Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

dastien
23. máj 2012

@mycats ahoj.vies co sijavala som aj striesky na bugaboo bee plus ale uz to moc nerobim lebo je to prplacka a pri malej sa mi to neda robit

luly3
23. máj 2012

tuším ho chcem aj ja teda 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ustrachana
23. máj 2012

ale baby kolko ma ona pozit.hodnoteni 😀 ja to nechapem, ale zdrava nie je 🙂))) som nasla "nasu"komunikaciu a mam aj adresu aj tel cislo a bolo to v marci hned na zaciatku marca mi napisala, ze muz ma exekuciu a este bola pohorsena, ze som to napisala do jej hodnotenia 😀 ale hodnotenie tam nie je, len same pozitivne az teraz nega

luly3
23. máj 2012

@ustrachana aké ma to číslo či nemá dve ja mám 0902

petraxy6
23. máj 2012

@dastien a šiješ aj na stokáče striešky? alebo podložky? 😲

ustrachana
23. máj 2012

@luly3 ano tiez mi udala 0902

ustrachana
23. máj 2012

co si ja spominam ona tu nedavno "predavala" aj ten ruzovy stokke a hned nato dalsi, ale farbu si uz nespominam,ale este som bola prekvapena, ze aka super suma a som si tak myslela, ze asi si ho uz kupila a nie je spokojna 😀 ale som naivna a sprosta 😀 😀 😀 a to ona nie ze je nespokojna, to ona tu odubava ludi, nehanba jedna ! matka roka !

petraxy6
23. máj 2012

@luly3 a čo jej hrozí v prípade obvinenia? Toto mňa teda fakt zaujíma. 😠 ja by som jej naparila 1000hodín aktivačných prác na námesti v BB (hlavne v lete je tam veľa ľudí) - chodila by s vestou s nápisom "odrbávala som mamičky o peniaze" 😎 😎 😎 a samozrejme verejné ospravedlnenie každej babe, ktorej toto urobila a ešte by musela vrátiť všetky prachy do centa 😠

kilian
23. máj 2012

To valkyria2 mi strasne nieco hovori!!!!!

kilian
23. máj 2012

Neviem,ci si odo mna nekupila stokke -moj ruzovy.

luly3
23. máj 2012

@kilian 😀 😀 😀 😀 😀 možno aj 😀 má dievčatko lilien
ja som kupovala od freya1488 a to je aj valkyria2

luly3
23. máj 2012

@kilian ty si mala stokke aj bugaboo ktorý je lepší s ktorým si bola viac spokojna

dastien
23. máj 2012

@petraxy6 do stokke sijem zatial iba podlozky.dnes mi prisiel strih na striesku na stokke len tam je dost velky problem ze ta original ma taku vystuz v strede a bez toho to drzat nebude.ale nieco vymyslim a budu dufam aj striesky.ale zatial teda iba podlozky

petraxy6
23. máj 2012

@dastien ale ja mám starý typ (akú výstuž) 😅

kilian
23. máj 2012

@luly3 stokke pre mensie deti do roka, potom cameleon.nam to takto vyhovovalo .kebyze mam mat piate😀 ,tak by som zase volila stokke pre babo.

luly3
23. máj 2012

ja chceeeeeeeeeem kočík novy ☹ ☹ ☹ : nemám byt blbá ne 😀 😀 😀 😀 😀
aj stokke sa mi lúby aj bugaboo co teraz

milankovazuzana
23. máj 2012

@luly3 Schiza asi teda je.Ja som našla jej inz. pod jej pravým nickom na Stokke, že ho predáva, lebo sa už malá nechce voziť.Reku dobre, tak sme sa ešte dohadovali, čo v tej cene bude.Keď sme sa dohodli, tak mi napísala, že predo mnou je ešte jedna pani, ktorá ju naťahuje a kočík chce, ale nemá hneď peniaze.A že jej už teda poslala polovicu.Takže mi ho nepredá.Nahnevalo ma to, prečo teda hrá na 2 strany.Ale ona, že chce byť fér, ke´dže ona bola predo mnou.Ja som medzi tým ale svoju Nunu hodila na MK a jedna zlatá kočka mi ho už zaplatila.Keďže by som ostala bez kočíka, musela som kočke vrátiť peniaze, lebo by som nemala v čom malého voziť.Hrúza.Za 2 dni mi píše, že kočík je voľný, že to nebola platby od pani, ale peniaze od tety na darčeky, ktoré mali dostať na vioanoce.Tak reku dobre.Ale ona zase napísala, že jej to pani už uhradila celé, že kočík je zadaný.No na nervy.Ja som si na bazoši našla iný tu odtiaľ a som rada.Nunu som pekne predala tej milej kočke a bolo všetko OK.A v tom mi ona zase píše, že tej pani vrátila peniaze, lebo jej robila problémy a kočík je voľný.tak som ju odporúčala.Za deň ten istý koč nafotila v byte nanovo, bol tam asi 2 dni a zmizol.To boli také nervy a pred tou kočkou, kt. som predávala Nunu som sa cítila ako podvodníčka ja!To trvalo týždeň.Ona asi skásla jednu pani, potom chcela skásnuť mňa.Neviem, ale toť moja skúsenosť, dievčatá.

luly3
23. máj 2012

@kilian ja mám skoro 7 mesačného prcka tak asi cameleon už čo 🙂 ale zasa je drobec je predčasne narodený

dastien
23. máj 2012

@petraxy6 no v strede striesky je taka vystuz ako slamka navlecena.a ta sa neda vybrat je tam vsita a ta drzi tu striesku a to neviem cim by som nahradila.a podlozku som teraz sila do stareho stokke

petraxy6
23. máj 2012

@luly3 kúp oba 😎

petraxy6
23. máj 2012

@dastien a to nemajú všetky kočíky?

luly3
23. máj 2012

@milankovazuzana no vidíš aspon si sa nenechala opláchnuť ja hej 😀 😀 😀 😀 mne napísala že
potrebuje hned lovačky tak ja chytra sem jej hned lovačky dala ešte sem otravovala bráchu nech jej ich id vložiť tupana tupa jaj sama sem debil

luly3
23. máj 2012

@petraxy6 aha oba hm?????? 😀 😀 😀 😀 ale ja nespávam s bankérovym synom 😝

petraxy6
23. máj 2012

@milankovazuzana to fakt? 😕 😕 😕

petraxy6
23. máj 2012

@luly3 tak budeš musieť 😀 😀 😀

luly3
23. máj 2012

@petraxy6 aby som tu na MK kravám ako valkyria rozdávala peniaze potom 😉

tehula
23. máj 2012

@milankovazuzana krista pana, tu by som vyprevadila takou teplou vetou,....hruza

@mycats pocuj, zrovna od tej Danuse som si ja dala sit podlozku a nanoznik na kocik. Robi rychlo, pracicka sa mi lubila a ceny ma dobre.

petraxy6
23. máj 2012

@luly3 no ale určite sa ti vrátia peniažky, tomu ver 😉 Pôjdem jej pridrbať 😠 😠 😠 ak je z Bb, tak to mám na skok 😠

dastien
23. máj 2012

@petraxy6 to neviem napriklad cameleon to nema ale bugaboo bee plus to ma.ale ked som sila striesku na bee plus tak to tam vobec nevadilo ze tam ta vystuz nieje.ale dnes som zosila striesku na stokke a musi to tam byt lebo ta strieska nedrzi

luly3
23. máj 2012

ty si s BB??????