Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

hajanka
5. sep 2011

@jessicax mne sa k nemu hodia obe 🙂 aj tmavy aj strieborny, lebo mas svetly fusak

@rebeca0911 ahoj, k vanicke sa nemozem vyjadrit, to ti isto poradie dievcata co ju maju, ale k sportovej casti ano, je super a dievcata tvrdia na rozdiel od vanicky viac peruje, mne sa to velmi paci, ze to nie je take na pevno a pri chodzi jemne pohupuje, nam trochu hrka sedacka ked ide po tej hroznej kamenistej dlazbe na namesti, nie je to nic strasne, len obcas to hrkne. Ale nie je to nakliknutim na konstrukciu, ale ide o tuto cast na obrazku, pri chodzi po hrbolatom povrchu a lahsej vahe babetka ked sedacka nie je dobre zatazena (to je moj nazor) tato cast hrkne zo strany na stranu, uz som rozmyslala ze tam to miestecko ktore tam je (a sposobuje hrkanie) podlozim/vyplnim niecim a uvidim co to spravi 🙂

pallacinka
5. sep 2011

@jessicax Podla mna sa tiez lepsie hodi tmavy, ale ja som voci striebornemu vseobecne zaujata. Ak by si nemala ten svetly fusak tak by mohol pekne ukazat aj cerveny.

jessicax
5. sep 2011

@kilian @hajanka @pallacinka no ved uvidime, ja som taka vaha vahava 🙂

kilian
5. sep 2011

@jessicax no to mi hovor,ja som tyzdne rozmyslala,aky fusak a aky winter kit objednat.tiez som vahala nad farbou,a teraz ked je objednany vaham,ci som dobre rozhodla. 😝

jessicax
5. sep 2011

@kilian a aky si nakoniec objednala? Ty mas tusim ruzovy kocik?

kilian
5. sep 2011

@jessicax objednala som nakoniec fialovy a ruzovy fusak k tomu.vsak uvidim,mozno ho o mesiac budem aj predavat,ked sa nebude hodit. 🙄 🙄

jessicax
5. sep 2011

@kilian to bude krasna kombinacia, neboj 😉 Inak dnes som pozerala fotky na facebooku a jedna kocka tam mala odfoteny ten tmavy stokke co mam ja s bledym fusakom ale bez tych guliciek a khaki winter kit a vyzeralo to celkom pekne

kilian
6. sep 2011

@jessicax diky.v kazdom pripade by som volila ttmavy kit,ten strieborny nie.aj ja zvyknem pozerat ten facebook stokke lovers,ze? 😉

mikolajova.zuzana
6. sep 2011

@kilian ak budes predavat fialovy winter - beriem :D ale myslim ze ti bude skvele pasovat na ruzovy stokke neboj :D ale hlasim sa potom ako potencialna odberatelka :D

hajanka
6. sep 2011

@kilian bude to super vyzerat, uvidis 🙂
Baby, ja som sa vcera nahodou stretla s @fatia sice to boli len take 2-3 minutky 🙂 nabuduce to bude dufam aj viac, lebo je to taka sympaticka baba 🙂 a ma take kraaaasne brusko 😵

kilian
6. sep 2011

@hajanka @mikolajova.zuzana diky baby,uz som velmi zvedava!!!!!! 😅

mikolajova.zuzana
6. sep 2011

@kilian potom hod foto :D

pallacinka
6. sep 2011

@kilian Co vymyslas, ake predavanie 🙂 Bude to perfektne, uvidis, krajsie si uz tie farby ani nemohla vybrat.

kilian
6. sep 2011

@pallacinka dakujem,podobne. uz ani spavat neviem,uz aby to tu bolo.som veeeeeeeeeeelmi zvedava!! 😝 😝 😝

fatia
8. sep 2011

@hajanka si zlata, ďakujem. Ten istý názor zdielam ja o tebe,si veľmi sympatická baba. A ešte raz ďakujem zato, že si mi umožnila pozrieť si kociarik. Inak malinka je nadherna🙂

zacarovanedeti
8. sep 2011

Tak mě omyjí právě mi dorazila druhá sedačka stokke objednaná v únoru. 😀

vidolucia
8. sep 2011

Ahojte tak idem sa aj ja pochváliť už mám nového stokke fialového aj z winter kitom . Tešíííím . CHcela som sa opýtať máte niekto tú deku? ona sa dá prizipsovať do striešky?

hajanka
8. sep 2011

@vidolucia gratulujem 🙂 my mame aj deku, prizipsovat do striesky sa neda, ale sa da prikapcat po stranach stiesky a vytiahnut hore na striesku

Baby, neexistuje nejaky prsiplast na ten nakupny box nad prednymi kolieskami? Je sice nepremokavy, ale bolo by dobre mat take nieco do dazda...

vidolucia
8. sep 2011

Dakujem . No mohli by vymyslieť neaký obal pršiplášť na tú tašku nákupnú. Ale bola som prekvapená že tento nový typ má aký dobrý ten pršiplášť že zakrýva aj striešku.

mikolajova.zuzana
8. sep 2011

@vidolucia vitaj v klube a ak mozes ta hod sem nejake to foto aj s winterkitom, nech vidime ako to uzastne vyzera :D dakujem :D

vidolucia
8. sep 2011

Ok hodím ešte som to skúšala len tak položiť na striešku ale pošlem určite.

vidolucia
8. sep 2011

Videli ste ten inzerát na baz tie ceny jak klesajú alebo že neaký chybný inzerát?

zacarovanedeti
8. sep 2011

@vidolucia aky inzerat

lucisa
8. sep 2011

Taky zajímavý inzerát:
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/5idk/let...

@vidolucia myslíš tento?
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/2hlk/cie...
Ale to je cena jen za vaničku.......

vidolucia
9. sep 2011

je na inom bazary je celý nový evo športák za 9000Kč. to som myslela.

kilian
9. sep 2011

kocky videli ste ten uzasny novy fusak do vanicky????????????????????????nadherny!!!!!!!!!!!!!!!!!a teplucky!!!!!!!!!!!!!!!!skoda ,ze nie do sportoveho.. 🙄

riki1
9. sep 2011

@kilian hej ,je perfektný ,ja somn mala do vaničky taký minifusak z ovčej vlny ,čo mi vošiel presne na chlp 🙂 ....na túto zimu mám ten nožičkový Stokke ....

janga
9. sep 2011

viete mi poradit kde najdem teraz najlacnejsi winter kit??? nie je niekde dobra akcia??? vdakaaa 🙂

hajanka
9. sep 2011

@kilian aky? mozes hodit link? pls

kilian
9. sep 2011

@hajanka nasla som na facebooku-stokke lovers.ale mas ho aj na oficialnej stranke www.stokke.com
perfektny je!