Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

esika
30. máj 2011

@badisa ahoj pozri toto, jednoducho sa s tym mamicka netrapila 😀
http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=10840...

esika
30. máj 2011

mile mamicky predavam stokke evo navy s winter a summer kit keby nahodou 🙂 za cenu noveho kocika s fusakom a s dekou, takze v podstate winter a summer kit su akokeby zadarmo🙂 super stav.

kilian
31. máj 2011

@esika ten obrazok je super-winterkit a hlavne ,ze maly ma kratke gate!! 😀 😀 😀

pallacinka
31. máj 2011

Tak ani ja som neodolala a Stokke uz mame na ceste, dufam, ze o tyzden uz bude doma a nesklame 🙂 Ak by nahodou niekto mal na predaj winter kit v bielej farbe a za rozumnu cenu, ozvite sa mi prosim 🙂

andrejo
31. máj 2011

@pallacinka gratulujem ku skvelemu vyberu!

jaannaa86
1. jún 2011

Škoda, že nepasuje summer kit aj na 2009...taaaaak sme to poriešili inak! A máme sedadlo 2011 a k nemu aj summer kit a novú prebaľovaciu tašku. Tešííííííím sa 🙂 😎

zajo79
2. jún 2011

@pallacinka brala si len sportak alebo aj vanicku?

pallacinka
2. jún 2011

@andrejo Dakujem 🙂 Zajtra by nam mal uz prist, nemozem sa dockat prvej prechadzky.

@zajo79 Povodne som chcela iba sportak, no nakoniec bude aj s vanickou, lebo cena bola iba o 29 Eur vyssia. Este ju chvilu vyuzijeme, a namiesto ruzovej som objednala bezovu tak bude aj pre dalsie babo 🙂

pallacinka
2. jún 2011

@zajo79 Az teraz som si vsimla, ze vas je uz o jedneho viac, tak srdecne gratulujem a prajem vela zdravia a radosti 🙂

zajo79
2. jún 2011

@pallacinka dakujeme 🙂
nemala si brio? Ci to sa mi zda?

pallacinka
2. jún 2011

@zajo79 Mala, aj mam, dobre si pamatas 🙂 Brio je sice fajn, len Stokke bola laska na prvy pohlad uz ked som bola tehotna a az teraz sa mi podarilo manzela zlomit 🙂 Tak budeme mat Stokke hlavne na leto a do mesta a Brio na zimu a do lesa, spokojni budeme hadam vsetci traja 🙂 Ty mas tusim tiez dva kociky ci sa mi to tiez zda?

zajo79
2. jún 2011

@pallacinka chudatko ja, uz len jeden.. aj som mm hovorila, ze cameleon bude nas posledny..ale este sa mi stokke na leto lubi... no uvidime. mozno sa tak vytesim z cameleonu ze uz nebudem chciet stokke. 😅

andrejo
3. jún 2011

Vcera sme stretli v Samorine v Bille nas byvaly (nie konkretny kus) Olive Green Stokke 2009. Az mi tak srdce poskocilo ked som tam videl maleho sediet. No ked sme dosli k autu a ukladali nakup do kufra tak som sa potesil ze v kufri je zlozena Avia (inglesina) lebo ku Stokke by som musel velmi kombinovat aby som ten nakup ulozil.
Aj tak vsak Stokke ostava v nasich srdciach.

janka2110
3. jún 2011

@andrejo tak to ti verim,ze si srdce poskocilo 🙂
Je to proste srdcovka ten Stokke 😀 😀 😀
A ze Avia 🙂 som sa zasmiala 😀

andrejo
3. jún 2011

@janka2110 sa nesmej sa naozaj tak vola 🙂 vozime dieta od narodenia v stoke a teraz v avii

lenocka23
3. jún 2011

@janka2110 ono sa to oficialne vola inglesina AviO... ale volame to avia, este je aj modry... 😀 😉 (ze tato... 🙂 )

pallacinka
7. jún 2011

@zajo79 Tak to chapem, ja som to s mm tiez nemala jednoduche 🙂 Ale mozno ti bgb vystaci, mozes menit farby, doplnky... ja keby som bola o 20cm nizsia idem do bgb tiez 🙂

pallacinka
7. jún 2011

Neviete nahodou niekto poradit, kde sa da kupit alebo objednat plachta na matrac do hlbokeho kocika? Dakujem 🙂

zajo79
7. jún 2011

@pallacinka tiez to tak planujem..ze ak budem potrebovat zmenu, tak pomenim farbu kocika ....

andrejo
7. jún 2011

@pallacinka vsade kde predavaju Stokke. Aspon na SK kazdy predajca (okrem Kika) to vie objednat.

szelvicka
7. jún 2011

Prosím o radu....je tento kočárek do města, kde nejsou úplně chodníky v dobrém stavu...budu mít ještě jeden na chalupu a na zimu, ale raději se ptám, jak hodně jste spokojené vy maminky, které ho máte...vím, že se to tu řešilo, ale napište jen ve skratce a zda je lepší ten nový typ a nebo ty starší

Jinak jaannaa86....na model kočárku 2009 jdou ty nové summer kity...sousedka si je teďka pořídila a říkala, že pasují (jen je to s prominutím taková kravka, že jí na spokojenost kočárku ptát nechci....to je přesně ten typ pipin, které si o sobě myslí bůh ví co a jak jsou nejchytřejší a ty opravdu nemusím ☹

andrejo
7. jún 2011

@szelvicka my sme ho pouzivali aj na Liptove kde na dedine neboli ciastocne ziadne chodniky a bez problemov maly v nom spal. Takze do mesta kde su trochu horsie chodniky nieje problem. Je jedno ktory typ kedze konstrukcne je taky isty .. jedine co sa menilo su sedacka a vanicka ale podvozok je ten isty. Hej je tam pripojenie na skateboard a podobne ale nieje tam nic ine zmenene co by menilo "jazdne vlastnosti".

szelvicka
7. jún 2011

Děkuju moc..to se nám teda bude drandit 🙂 se těším 😀 ...jo jde na ten starší typ teda nasadit třeba ta nová korbička evo3 a nebo to nejde

pallacinka
7. jún 2011

@andrejo Vdaka za tip, mala som na mysli nieco jednoduchsie a rychlejsie, no ak nic ine nenajdem, pojdem do obchodu (teraz nemam velmi cas chodit po obchodoch). V piatok konci jedna aukcia na ebay tak ju dufam vyhram a nebudem to musiet riesit 🙂

Kocik uz mame odskusany, je super! Sice o nieto tvrdsi a tazsie ovladatelny ako Brio, no s tym som pocitala. Malej sa v nom krasne spinka, a babke sa dobre kocikuje tiez 🙂

hajanka
7. jún 2011

@pallacinka to su pekne fotky! 🙂 osobne velmi rada vidim real fotky tohto kocika. Vidim ze malicka ma 3mes. ale uz je vo vanicke natesno, ci? Mam pocit, ze ma nozicky pokrcene? Co myslis, ako dlho este vanicku vyuzije? Keby ju planujes dat do sport. sedacky? Este sa chcem opytat na tie casti na pravom obrazku, ta vypln vanicky nekopiruje samotnu vanicku?

sujad08
7. jún 2011

Hajanka, co sa tyka velkosti korbicky nemaj strach, moj maly bude mat o tyzden 5 mesiacov,ma 8.8kg a staleho mam este vo vanicke a aj tam spinkava.....tak ci tak sa kocik meni okolo 5 a 6 mesiaca....

hajanka
7. jún 2011

@sujad08 hm, no samozrejme zalezi aj od babetka ake je v tom ktorom veku velke. Len ma tak napadlo pri tej fotke, ze 3mes a tak napresno, sestra ma 3 mes dcerku (o tyzden) v Quinny buzz a ma tam este dost miesta aj nad hlavickou aj na nozicky. Co ak by bol babetku uz ozaj kratky? Ta sportova sedacka je usposobena aj pre mensie deticky, nejako padovana, alebo vystuzena, tak aby sa neprekotulali a aby si mohli aj pospinkat?

hajanka
7. jún 2011

@szelvicka he he este ma napadlo k tvojim fotkam 🙂 to je asi fotene v kocikarni, vsak? No my byvame v novostavbe bytovke, same mlade rodiny ale veru takyto kocik by som si do spolocnej asi nedala 🙂

pallacinka
8. jún 2011

@hajanka Ja tiez rada pozeram realne fotky kocikov, preto som sem dala aj tie nase 🙂 K tvojim otazkam, mala ma naozaj skrcene nozky no pre deku nie je vidiet, ze ich ma este dost vysoko, ked ich ma vystrete, pridu akurat po tu tyc. Najprv sa mi tiez zdala vanicka mala, no to je iba opticky klam kvoli tomu predeleniu a myslim, ze do tych 6 mesiacov naozaj vydrzi. My asi prejdeme na sportiak uz skor, mala je zvedava a sama sa berie sediet, tak mozno uz o mesiac budeme v nom. Ma novorodenecku vlozku, este som ju neskusala, ale myslim, ze to bude uz v pohode. A co sa tyka tej vypukliny na pravom obrazku, to je vrecko na drobnosti, velmi prakticka vec 🙂 Jedno je na kazdej strane tej tyce, v tom pravom je na fotke cierna penazenka len ju nie je vidiet, a ked je prazdne, tak pekne prilahne ku konstrukcii (tak ako vidiet na tej opacnej, lavej strane).

szelvicka
8. jún 2011

hajanka: no je to focené v kočárkárně, ale všechny kočárky co jsou na fotu, jsou naší sousedky. U nás je ještě jedna maminka a ta si do kočárkárny kočárek nedává a já ho tam taky nedám...máme výtah, takže nevidím důvod si nedojet až do bytu s kočárkem...no říkala jsem, že ona je divná a hlavně má asi 10 kočárků..jen tenhle mě zaujal a už ho chci hodně dlouho, tak proto jsem se tam šla podívat a nafotila to