Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

desinka10
18. jan 2012

@mycats presne tuto aj ja zvazujem, len ci sadne??

desinka10
18. jan 2012

@kalista Sakra, to som sa na to spoliehala ze sa to bude dat. To ma teraz nastvali. Aj hneda je limitka?

mycats
18. jan 2012

@desinka10 no ved to??? ci sadne?? neviem ci ju kupovat, nie je najlacnejsia a ked nesadne .... 😖 😖 😖

badisa
18. jan 2012

Ahojte neviete mi prosim niektora tu poradit kde by som zohnala plastenku na stokke starsi model ale taku tu co je na zips ku strieske a dolu je farby kociku...nasla som taku ale iba v hnedej farbe a ja by som chcela zelenej...dakujem ak by niekdo poradil

lodgermaniacka
18. jan 2012

@badisa tato plaštenka sa asi malokedy vyskytne, k zelenemu kočíku by sa hneda podla mna hodila

mycats
18. jan 2012

baby, kde ste??? skoncila akcia v brendone 😢 😢 😢 a tu nikoho

finda
18. jan 2012

@mycats ja som tuuuu. Som mala dilemu ci objednat to bee alebo nie, ale tak som ho objednala 😀

finda
18. jan 2012

@mycats inak tesim sa na fotos tvojho noveho stokkacika s tym tvojim forest setom, ten bude paradny 🙂 🙂

klarawerder
19. jan 2012

Čaute baby! Chci se zeptat, máte ke kočárku i slunečník? Přemýšlím, jestli ho taky koupit... Další věc ale je, že budu kupovat summer kit, kde slunečník taky je...to bych pak teda měla dva. Tak právě přemýším, jestli bych ho využila...hmmm... 😎

shawn7
19. jan 2012

@klarawerder ahoj, ja mam slnecnik zo summer kit a druhy by som uz nevyuzila.

mycats
19. jan 2012

@finda 😀 😀 len to som uz ja sla spinkat

mycats
19. jan 2012

@klarawerder ja mam tiez silnecnik zo setu, na co by si kupovala dva 🙂
kup rovno cely set a je to vybavene a daznik mozes vyuzivat uz skor

desinka10
19. jan 2012

@mycats musim vyspehovat kde ju maju nazivo a pojdem skusit asi. Inak aj tieto su krasne, neviem ci si kukala: http://www.pinkie.cz/podlozka-do-kocarku/

mycats
19. jan 2012

@desinka10 jasne, poznam ich, len ja som tej opicke este neprisla na chut. to skor tie jane by som vzala. vidim, ze budem mat zase v noci nad cim uvazovat. budem to dokupovat az buduci mesiac, tento treba aj ucty poplatit 😀 😀

lodgermaniacka
19. jan 2012

@mycats mne sa páčia tie podložky, čo maju @kilian a @riki1 značku som zabudla, sú síce drahšie, ale 100% sadnú 😵 😵 😵

mycats
19. jan 2012

@lodgermaniacka - tak idem zistit @kilian @riki1 a ze aka je to znacka, ked uz je v ponuke 😀 😀
ja som zamilovana do jane podloziek, ta tyrkysova vyzera super. alebo som uvazovala, ze by som nejaku nechala usit. zvazovala som fialovu alebo tyrkysovu, najlepsie z nejakej takej super latky, ze to len vysucham a je to ciste 😀 😀

lodgermaniacka
19. jan 2012

@lia bola si včera v pre deti? mne sa ten beige naživo veeeelmi pačil, ta svetlučka faba je super, len je dokombinovana takou tmavšou, ale ta tmavšia je akurat na sedaku, tak to je super, určite nie je hakliva ta farba, menej hakliva ako navy..ale ta zelena-ta svetla je uplne dokonala 😵 😵 😵 😵

lodgermaniacka
19. jan 2012

@mycats kolko vychadzaju jane podložky? lebo ta ich okolo 40 eur myslím..

lodgermaniacka
19. jan 2012

@mycats mala som to uložene, tu je link 😉

http://www.aesthetic.sk/index.php?lvl=2&idk=30&...

a ak si z BA môžeš isť priamo na predajnu, ja som tam bola 😉 😉 😉

mycats
19. jan 2012

@lodgermaniacka - ulozila som si to a budem vyberat 😀 😀

lodgermaniacka
19. jan 2012

@mycats teraz som pozerala že maju velmi vela novych vzorov 😵 😵 😵 😵 😵 najprv som uvažovala nad pasikom, ale chcem tu pasikavu stokke deku a k nej by som radšej kupila jednofarebnu, nech nechodime ako cirkusanti 😎 alebo z jednej strany pasik, ked bude leto a nebude deka a z druhej strany jednofarebna 😵 😵 😵 😵

mycats
19. jan 2012

@lodgermaniacka ja chcem tiez jednofarebnu, ved pasikava bude deka. no neviem ci by som k tej deke nemala kupit kremovu podlozku, aby sa mi to hodilo. lebo tyrkys sa nebude hodit 😀 alebo zelenu??? cervenu nechcem. no sama neviem. ja chcem tyrkys 😀

lodgermaniacka
19. jan 2012

@mycats modra s kremovou bude super 😉 😉 😉 😉

mycats
19. jan 2012

@lodgermaniacka 😀 😀 jj, tie by sedeli, ale asi u mna vyhra tyrkys, ja sa poznam. som do tej farby blaaaazon 😀 kremova bude taka mrtvolna, ked bude jednofarebna, takze jedine modra by mohla byt.
to by ma ta modra naozaj musela oslovit 😀

mycats
19. jan 2012

baby moje!!! ja sa asi zblanim do stredy kym pride kocik. dnes som zase musela ist na postu s golfkami. boze ako s tym moze niekto chodit!!!! tie dvojite kolieska vymyslel asi velmi uzasny clovek 😀 😝 a skace to ako koza, cele ruky mam vyhrkane a aspon 10 krat som ho musela rucne vylozit na obrubnik alebo preniest cez tangodrom 😝 😝 😝
ja pouzivam kocik denno denne 😖 😖 😖 a tato zazracna chicco buggy mi berie energiu.
a radsej nechcem vediet co si myslia okoloiduci, lebo ja frflem ako stary chlap 😀 😀 😀

lodgermaniacka
19. jan 2012

@mycats k tmvomodrej môžeš nakombinovať asi všetky farby..ja by som radšej červenu ako tyrkysovu 😝 😝 😝

lodgermaniacka
19. jan 2012

@mycats prečo nepoužívaš to stokke, je nepojazdne, kvoli tomu kolesu? či si ho tej kamoške predala? nejak som to vtedy nepochopila 😅

mycats
19. jan 2012

@lodgermaniacka - nie, mam ho doma. my sme to koliesko zalepili, ale ja sa bojim ho pouzivat. mne tam vypadol komplet cely stred, ktory drzi koleso a uchytava sa na tu tycku. bojim sa, ze tym poskodim ten system alebo mi to koliesko niekde vypovie a co budem robit???
maly za nim aj place 😝 😝 😝 dneska ani nechcel isto tou nasou buggy. ono je to starsia buggy, len pozicana 😢 taka hrkalka to je.
kamoske pojde az s kolieskami, ved co sa na neho bude divat 🙂 🙂 ona si ho chce uzit.