Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

taminameiki
5. jan 2012

Tak konecne uz mame aj my kocik nakoniec vyhrala farba biege juj taka som stastna taky je krasny ten kociarik

mirkadena
5. jan 2012

@klarawerder ahoj, kúpu Stokke určite nebudeš ľutovať-to my máme komplet stokke, winter kit, summer kit, deku, changing bag, fusak, cupholder a možno keby ešte stokke vymyslel niečo nové, tak možno by bolo aj to 🙂)))))))))))))))))))))))))) nie nie to už srandujem, zatiaľ stačí si myslím 🙂))
Tak moja skúsenosť s kožušinkou nie je. My máme winter kit s fusakom. Ten bohato stačí a je oveľa lepší podľa mňa, lebo kožušinka hreje len chrbátik, ale fusak celé telíčko 🙂. Deku si tiež chválim na jesenné dni, alebo chladný večer v lete bola super, celé telo pekne zabalí a ešte k tomu má aj cvoky, vďaka ktorým Ti z kočiarika nespadne. Deku odporúčam originál stokke.Tak dúfam, že som trochu pomohla. Maj sa krásne 😉

mycats
5. jan 2012

@klarawerder 😀 😀 kto skusi stokke uz ine nechce. to tu pozname vsetky 😀

desinka10
5. jan 2012

@tonko_babymarket a budu sa na nove farby dat kupit aj zvlast textile kit?

mycats
5. jan 2012

@klarawerder ja mam taku domacu kozusinku, sama som robila a pouzivala som ju prave v prechodnom obdobi s dekou alebo nanoznikom, len moj maly ma uz 20m. podla mna je kozusinka super s winter kitom na dlhsiu prechadzku vonku, ale inak nie. videla som na ceskom mmb aj ponuku takejto kozusinky na mieru 😀

mycats
5. jan 2012

@mirkadena ja som tiez taka, ze by som kupila vsetko. len mam doma brzdu a kotvu 😀 😀 😀 a manzel hned usudi, ze netreba. hlavne ked uvidi cenu 😀 😀

klarawerder
5. jan 2012

@mirkadena Mockrat diky za radu...na kozesinku asi teda kaslu...rikala jsem si,ze by na ni muselo byt venku aspon minus dvace...a to-snad-nebude 🙂 A decku koupim...uz jsem si to rikala predtim,protoze je moooc hezka...ale chtela jsem se zeptat "uzivatelek",vzhledem k tomu,ze ne vse,co je drahe a "in",je taky funkcni a prakticke 🙂

kalista
5. jan 2012

@tonko_babymarket bude sa dat kupit iba riflovy potah?

taminameiki
5. jan 2012

Jaj uz mam nanom flak ach

mycats
5. jan 2012

@taminameiki 😀 to je nic, vyperie sa

taminameiki
5. jan 2012

@mycats ahoj prosim ta ako je to zo skvrnami maleho som tam raz posadila a hned to s dzusom ofrckal. To vsetko na tej farbe bude tak vidiet? Jaj ak hej tak to mozem cistit kazdy den. 😢

mycats
5. jan 2012

@taminameiki a ozaj, kde su fotecky. ja som nasho fesaka uz aj v zimenej vybave nafotila 😀

taminameiki
5. jan 2012

@mycats ale ja mam skvrnu na tej strieske

taminameiki
5. jan 2012

@mycats boze ten forrest set to je nieco prekrasne

mycats
5. jan 2012

@taminameiki neboj, tak skus kupit podlozku, bude to lepsie a budes prat len tu. bud na ceskom mmb siju na mieru alebo videla som take krasne jane podlozky predavat 😀 😀
moj je tiez taky gebrosko, ale uprimne poviem, uz som mala aj cierny kocik a aj tyrkys a teraz mam beige, tie flaky vidno na vsetkoooom 😝 😝 😝
ja som vzdy mala podlozku, aj teraz planujem nechat usit k tomuto, lebo to je inak hroooza to stale prat.
moj pije nastastie len vodicku, ale papka cukriky a seeecko lepkave ked ho vysadim 🙂

mycats
5. jan 2012

@taminameiki no ved koli nemu ne a ne za rozhodnut pre ten novy model. normalne by mi srdce puklo 😀 😀
len ked novy model sa mi veeeelmi paci, stale vaham a vaham. uz som bola rozbehnuta, vytocene cislo, ze objednam tu novu sedacku. ale potom som sla s malym von a urobila tieto fotky. neeeee, ja nemozeeeem. 😝 😝

mycats
5. jan 2012

@taminameiki skus ju vysuchat rychlo vlhcenym obruskom 😝 😝

taminameiki
5. jan 2012

@mycats no tak tu podlozku musim urcite kupit,inak to nevidim jaj moj priatel neska skoro infarkt dostal ked som priniesla stokke, on nechcel aby som ho kupila ale ked laska je laska. No ja mam s malinkim problem on mi vobec nechce pit vodu uz som zufala, ked mu nedam caj tak to e horor fu a ako lubi cokoladu jaj nato ho naucila babka. Tak uz som to vysuchla uvidime ked to uschne jaj ale naozaj ja keby mam taky set tak by som ho ani za vsetko na svete nedala taky je krasnucky, ale inak najviac z tych vsetkych sa mi paci biege ta dark navy no neviem najprv som ju chcela ale ked som ju videla tak ma niak neoslovila 🙂

taminameiki
5. jan 2012
taminameiki
5. jan 2012

jaj ale zase na druhej strane stale mi ta dark navy vrta hlavou

taminameiki
5. jan 2012

@mycats a ozaj niak mi to nejde do hlavy ten kocik niak divne puka je to normalne tak trosku ako keby je vyhegany aspon mam ten pocit

finda
5. jan 2012

Ahojte, pridavam sa k zavislackam na Stokke. My mame kocik vo farbe beige + cerveny winter kit a k nemu oba fusaky, dokupila som uz aj letny kit ( a to vtedy mala este nebola na svete), uz aj kozusinku mame, deku, dzrziak, prebalovaciu tasku a najnovsie som si minuly tyzden objednala fialovy set na sportak a fusak k nemu a to este zvazujem fialovy winter kit. No neni som ja kompletna 😀, tomu ja hovorim zavislost od stokke. Mam ale na vas taku otazocku, na konci februara ideme do talianska lyzovat a mala bude mat akurat 5 mesiacov, mam ju zobrat vo vanicke alebo uz radsej ju dam do sportaka?? Sa bojim, ze bude chciet cumakovat von a pozerat, lebo ona je zvedavec veliky 🙂
Inak na ten riflovy styling som sa tesila, ale teda ma nejako neoslovil, v mojom pripade asi chvalabohu 😀

mikolajova.zuzana
6. jan 2012

@finda to uz mozes spokojne sportovu a das do tej strednej polohy az by nechcela lezkat, to bude mohla tak byt, ved tak nebude 24 hodin a bude mat polohu pohodlnejsiu ako vo vajicku :D

mycats
6. jan 2012

@taminameiki ja tiez este nemam podlozku, ale planujem ju 😀 tak ja som stokke kupila potajomky, lebo myslim, ze manzel by aj z infarktoval, keby som mu ho vopred ukazala 🙂 a hlavne uz len to on nemoze prezit, ze 4ty kociiiik 😀 😀
ja si myslim, ze tento set by sa mohol dat upravit na ten novy model. nejaka sikovna krajcirka keby k nemu dosila kusok 🙂 🙂 , tak by to sedelo aspon trosku 😀 😀
ja som tiez planovala zostat pri beige. bojim sa, ze dark navy by v mojom pripade svieeeetil flakmi 😀 😀
pretoze tie lepkave flaky po cukrikoch straaasne svietia 🙂

mycats
6. jan 2012

@taminameiki - fesaaaacik, aj ja chceeeem 😀

mycats
6. jan 2012

@taminameiki nastastie sa daju kupit potahy inej farby, lebo to budes mat vecny problem, ze aka farby 😀 😀 😀

mycats
6. jan 2012

@taminameiki - to by nemal, ako myslis koliecka alebo konstrukcia. ja nemam tento problem. skus ist do babymarketu, ze ci je to ok alebo nie

mycats
6. jan 2012

@finda 😀 😀 😀 treba, treba. beige a fialovy su TOP 😀 😀 aspon v mojom pripade

taminameiki
6. jan 2012

@mycats koliecka ani nie skor ta konstrukcia ale to iba ked tam malinky nesedi, ono to vrzga vtedy ked je kocik prazdny. Ten moj priatel zase uz od rana povedal asi 10 x stokke niak sa cez to nevie preniest ale plus je ze sa mu paci no az natu cenu. Ja som ho kupovala v rakusku dnes tu je sviatok tak tam pojdem az zajtra. Dufam ze bude vsetko ok

mycats
6. jan 2012

@taminameiki - tazko povedat, skus sa spytat este tu bab co maju ten novy model. mozno aj ten moj trosku vrzgne prazdny, ale ja som si to nejako neuvedomila. pokial by tam bola nejaka chybicka, tak ho vyreklamujes.
tak to moj ten kocik nerozdycha este najblizsich par rokov 😀 😀 😀 😀
nasi drahi manzelia sa na temu kocik pozeraju uplne inak. ceny stokke ja usilovne tajim 😀 😀 😀
ale manzel chodi aj do brendonu a aj do babymarketu, tak keby chcel sa pozrie. uz ked mi dokupoval novu plastneku a dala som mu 30e do ruky, tak na mna pozeral ako na blazna 😀 😀 😀 ze ci kupujem 1/2 noveho kocika.
jemu sa pacil nas prvy Dorjan, ale ja si myslim, ze sa mu hlavne pacila jeho cena. pretoze ja som vyberala kocik podla designu a ovladania a moj manzel podla ceny. nechala som sa prehovorit, ze kocik ako kocik a potom som pochopila, ze nie je kocik ako kocik a kupila som si povodne planovany quinny a nakoniec stokke.
stokke by mi za manezlovej pritomnosti nepreslo ani keby som sa tam na usi postavila 😀 😀 😀 podla mna