Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

ikarkulka
15. okt 2012

@klarawerder Moje slova! Vždycky mě od kočárků (a teď od Stokke obzvlášť) odrazovaly tebou uvedené typy lidí. A nikdo z nich o něm nevěděl nic víc než to, co mohl vidět na obrázku nebo ve výloze.

Ad kolečka - taky jsem nikdy nevyužila aretaci.

segafredo
15. okt 2012

@ikarkulka to máš pravdu s těma kolečkama, větší asi nejsou, ale na tom prvním obrázku, co tu byl, to tak vypadalo - ale vzhledově se mi líbí xplory. Dneska jsem mluvila s paní, co ho má v barvě purple a říkala, že ho bude prodávat, protože není stabilní, když foukal vítr, tak se málem převrátil, že je na houby, nezvládá terén a tak. Ale většina tady z vás mluví o opaku, prostě to chce asi vyzkoušet. Snad ale to nedopadne tak, že dámm 30000 za kočár, který pak za měsíc prodám a hodně na něm ztratím.

mycats
15. okt 2012

@mikolajova.zuzana celkovo je to take nic moc, no ale tak dufam, ze niektora z vas este pojde do stokke a odskusa tie nove modely 🙂

milankovazuzana
15. okt 2012

Tak ja za seba, mne sa ani jeden model nepáči, ani určitá časť z niektorého.

lentila.g
15. okt 2012

Ja som viac sklamaná ako nadšená podľa vzhľadu..

ifkael
15. okt 2012

Mne sa novy scoot paci- je iny a ako kocik do mesta super... Ale nie ako jediny kocik zatial. A potah black melange na nom je paraadny.

ifkael
15. okt 2012

Ani crusi nevyzera zle- ale len ako monokocik.

mikolajova.zuzana
15. okt 2012

@mycats tak ja to urcite nebudem :D a urcite nie tie nove :D nejako ma nezaujali... tuctove... nic extra...

mycats
15. okt 2012

@ifkael u mna vedie scoot 😀

ifkael
15. okt 2012

Urcite to nemohli byt nieco,cim by si zrusili predajnost xplory.. Takze svojich kupcov si novinky najdu

@mycats tiez myslim 🙂

mycats
15. okt 2012

@ifkael keby mal madlo a ine polohovanie, tak idem este raz do zmeny 🙂

sevzuz
15. okt 2012

jaj baby ja neviem ale mne sa ten crusi strasne paci, mne sa paci klasicky spodok a sportak xplory to je pre mna idealna kombinacia, samozrejme bez pridavneho sedenia, joj ale za kolko predavaju ten crusi, resp. ako je to treba tam kupit vanicku s podvozkom a zvlast sportovu sedacku:-/

ustrachana
15. okt 2012

@sevzuz kazda cast z toho kocika sa da resp kupuje sa zvlast

ellysa
15. okt 2012

ale tak toto nevypadá tak zle

https://www.youtube.com/watch?v=LORhaz0NmTU
ellysa
15. okt 2012
https://www.youtube.com/watch?v=qx3CZsqxqpk

až na to polohovanie, celkom fajn rýchlobežka, hlavne skladnosť ma zaujala 😎

mimi27712
15. okt 2012

@finda no ja to celkovo nechápem, lebo keď sa mi niečo nepáči, tak to jednoducho neriešim a hotovo, možno si niečo pomyslím. Ja mám tiiež pocit, že som najskôr mala urobiť takú anketu v mojom okolí, že aký kočík si mám kúpiť, aby boli všetci spokojní a to tým myslím cudzích ľudí, susedov atď. Inak minule som sedela u doktorky, to som bola ešte tehu a prišla tam jedna mamička so Stokke a keď odišla, tak ju začali riešiť také staršie ženy, že čo to chúďa dieťa v čom vozí, že aký bude mať chrbátik, voľakedy boli lepšie kočíky atď. aj som im chcela niečo povedať, ale darmo Stokke bude vždy vzbudzovať emócie, či už pozitívne alebo negatívne. nikoho nenechá chladným.

lia
15. okt 2012

@ellysa krasny je,aj mne sa velmi paci,kolko bude stat?

kilian
15. okt 2012

Aj mne sa pacia.a tie bodky vo vanicke-nieco pre @pallacinka 😉

milankovazuzana
15. okt 2012

Tak som si tie videá pozorne pozrela a toť sú moje pocity: Crusi-šikovná, vačšia vanička, dizajnovo pekná-hlavne ale z vnútra-bodečky sú milunké, páči sa mi viac ako hlboký samostatne, s tou sedačkou z Xplory už je to taká zlátaninka a pre mňa slabší odvar z neho 🙂 🙂
Scoot-v polohe tvárou ku maminke je tá rúčka veľmi posunutá do priestoru sedačky, tak otázne pre mňa je, do akej miery je praktické a pohodlné vkladanie miminka-i vačšieho...u mňa boduje iba jednoduchým skladaním...
Autosedačka - pekná dizajnovo, veľmi-pekný ten plastový akcent na strieške
Mínus zhodne u mňa je u oboch , že prebaľovacia taška sa musí vešať na madlo-zrejme a to je to, čo sa mne nepáči u iných značiek, prekáža mi to, u Xplory milujem to dolné zavesenie, aj keď sa treba zohnúť-osobne mi to nevadí

dolcegucci
15. okt 2012

Tak ten scoot je uuplne ze mnam 😵 Jaaaj zase mam nad cim premyslat 😅 Ale crusi ma teda neoslovil,ta vanicka sa mi vobec nepaci aj vajko je uplne skvele 🙂 Neviete kedy budu v predaji na SK?

milankovazuzana
15. okt 2012

@dolcegucci už si ho môžeš cca mesiac objednať v BM

lia
15. okt 2012

@milankovazuzana do toho 😀 😀 😀

dolcegucci
15. okt 2012

@milankovazuzana Dakujem 🙂 A oni ho asi budu mat aj na predajni nie?Aby som mohla kuk 🙂

milankovazuzana
15. okt 2012

@dolcegucci fúha, moja to Ti nepoviem, ale písni si tam, majú aj ceny už dávnejšie

dolcegucci
15. okt 2012

@milankovazuzana diiiky 😉

kilian
15. okt 2012

Vie niekto aj cenu tych noviniek? Teraz,ked potrebujeme bm,sa nezapaja do diskusie.

ellysa
15. okt 2012

aj mňa by cena zaujímala

kalista
15. okt 2012

no mne sa crusi lubi ako mono a scoot zaujimavy, ale to polohovanie uffff to pokazili

ikarkulka
15. okt 2012

Na Crusi se mi nelíbí ty blatníky. Nelíbí se mi ta korbička, možná je prostorná, ale tvarově mi připomíná ten Firkon, co jste tu rozebíraly 😀
Puntíky mi nevadí, ale v korbičce bych je nemusela, radši na doplňcích.
Jako sourozenecký kočárek mi to vůbec nic neříká, v téhle kategorii je pro mě favorit BGB Donkey, ten mi přijde dotažený a vymakaný.

Scoot by se mi líbil jako golfky do auta, ale to polohovaní je strašný (v podstatě Nuna, ta je zase na zip). Nelíbí se mi ani podnožka na nohy, že není součástí sedačky, ale nacvakne se na podvozek.
A nelíbí se mi ta tyč mezi zadními kolečky, to už jsem psala, že to vypadá jako ta nákupní taška na kolečkách.
Na Scoot se mi líbí to skládání a skladnost. Jak říkám - do auta by byl dobrý. Ale to bude lepší Bee.

vevika
15. okt 2012

@ikarkulka napisala si to uplne presne. Takto by som to zhrnula aj ja 🙂