Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

klarawerder
15. jan 2012

@lia V pohodě 🙂 Já je budu tak dlouho otravovat, dokud mi to nevymění 😀 (v krajním případě to šmiknu a dám tam jiný popruh...plus napíšu stížnost na Stokke, kterej "inženýr" to tam jako navrhoval, když to pak nejde složit... 😀 )

finda
15. jan 2012

@klarawerder teraz som na to pozerala na mojom a ja to mam tak isto 😠 ale na bezovom mi to nerobilo. Islo mi to zacvaknut, ked som celu tasku podvihla trochu do hora. Ako to je inak uzasne, ze to takto predavaju, ved by uplne stacilo keby to na tej taske prerobili 😠

klarawerder
15. jan 2012

@lia Jen ještě jeden dotaz,když už máš Stokke tak dokonale zmapovaný 😀 Jsou tam ještě nějaké rozdíly v těch sériích, ve kterých vyšly ty nové modely?

klarawerder
15. jan 2012

@finda Hmm, tak to ti nezávidím 😖 ...říkám, že to navrhoval očividně nějakej "inteligent"... Zkus to taky reklamovat, když máš ten fialový set nový...třeba ti to vezmou...

finda
15. jan 2012

@klarawerder ja im zajtra volam a budem trvat nech mi to vymenia, to mam ako skladat do auta, sa mi tak chce vzdy davat tu tasku dole 😠 😠

lia
15. jan 2012

A v ktorom roku boli vyrobené vaše kociky?ja uz síce neviem presne čo bolo na tom kočíku,ale ja som ho kúpila hned ako vyšli nove kusy,ešte ani v obchodoch vzorky látok nemali.
A iné som na ňom mala ešte madlo,tá látka na ňom nemala zips. Ale vy ste ho obe nedávno kupovali,či nie?

lia
15. jan 2012

Ja som väčšinou aj tak dávala dole tasku,lebo sme veľa cestovali autom a mala som ju plnú veci na cely denpotom padala tá taška,nechcela som ju spinit

klarawerder
15. jan 2012

@lia Jé, tak to nevím...ale máme ho asi tak měsíc...to je mi teda potom záhadou, proč mám "starý typ tašky"...na madle zip máme... Jinak se mi zdá vše ok. Akorát jedna věc, že kočárek na nerovném povrchu trochu "hrká" (a mě to jakožto puntíčkáře rozčiluje 😀 )...ale to asi bude tím,že není dostatečně zatížený,ne? (zatím používáme hlubokou korbičku)...kontrolovala jsem uchycení koleček a tak, ale nikde jsem nenašla nic "volného", co by to hrkání vyloženě způsobovalo...

nikuska124
15. jan 2012

@klarawerder Myslim,ze ano. Skus a uvidis. Potom mi napis ako si dopadla......

klarawerder
15. jan 2012

@finda No ,přesně tak...právě to mi taky vadí,když mám jít pár schodů nebo to skládat do auta, tak se ještě drbat s taškou a dávat ji dolů...a nést ji asi v zubech, protože budu mít plné ruce kočáru... Já tam zítra taky budu volat nebo pošlu mail...tak kdyžtak napiš,když budeš rychlejší, jak jsi dopadla, ať vím, co očekávat 😉

klarawerder
15. jan 2012

No, když už nic, tak má ta taška aspoň jedno rozumné využití 😀

finda
15. jan 2012

@klarawerder OK, urcite dam vediet ako som dopadla

mikolajova.zuzana
16. jan 2012

@klarawerder no ja mam pocit, ze mas zlu tasku, pretoze ja mam tu karabinku dalej a vobec mi nezachadza do koliesok, akoby bola nejako zle nasita, cely ten popruh akoby bol posunuty... aspon sa mi to tak vidi...

zz134
16. jan 2012

Babyyyyyyy strase sa vytesujem, cez vikend sme kupitli Stokke 🙂 je kraaaaaaasny!
Musela som sa podelit o radost 🙂

finda
16. jan 2012

@klarawerder tak ja som im volala, ze im to mam nafotit a poslat do mailu, ze sa to vybavi priamo cez stokke. Takze urcite sa na to opytaj aj ty, nech ti to vyreklamuju

junkfoood
16. jan 2012

@klarawerder na str. 126 citam, ze sa s nim da chodit aj po schodoch???

lenocka23
16. jan 2012

@junkfoood ano da sa... velke kolesa sa daju sklopit a ides s nim po schodoch na dvoch kolesach.. niekde v teme su pridane aj videa... 😉

junkfoood
16. jan 2012

@lenocka23 no musim pohladat...diiikyyyy

lenocka23
16. jan 2012

@junkfoood nie je za co.... pripadne ujo google isto nieco vypluje.. 😉 🙂

mycats
16. jan 2012

@junkfoood youtube skus, daj to do vyhladavaca a hotovo. tam najdes vela dobrych videi. 😀 ked nieco neviem, tak vzdy tam pozriem, aj skladat som sa naucila podla videa 🙂 🙂

mikolajova.zuzana
16. jan 2012

@junkfoood ja chodim dennodenne aj dvakrat zhruba 90 schodov - no sedacka musi byt otocena smerom ku mne, aby som videla malu, a len sklopis kolieska akoby si skladala kociar, rucku das do najvyssej polohy a ides... 😀

kralicica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mycats
16. jan 2012
mycats
16. jan 2012

baby, nie je tu niektora, ktora mala kocik aj beige a aj dark navy 😀 😀 😀 ktora farba sa lahsie udrziava??
stale sa hram s myslienkou, ze idem do noveho modelu. len musim tosetrit nejaku stovecku, tak az na jar.
ked ja stale lubim len fialovu. ale uz ma chytila aj dark navy 😀 😀 😀 modra ma opustila, nooo hruuuuza

mycats
16. jan 2012

http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=26011... ako moj maly 😀 😀
ale hrozne, ze sa ta strieska pokrci, to mi trosku vadi.

junkfoood
16. jan 2012

@mikolajova.zuzana oooo dakujem, dobre vediet, ja byvam na 4tom bez vytahu..tesim sa..

mycats
16. jan 2012

http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=26186... tak toto nema chybu 😀 😀 😀 - stokke odvezi vlastne 3 deti so skejtikom

jessicax
16. jan 2012

@mycats ja som mala beige a teraz mam dark navy. Udrzovali sa oba v pohode aj ked na tom navy mozno trolinku viac vidiet, ze je ochytany hlavne na tom silte na strieske 🙂 . Co sa sedacky tyka tak som si kupila podlozku a myslim, ze to bude v pohode 😉

mycats
16. jan 2012

@mycats celkove resume z netu je, ze najpredavanejsia farba pre chlapca je dark navy a beige, pre dievca fialovy a ruzovy 😀 😀

mycats
16. jan 2012

@jessicax mam este nejaky ten mesiac na uvazovanie, ale je to vazne dilema. ist do tej istej farby, ktoru uz mam alebo ist do novej. zase na druhej strane mozem kupit dvoje potahy 😀 😀
cim viac moznosti, tym horsie rozhodovanieee 🙂))