zipse chyba 1 ta stokke gumena uchytka inak zips plne funkčny a teda nema tu prebal.podložku neviem či bola k tomu original.

kilian
16. apr 2012

@nibiru bola. 😉

penelope1
16. apr 2012

@hajanka ďakujem si zlatá!

pajka7
16. apr 2012

ahojte...chcem sa spytat ...to fakt mate tie kociky bez jedinych skrabancov?Lebo tie inzetraty to väcsinou tak uvadzaju. My ho pouzivame necele 2mes. a uz mame poskrabanu rucku....staci prehodit deku a ten cvok to poskrabal 😢 alebo sa obtriet nechtiac zipsom na bunde.Ja neviem ved za dva roky bude aky? 😖 A verte mi ze si fakt davam pozor....

hajanka
16. apr 2012

@pajka7 uz sa tu minule niekto pytal (nie ty?) nie, my nemame vobec skrabance, prave som pozerala na kocik 🙂 ani na rucke, ani na konstrukcii, vobec, pouzivany je teraz necelych 9 mesiacov a to si nejak extra zvlast pozor nedavame 😅

milankovazuzana
16. apr 2012

@hajanka na tej 3. fotke je tá Tvoja ročná neterka?

hajanka
16. apr 2012

@milankovazuzana nieeeee 🙂 to su fotky so stokke skupiny na FB nie su moje

dargi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
milankovazuzana
16. apr 2012

@hajanka aháááá, ja že je tak strááášne veľkááá 😀 😀 😀

milankovazuzana
16. apr 2012

@dargi super 🙂

hajanka
16. apr 2012

@milankovazuzana az taaaaaak nie 😀

milankovazuzana
16. apr 2012

@hajanka som sa zľakla 😀

hajanka
16. apr 2012

@milankovazuzana pustim ma medzi moje albumy? 😀

milankovazuzana
16. apr 2012

@hajanka jasné

mycats
16. apr 2012

@nibiru nova stala 109 a pouzite stoja asi 40-50eur

milankovazuzana
16. apr 2012

@mycats Maji, to je tá Tvoja žutkavá 🙂 limitková, však? Za 30€ - to je málo, na takú značku.

kilian
16. apr 2012

@milankovazuzana ja som pisala,ze zalezi od farby.....
@mycats

milankovazuzana
16. apr 2012

@kilian Jasné, to je v poho a je to každého vec-už podľa uváženia.Mne sa len zdá, že tie ceny niektoré kočky tak veľmi znižujú, že pomaly sa predávajú za ceny ako tie traktory z PL... a pritom nadobúdacia cena je diametrálne odlišná...

mycats
16. apr 2012

@milankovazuzana jj, ale tak ja mam teraz dark navy 😀 😀 ale teda cenu jej dala velmi zaujimavu na to, ze kolko stoji

milankovazuzana
16. apr 2012

@mycats ja viem, ale ten žltý limitkový bol Tvojou srdcovkou 🙂 Hneď som si spomenula na teba, keď som tú taštičku videla 😀

petkaa28
16. apr 2012

Ahojte, rovno sa priznam, ze som bola dlho odporca stokke, aj ked kvoli vyske ma lakal..poalednu dobu ma vsak fascinuje :D
Este ho sice nepotrebujeme, ale uz tak troska poskulujeme :D
Viete mi prosim odpovedat na par otazok?
1) ako sa s nim ide v snehu?
2) aky je v terene - zamkova dlazba, trava, strk...
3) raz som citala, ze pri vacsom vetre maju maminy problem so stabilitou a kocik musia pevne drzat
Dakujem pekne 🙂

vevika
16. apr 2012

@petkaa28 ahoj, takze 🙂 1) v snehu ide uplne v pohode, lepsie ako Cam Cortina alebo Casual play
2) ja osobne s nim nemam problem na ziadnom povrchu a to s nim kocikujem aj po fakt dost rozbitych chodnikoch
3) tak pri tomto bode som sa musela fakt smiat 🙂 prepac, to ma pobavilo 🙂 mne sa za rok a pol co s nim kocikujem nikdy nic podobne nestalo a to sme vonku vietor-nevietor 🙂
summa summarum: s tymto kocikom nemozes byt nespokojna 😉

nibiru
16. apr 2012

@mycats aha no nevedela som to najst fakt všade uz len normalne prebal. tšky dala som ju zA 30s poštovnym kedže nieje k nemj ta podložka na prebalovanie ma taku špecificku farbu tak snad sa preda.

milankovazuzana
16. apr 2012

@nibiru Tá taška je nádherná, je z limitky,ja mám takú červenú a keď som dnes malého krmila, tak som sa na ňu tak zaľúbene pozerala, každopádne sú tieto tašky aj keď staršie krááásne, ten škorupinkový obal a netradičné prevedenie robia z nich zaujímavý doplnok.

petkaa28
16. apr 2012

@vevika dakujem 🙂 mala si casual? u nas je s4 zatial favorit...