Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

riki1
25. aug 2011

@kilian ...aj môj je drobec ,má len 7 kg ...

zacarovanedeti
25. aug 2011

děkuji tak to by se tam mělo mé přerostlé miminko vejít má 106cm 😅

riki1
25. aug 2011

@zacarovanedeti a koľko má kg ? ...tá autosedačka je 0-13 kg

zacarovanedeti
25. aug 2011

@riki1 Jj já vím máme těch cca 13 kilo
tak už jsem jí objednala v babyparku 🙂

jessicax
25. aug 2011

@riki1 ja ked som bola prvykrat kocikovat s tymto novym tak som najprv nedala vobec tu zmensovaciu vlozku ale padala mu nejako nabok hlavicka tak som ju tam dala bez toho vankusika vzadu a uz je to ok 🙂

riki1
25. aug 2011

@jessicax ja mám tiež tak Alexka ....a ako ? vidíš rozdiel oproti starému Stokke ?

jessicax
26. aug 2011

@riki1 vidim, ma krajsi design a najvacsie plus vidim v tom, ze nanoznik posuvam a odoberam len jednou rukou a aj ta vysuvacia clona je super. A rozmyslala som ci by som nesla do toho skejtika pre malu ale zda sa mi na to uz velka. Na ten starsi typ sa skejtik nedal dat

mikolajova.zuzana
26. aug 2011

dievčatá normálne ľutujem, že som stokke nemala už pri prvej dcérke. som z neho unesena, som happy, ze som sa pre neho rozhodla. thanks všetkým čo ste mi k tomu pomohli. 🙂

kilian
26. aug 2011

@riki1 @jessicax a hlavne to madlo netreba srobovat!!! 😀

jessicax
26. aug 2011

@kilian jaaaj na to som uplne zabudla 😀

kilian
26. aug 2011

@jessicax to bolo hrozne a nebolo ani potiahnute latkou.a aj ta latka sa mi zda byt ina.

lenocka23
26. aug 2011

@kilian mne prave vyhovovalo ze madlo nebolo potiahnute latkou, v pripade potreby stacilo umyt... ale teda to srobovanie bol fakt des a hruza.... 😉

kilian
26. aug 2011

@lenocka to hej,ale s latkou to vyzera lepsie a hlavne to nieje studene,ked sa v chladnom pocasi deti drzia madla.ale to srobovanie bolo hrozne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙄 🙄

jessicax
26. aug 2011

@lenocka23 @kilian ja som to madlo radsej ani nedavala dole kvoli tomu srobovaniu som ho mala stale napevno

jessicax
26. aug 2011

@kilian a myslis, ze je teraz ta latka lepsia? Ze sa v nej dieta menej poti? Lebo mne sa maly dost poti aj v tejto

mikolajova.zuzana
26. aug 2011

@jessicax aj mne sa mala dost poti, v high treku sa mi nepotila skoro vobec, ani vo vanicke ani v sportiaku dokonca vo fusaku, ale co uz, preto vymysleli letny kit, asi ho na dalsi rok dokupim :D myslite ze by pomohl tam ten frote potah?

ja som len u susedy videla ten starsi typ a vtedy som si povedala ze ee, do toho sa mi mala nevmesti, mne sa zdala ta cast na ritku dost uzka, teraz mam pocit je to hlbsie a aj vpredu nie je ten oblucik taky viditelny a aj kvoli tomu si myslim ze je hlbsia. A to madlo by ma tiez nebavilo, ja som teraz zvazovala ci nove ci stare stokke, ale nakoniec som povedala ze jednoznacne nove, sa mi zda viacero vylepseni :D

ale na druhej strane v takych ukrutnych horucavach by sa mi mala potila asi vsade, ci?

jessicax
26. aug 2011

@mikolajova.zuzana mne sa praveze ten starsi sportak vobec nezdal maly, v pohode sa tam zmestila dvojrocna dcerka a vobec som nemala pocit, ze je tam nejak natesno. Do tohto noveho som ju neskusala dat

mikolajova.zuzana
27. aug 2011

@jessicax ono ja mam prvu dcerku riadnu babulku, ma 2,5 roka a 26kg, a ono na hlbku sa mi zdala ta sedacka uzka, ale to bol mozno len pocit, lebo som ju nikdy neskusala davat do toho sadat. Ale tento novy design sa mi ovela viac paci, mozno keby som mala mat na vyber iba stary, tak by som nebrala 😀

kilian
27. aug 2011

@jessicax @mikolajova.zuzana no ja som to madlo davala dole,ked mi maly zaspal v aute a musela som ho prelozit.ta latka je lepsia,ale v takomto teple sa poti hocikde.tan frotee potah je urcite fajn na taketo tepla.ale teraz sa mi ho uz neoplati kupit,ale na buduci rok a mozno budu aj nejake nove zase.tak si radsej pockam.

janka2110
27. aug 2011

@mikolajova.zuzana ja mam letny set a ten frote potah je vazne dobry...
U nas su dost velke tepla tento tyzden bolo 38'C a mala nebola vobec spotena 🙂

mirkadena
27. aug 2011

@janka2110 ja som s letným setom a zvlášť tým froté poťahom tiež spokojná. V teple a horúčavách si to neviem vynachváliť. Určite aj malá sa lepšie cíti 🙂))

mikolajova.zuzana
27. aug 2011

@janka2110
@mirkadena
@kilian tak to si aj pockam uz do dalsieho leta, ked myslis ze budu dalsie mozno nove vzory... supis

mikolajova.zuzana
28. aug 2011

uz aj manzel dnes konecne vyskusal kocikovanie a aj dokonca po schodoch si skusil, lebo hundral jak stara vrana doteraz, a uz ostal ticho :D a malej sa dokonca zacina pacit poloha v polosede, no ale este ju nemozem, chi ale sem tam ked svieti blbo slniecko ze ju neviem zatienit inac okrem plienocky, tak ju dvihnem a cumi okolo a sa vytesuje :D 😀

hanynka
29. aug 2011

ahoj holky, prosím Vás, nevíte někdo jaké jsou rozdíly mezi starší a novější kolekcí? Taky by mě zajímalo, zda se dají kombinovat doplňky z nových a starých kolekcí, nebo se dá na novou verzi použít jen nový doplňek a naopak??

andrejo
30. aug 2011

@hanynka zalezi od toho co konkretne mas na mysli. Napriklad fusak alebo slnecnik a vsetko do dnu kocika sa kombinovat da. tak isto ako aj tasky. Co sa tyka letnych a zimnych sad tak daju sa kombinovat no na starsich modeloch je trosku obtiaznejsie zalozit novy set.

jessicax
30. aug 2011

@andrejo ten drziak na slnecnik nepasuje, starsi typ mal iny otvor

andrejo
30. aug 2011

@jessicax @hanynka tak ako pise jessicax slnecnik neskombinujes.

lenocka23
30. aug 2011

@andrejo @jessicax mozno by to slo s novym adapterom.... 😉

jessicax
30. aug 2011

@lenocka23 ano s novym adapterom by to malo ist, ja ho zhanam, vraj by sa mal dat objednat aj samostatne

kalli84
30. aug 2011

Ahojte, planujem si kupit kocit Stokke, ale neviete kedy by mala byt nova kolekcia? Cakame mimco az 1/2012 a nechcem sa unahlit a kupit si uz teraz ak by mala vyjst nova kolekcia...