Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kilian
9. jan 2013

@jessey tu mas fotky sahary

milankovazuzana
9. jan 2013

@kilian jáááááj, no je prekrásna, ešte krajšia ako na nete... fúúúúúúúúú, ty ju máš?

kilian
9. jan 2013

@milankovazuzana ano mam 😉 mne sa na fotkach moc nepacila,ale nazivo je krasna

finda
9. jan 2013

@kilian uzasna je ta sahara 😵 😵 😵

milankovazuzana
9. jan 2013

@kilian to už máš pre nové mimi a či už teraz využiješ športiačik?

kilian
9. jan 2013

@finda dakujem
@milankovazuzana no zatial pouzivam,ktovie ci ju dovtedy budem mat Este,kym sa narodi,ze @kalista ? 😀 😀

milankovazuzana
9. jan 2013

@kilian 😀 😀 😀

maminamaja4
9. jan 2013

@kilian kraaasny je,aj stokke by pristala tato farba, a ta deka k tomu super ladi, aj ja taku chceeeeem.

kalista
9. jan 2013

@kilian OOOOOOOooooo, tak som to posrala s denimom, naaadhernaaaa, no Jani akoze potom daj vediet 😀 😀 😀

kilian
9. jan 2013

@kalista urcite,ked ma omrzi <3
Zajtra vyskusam missoni a zvysne potahy,ci sa hodia.

luly3
9. jan 2013

@kilian waaaaaaaaaaaaaau tá je nádherna BGB je srdcovečka a ja si prosím

petra2012
9. jan 2013

Ahojte, chcela by som poznať Váš názor 🙂 na nemeckom bazare som našla inzerát na stokke xplory, tak som naň zareagovala, odpísali v angličtine, že kočík je z UK a platba má prebehnúť cez western union. Neviem čo si mám o tom myslieť, nemáte podobnú skúsenosť?

zz134
9. jan 2013

@kilian krasna je

kilian
9. jan 2013

@petra2012 jaj,ruky prec!!!!! Peniaze neuvidis spät,ale ani kocik...

milankovazuzana
9. jan 2013

@petra2012 súhlas s @kilian

klarawerder
9. jan 2013

@zz134 My máme na zimu Elodie Details 🙂 a jako přechodový, resp. né úplně do mrazu Emitex Cocoon...

klarawerder
9. jan 2013

@zz134 Taktéž obdivuji tvé sebeovládání 🙂 Já bych tu expertku na férovku poslala do míst k tomu určených...i s tím jejím Firkonem nebo co to měla 😀

klarawerder
9. jan 2013

@kilian Sahara je krásná...kdyby se mi všeobecně líbil Cam, tak do ní jdu... Mě by tak ideálně vyhovovala Sahara-Xplory 😀

klarawerder
9. jan 2013

@petra2012 Do ničeho takovýho bych já osobně určitě nešla. Když kupovat kočár, tak ideálně osobní předání - kočár si hezky prohlídneš a jde všechno z ruky do ruky. Posílat někam do luftu přes Western nemalé peníze je pouze naivní představa, že ti druhá strana pošle to, co má... Ve finále je celkem pravděpodobné, že nebudeš mít ani peníze ani kočár...

zz134
9. jan 2013

@klarawerder no neboj ja som sa musela riadne ovladat aby mi mozog nevyletel ...ale teraz som na seba hrda🙂

zz134
9. jan 2013

@klarawerder Vaaav ten Elodie je peckovyyyyy. idem hned stuplovy objednaaaat! abiely samozrejme ....sibne ma kto to vyperie 🙂)))

milankovazuzana
9. jan 2013

Aj tak sa robí biznis... na bazáriku sa objavili tašky Stokke-stáli 7€, o 5 minút už 10 😀 😀 😀 Super ☹

ikarkulka
9. jan 2013

@kilian Sahara úžasná 😵 A v pohodě jsi ji sehnala? Já že když s ní přišli, tak hlásili, jaká je to ultra limitka a třeba objednat jak dlouho dopředu...

ikarkulka
9. jan 2013

@petra2012 To bude totální podvod! Většinou ti lidi píšou z Yahoo nebo Hotmail. A angličtina bývá hodně špatná, přes Google translator 😀

ikarkulka
9. jan 2013

@klarawerder Dnes jsem viděla naživo červený Stokke (jsme se s pánem minuli asi 6x v obchodě a pak parkoval před pokladnou, u které jsem platila, tak už jsme se jen smáli 😀) a řeknu ti, že bych mu dala přednost i před Purple, kdybych měla holčičku. Úžasná je ta červená, taková šťavnatá 😵

ikarkulka
9. jan 2013

Zapomněla jsem napsat, že já jsem měla s sebou Stokke taky, tak proto jsme se na sebe smáli 😀

zz134
9. jan 2013

@vevika mozem potvrdit ze sa vojde do Alfa 147 🙂 rozlozeny...dokonca som do kufra natrepala aj kostru + vanicka ( samozrejem kolesa dole🙂

klarawerder
9. jan 2013

@ikarkulka Ta červená je suprová, jenom mi přišlo, jestli to není trochu agresivní barva, když na to mimi musí koukat kolik hodin...

lentila.g
9. jan 2013

@kilian bezkonkurenčná...škoda že ked som uvazovala o kúpe bgb nechcelo sa mi čakať 1 mesiac...teraz čo uz...
@milankovazuzana ďakujem za take pozitívne hodnotenie🙂
@mycats @ijanka27 môj bol dlllllho skupi na slovo...a prvé slova po -mama,tata boli bagrik,žeriav,trolejbus,električka traktor...(jasne že r nahrádza ale veľa vieš vydedukovať z toho)akurát trolejbus je tololo🙂
A podotýkam že zrazu sa mu teraz začalo chcieť...viem že tvoj je starší a radšej teraz spraviť prevenciu ale myslím že on sa "vymačkne"že príde zlom ako u sesternicinej malej..a dokonca viem že dlho predlhlo jedna od nás z rodiny takto malého lamala a nič,aj so šerblom...a zrazu bum bum a malý uz chodí do školy...
Ja teraz riešim akurát dáku črev.Virozu..najskôr ja,prevcerom starší a dnes večer uz aj prňusek...
@kilian v Stokke ma veľa mamičiek aj bgb🙂 a tu je to take rodinné..tak preto sa tu "nebojím"spomenúť aj bgb...

Ináč dnes som videla Stokke BM S BIELIM WK🙂 krása...len ked čítam aké je to nachylne na farbenie...ach za take €..

klarawerder
9. jan 2013

Jo a ještě jsem v Baby Parku okukovala Scoot a projela se s ním. Upřímně - já bych do něj teda nešla. Kočár jako takový vypadá hezky, lehoučce se ovládá a má šikovné skládání...ale...sklápění opěrky zad katastrofální, škoda, že jen dvě polohy opěrky... a dle mého vkusu navíc dost nevzhledné (když jsem opěrku skolopila do lehu, tak byla ta látka zežvejkaná, jako bych ji vytáhla krávě z pr...e, a to už nemluvím o tom, jak se mi Scoot z profilu nelíbí, když je opěrka v lehu), dost by mi vadilo, že před dítětem není madlo a rukojeť (nevím, zda jde snížit), byla na mně příliš vysoko. Nákupní košík byl ok, kolečka příjemná, ale zase šroubovat tam jak máslo tu opěrku nožiček...mmmh... Takže jsem se utvrdila v tom, že jsem ráda za Bee a měnit nebudeme 😉 Příjemně mě však překvapila korbička od Crusi - naprosto by vyhovovala maminkám, co bazírují na velké 🙂, je hezká, čistý design, měkkoučce vystlaný vnitřek...škoda, že nejde napasovat na podvozek Xplory, to bych o ní možná u druhého mimi uvažovala. Naopak zklamaná jsem byla ze sedačky iziGo, je sice krásná, měkká, vypadala pro mimi moc pohodlně, váhou adekvátní...ale strááášně malá, škoda... Tam tak opravdu dát dítě tak do půl roku navlečené a větší sotva v létě...Takže Maxi Cosi to jistí 🙂 Pak jsem se pokochala Saharou (jen ta výška resp. "nížka" mně - Stokkačku jako vždy iritovala 😀 ) No a mimo toto všechno jsem se neskutečně pobavila pohledem na zataženou Quinny Mood boudičku na sedačce v poloze vleže 😀 Něco, co tak strašně zoufale nekryje, jsem snad ještě neviděla 😀 malé by se pod ni vešla tak možná bambule od čepice a kousek čela... 😎