Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kilian
29. sep 2011

@pallacinka no stary vyzera tak isto,len je fialovy aj z tejto strany. 😀

kilian
29. sep 2011

@pallacinka a aka to je latka-fleece alebo bavlna?

pallacinka
29. sep 2011

@kilian Je to skor taka sustakovina, ako aj ta fialova.

kilian
29. sep 2011

@pallacinka ok,diky za foto. 🙂

kilian
29. sep 2011

@pallacinka ja som im prave napisala,ze si ho necham a nech mi poslu ten rabatt.uz sa nato vy.....toto 😝

hajanka
29. sep 2011

@pallacinka dakujem za foto! 🙂
@killian
ja som predvcerom pisala do babymarket so ziadostou o info o tych kitoch 2010 a 2011, pani mi odpisala ze vedia o rozdieloch a maju nove 2011 s tym karom, tak to sestra este vcera objednala a dnes jej prisiel, aj kit aj fusak 😵 taku rychlost som teda vobec necakala! 😵 😵 😵 (take ze next day delivery som zazila zatial len v Anglicku), zatial som ho este nazivo nevidela, az zajtra predpokladam a aj pofotim a poslem to tej pani zo stokke na ukazku, aby si lepsie vsimali co vlastne vyrabaju a predavaju 😠

hajanka
29. sep 2011

@kilian verim ze sa ti nechce s tym uz piplat, nevadi, ked vravite ze hrubka je rovnaka len material iny, nevadi 😉

kilian
29. sep 2011

@hajanka fiha,tak to bola ozaj velka rychlost.predpokladam,ze vsetko vo fialovom.ja uz som adminom nahlasila chybu,ze neviem poslat fotky...

hajanka
29. sep 2011

@kilian vsetko vo fialovom 😉

lipsa
29. sep 2011

caute, skocim vam do debaty.... chcem sa opytat ci ste do vanicky kupovali aj ten potah (plachtu) na matrac. Alebo ste to riesili inak? Neviem co mam dat pod malu ... dakujem za rady 🙂

pallacinka
29. sep 2011

@kilian Podla mna si dobre urobila, to vnutro naozaj nikto neuvidi, a mas ho za este lepsiu cenu a hlavne hned 🙂

pallacinka
29. sep 2011

@hajanka Super, parada, tesim sa na fotky, urcite budu lepsie ako tie moje 🙂

pallacinka
29. sep 2011

@lipsa Ja som tu plachtu kupovala, no pre jesenne/zimne babo myslim, ze nie je nevyhnutna. Mne sa zdal ten material matracu na hole telicko neprijemny, no ty budes mat babo naobliekane a bude ti stacit plienka pod hlavicku. A kym pride leto budete asi v sportiaku, tak je to na tebe, nie je to zla vec, no myslim, ze sa zaobidete aj bez toho 🙂

hajanka
29. sep 2011

@pallacinka praveze na tvojich to je krasne vidno! Keby nieco, mozem si ich potom pozicat (stiahnut) a pouzit? Tie tvoje.

hajanka
29. sep 2011

@lipsa
@pallacinka
okrem toho ze bude naobliekane bude este aj vo fusaku, ci?

pallacinka
29. sep 2011

@hajanka Jasne, ze mozes 🙂

pallacinka
29. sep 2011

@hajanka @lipsa To je pravda, vacsinu obdobia vo vanicke bude vo fusaku, no v oktobri a mozno aj novembri hadam este nie 🙂

mikolajova.zuzana
30. sep 2011

@lipsa no ja som nemala vanicku stokke, ale ja som aj do mojej windoo davala na matrac plienku obrazkovu, aj ked tam bol ten zakladny potah, ale tebe sa malinke narodi uz v oktobri, tak to urcite bude ked nie v perinke zo zaciatku, tk urcite v nejakom uz fusaciku, lebo bude malinke a nebude si vediet udrzat teplotku na to, aby bolo bez fusaciku. Mne sa prva mala narodila zaciatkom novembra, a neboli este velke zimy ale uz bola aj v perinke, naobliekana a este aj vo fusaku :D ale sak kazda to inac riesime :D
takze som tym chcela povedat, ze ako pise pallacinka, myslim ze ti netreba potah, ved tam bude vacsinou fusak, a popripade hodis plienocku ozdobnu 😀

lipsa
30. sep 2011

@pallacinka @hajanka @mikolajova.zuzana
kocky, dakujem vam 🙂 pomohli ste mi ... tiez sa mi to zdalo zbytocne len som si nebola ista ci nie je dobre predsalen to kupit. Ale budem to riesit tou plienockou a veru, mala bude naobliekana vo fusaku 🙂
este raz dakujem 🙂
A este otazka ... kupil uz niekto ten novy fusak od stokke - nemyslim ten nozickovy ale taky babatkovsky bez noziciek /novinka/. Aky je? Vraj ho uz maju v babymarkete ...

aksniteb
30. sep 2011

ideme sa pochváliť 🙂
celá rodina sa teší, až budú môcť kočíkovať 😀

fatia
30. sep 2011

Caute kocky. Nemate niekto skusenosti so strankou bestforkiddie.com?

hajanka
30. sep 2011

@kilian jeziiiiiiiiiiiiiiiiiis ma porazi, idem ze pridat tvoje fotky do diskusie nefunguje mi tlaciko!!! 😠 😠 😠 😀
To je aka smola!? Ako na tu sponku Pridaj fotky sa mi kliknut da, ale na ten obdlznik ktory potom nabehne to nejde! To co to?

kilian
30. sep 2011

@hajanka gratulujem.u mna to iste uz dva alebo tri dni!!!!

kilian
30. sep 2011

@hajanka asi som ti priniesla smolu. 🙄

hajanka
30. sep 2011

@kilian 😀 sranda, si to poslala na mna 😀 😀 😀 😀

kto chce skusit este natiahnut do diskusie? preposlem dalej 😀 😀

kilian
30. sep 2011

@hajanka to je fakt zaujimave.skusime to poslat @pallacinka .... 😀 😀 😀 😀 😀

hajanka
30. sep 2011

@kilian 😀 😀 😀 ako stafetu 😀

lodgermaniacka
1. okt 2011

čaute baby, prave som sa rozhodla že si kupime tmavomodry stokkač 😵 pravdu povediac len teda hlavne kvoli winter kitu 😵 😵 😵 mam chlapčeka, 1,6r, myslíte že ešte vleze do fusaku? a chcem sa poradiť ohladom farieb winter kit, rozmyšlam medzi striebornou a tmavomodrou, pripadne aj červena môže byť k tmavomodrej super 😵 ale červeny najmenej..vdaka za nazory 😉

hajanka
1. okt 2011

@lodgermaniacka ahoj, vitaj medzi nami 😉 co sa tyka fusaku, tak ja neporadim, co sa tyka farieb, k tmavomodremu by som dala strieborny alebo tm. modry, mozno viac ten strieborny 😉 aby to trochu ozivil.

lodgermaniacka
1. okt 2011

@hajanka dakujem 🙂 tiež som naklonena k striebornemu, ale aj tmavomodry môže byť super, škoda že ho nemam kde pozrieť 😒 alebo je k videniu v BA?