Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

milankovazuzana
25. apr 2012

@lenka0283 tu je foto Forest letného setu na našom kočiariku.Je fakt nááádhernýýý.

mycats
25. apr 2012

@finda 😀 😀 dakujeeem

mycats
25. apr 2012

@duplicka - ta vnutorna vlozka je taka smotanova. nie, nic na tu baby vlozku tam nie, asi sa pouziva ta orginalna od kocika. ta vlozka je taka akoby frote 🙂 by som povedala

mycats
25. apr 2012

@boska79 nooo, pre cerveny kocik je idealny pink pixel. blue pixel je skor k dark navy, blue alebo beige potahom. ale osobne by som vyhodila tu nakupnu tazku, kupila novy potah na madlo alebo nechala usit a mozes pouzivat modry kit bez problemov. ved tu nakupnu tazku dolu pod kocikom aj tak nevyuzivam, napr. ja 😀 😀 a novy obal na madlo mas tak za 3e, aky si len povies, od vymyslu sveta su na mmb a siju aj na mieru. rovno ho mozes mat pixelovy 😀 😀

mycats
25. apr 2012

@boska79 napis mu napriamo 😀 😀 a dostanes odpoved. ak sa pomylili, tak sa neda nic robit. ale skoda, ze ich nemaju skladom a robia to len cez objednavky

mycats
25. apr 2012

@hajanka hajanka, brendon ma vsetko na strankach vacsinou aj skladom a je tam aj pink pixel. ale skus zavolat, u nich sa da urobit objednavka telefonicky bez zalohy a do tyzdna ho mas dodany. aspon u mna to tak vzdy bolo ked som tam nieco kupovala.

hajanka
25. apr 2012

@mycats ano??? Brendon od kedy robi dorucenie? Ked sme kupovali kocik, tak sme muslei pre neho dojst osobne.

mycats
25. apr 2012

@boska79 nove potahy maju uz v cene aj nakupnu tasku, nemusis dokupovat prebal. tasku
http://www.babymarket.sk/sk/1976/1796/stokke-se...

prebalovaciu mozes mat tu, ktoru mas. ale podla mna mas jednoduhsie vymenit obal na madlo a pouzivat objednany summer kit bez nakupnej tasky 😀 😀 😀

mycats
25. apr 2012

@hajanka objednavky beru telefonicky, ale prevziat si musis osobne. oni neposielaju 😀

hajanka
25. apr 2012

@mycats no ved to 😅 ja som chcela vediet, ci ho nahodou nemaju priamo na predajni (ak by v babymarket nemali), potom poprosit niekoho kto by bol taky laskavy a mohol nam ho prevziat a poslat 😀 😀

boska79
25. apr 2012

@mycats ja tu nakupnu tasku na stokke milujem. dam tam kopec veci a nic sa mi velke nehompala na rrucke kocika.Alebo teda len mensi organizer.. to staci.
no volala som do bm..prejednaju zo sefkou.. a vraj- ak mi vratia, tak nie vsetko. no...sila toto..... tak idem obzerat, co by sa mi hodilo este prikupit..

a ja uz nechcem davat velke prachy do stokke.. chcem plusko.. a ine veci, ktore tu nebudem rozpisvoat... ano, je kraasny ten blue pixel kit, ale kedze nemam old navy kocik, tak mi je uplne zbytocny, bolo by to preplacane a ja mam radsej jednoduchsie veci...pripadne vyrazne len nieco, nie uplne vsetko.. aj kocik jasna farba aj blue pixel total vzorovany.

tak ak by niekto mal zaujem o blue pixel kit, tak prosim- info do IP

a uz ma nebavia riesit kociky, mala som uz vsetko co som chcela zhruba.. takze to plusko bude ceresnicka na torte a budeme mat super vybavu..

boska79
25. apr 2012

@hajanka v babymarkete maju skladom ten pink pixel- aspon naposledy mali... ja tam mam zalohu za blue pixel, nezoberies ten pink namiesto blue? a bolo by to poriesene - nemusela by som nic stornovat.

duplicka
25. apr 2012

@mycats hmmm som si myslela, tak to je blbe nie ,lebo na to frote vlozka nie je a tym padom ked mas babo v lete tak nema taky super potah,hmmmm, no co uz.

presne to som radila boske kupit len tasku a obal na madlo 😉 😉 😉

kalista
25. apr 2012

No my sme dnes na prechadzke stretli nasho dedika a ten kuka, kuka a 😀 ze "to s akou haraburdou ste vonku" 😀

vevika
25. apr 2012

@hajanka Ahoj, pred chvilou som bola v Brendone pytat sa na Pink Pixel a nemaju ho na sklade, len na objednavku. A takisto BM len na objednavku.

boska79
25. apr 2012

@vevika bm ma pink pixel skladom- aspon pred dvomi tyzdnami bol...

vevika
25. apr 2012

@boska79 dnes nemaju, pred hodinou som tam bola ☹

pallacinka
25. apr 2012

@duplicka Ak som spravne pochopila a hladas potah do vanicky, tak sa daju zvlast kupit bavlnene plachty na matrac. My sme ich mali a su super, ten sustakovy material je v lete predsa len nic moc a plienkou toho vela neporiesis.

duplicka
25. apr 2012

@pallacinka nie praveze som rozmyslala kupit pink pixel letny a na tu mensiu vlozku co je v sportiaku ci je tiez potah ten frote letny co je na sedacku a teda vraj nie je,hmmmmm

duplicka
25. apr 2012

@kalista 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no bolo ti to treba predat stokke 😉 kedy pride plusko

boska79
25. apr 2012

@duplicka ta vlozka sa dava pod ten potah..ci potah na tu vlozku. tak... 🙂)

pallacinka
25. apr 2012

@duplicka Uz chapem 🙂 Ja som ten potah dala do kocika aj tak, aspon na nozicky to pomohlo 🙂

duplicka
25. apr 2012

@boska79 ta vlozka pre mensie babo ide navrch ,tak ako ma cabriofix autosedacka a ked sa odoberie tak je hlbsi sed, len ma sklamalo,ze v letnych nie je aj na nu frote potah to mohli domysliet nie 😒 😒 😒 , podla mna keby som to supla pod ako ty myslis,tak by to nesedelo dobre 😒

duplicka
25. apr 2012

@pallacinka no budem musiet domysliet a ozaj ako plusicko vyuzivate?

kalista
25. apr 2012

@duplicka plusko asi zajtra a buduci tyzden Cameleon.

boska79
25. apr 2012

@duplicka ked som tu luskala temu stokke, pisali baby ze nato..neviem, nemozem tvrdit ze tak lebo som nemala zmensovaciu vlozku.. ale pisali tak...

duplicka
25. apr 2012

@kalista 😉 😉 😉 😉 a cierne? a cam bude novy 😉 😉 😉 a super do terenu 😉

duplicka
25. apr 2012

@boska79 mozno mi niekto pisne ako to je , ty nemas tu zmensovaciu cast do sportovej casti, mas urcite

duplicka
25. apr 2012

@boska79 no teraz citam poriadne ano ano na klasik potah natiahnes ten frote letny

kilian
25. apr 2012

@kalista aj novy cam dojde?aky?