Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
3. feb 2012

@kilian a co sa deje??? ja som dnes vymrznuta ako cencul, bola som s malym vonku, dva krat v obchode, dve navstevy. kocik chosnujeme jedna radost. 😀 😀 😀
aj mi je luto zase za tym winter kitom, ale tak snad je toto posledny tyzden mrazov 😀 😀 😀

kilian
3. feb 2012

@mycats no balim balim....slovensko tras sa!!!!!! 😀 😀
vies si predstavit pobalit styri deti ,mna,kocik,dalsi kocik atd!!!neviem, ani kde mi rozum stoji...

mycats
3. feb 2012

@kilian - jezisky, ani nehovor. ja idem v nedelu na vystavu a budem mat co robit pobalit to moje jedno dieta a kocik k babicke 😀 😀 😀

kilian
3. feb 2012

@mycats mozno budem mat cas cez tyzden,zeby som skocila do nitry.ale vies ako-raz za cas ideme,aj to len ked su prazdniny.tak su planovane same navstevy,totalny stres.... 😒
nebudem ani stihat citat konika.....

mycats
3. feb 2012

@kilian - budem rada ak sa ti podari 😀 ak nie, tak nic sa nedeja. ja viem, to ako ja ked pridem do ba. nakupy nestihnem ziadne, lebo kym poklabosim so vsetkymi kamoskami, ktore sa na mna tesia, tak je vecer a ja uz len taham nohy za sebou 😀 😀 😀
preto ani necakam, ze by som stihla v nedelu nejaky nakup 😀
vecer ked uz bude cas, tak budem unavena bezat k autu a k malemu 😀
pan boh zaplati babicky, ze ma kde maly zostat, lebo inak by som sa tam isto zbesnela a zdivela 😀 😀 😀 a aj z koze mozno vyskocila.
mozem ti poslat IPckou kontakt na mna 😀

kilian
3. feb 2012

@mycats neboj ,sem tam si najdem cas na kona.dam vediet. 😝 😝

mycats
3. feb 2012

@kilian 😀 oki. ja uz mam doma tatinka, tak dnes nebude vela casu konikovat 😀

klarawerder
3. feb 2012

@janga No, mě se líbí 😉 Teda, je poznat, že to není úplně originální vložka ke kočárku (nesedí to úplně na milimetry)...ale pasuje dobře,nikde neodstává a na šířku je taky akorát. Takže můžu doporučit 😉 (jen bych nekupovala tu s bočnicemi, ta by podle mě zbytečně ubírala do šířky místo ve sporťáčku...ta jednoduchá bohatě stačí, pokud se jedná o to, aby ti dítko nezašpinilo potahy)

hajanka
5. feb 2012

@gwenni ahoj ty si hladala ten nosic, neviem ci niekto odpovedal, tu ho maju http://www.babymarket.sk/sk/5314/1796/stokke-no...

martinano
5. feb 2012

Ahojte kocky, neplanujete niektora predat winter kit na stokke?dakujem

gwenni
5. feb 2012

@hajanka super ďakujem hňeď si ho aj objednám, teda manželovi on si to pýtal

januska712
5. feb 2012

Ahojte baby aj my máme stokke fialovy sme velminspokojný jedine čo sa mi nepáči je to že máme winter Kittsee bielu a to čo je na ruky aby Vám nebola zima tak ked som to vy dala ťa kožušina sa veľmi zbrčkavela stalo sa to aj Vám ??? Vypadá to otrasne:((

lola77
5. feb 2012

Baby premýšľam o kúpe Stokke kočíka. Viete mi povedať jeho mínusy a plusy? Ďakujem 🙂

pajka7
5. feb 2012

@lola77 tato otazka sa tu opakuje so zeleznou pravidelnostou 🙂 asi na kazdej druhej strane...takze ak si polistujes trosku dozadu...najdes vela info, ktore ta presvedcia..... 😉 Neviem ci najdes nejake minus 😀 😀

lola77
5. feb 2012

@pajka7 chcem vedieť, či na stokke je systém click clak? A aká autosedačka pasuje na stokke konštrukciu.

pajka7
5. feb 2012

@lola77 pasuje original stoke sedacka...ale ta je strasne tazka....zasa ma vyhodu, ze babo sa da dat myslim lezat. Ale pasuje aj maxi cosi...tu sme kupovali my...a myslim aj peg perego...k obom sa dokupuju adaptery...tie sa nakliknu na konstrukciu a na to kliknes sedacku. Nove stoje okolo 45€ ale nam sa napr. podarilo zohnat za 27€, videla som dokonca za 15€...takze da sa.....

lola77
5. feb 2012

@pajka7 a rýchlo sa skladá konštrukcia? Problémy v kolieskach?

mauerka
5. feb 2012

Baby, podla vas urcite trapna otazka ale ja sa este len orientujem 🙂 :
ak je napisane ze predavaju Stokke® Xplory® Complete - tak to znamena hlboka vanicka AJ sportovy kocik na neskor? Ta cena je cca 900€.
@mycats @kilian

pajka7
5. feb 2012

@lola77 konstrukcia...chce to trosku cvik...ale potom to myslim ide rychlo...kolieska neviem posudit...kedze kocik este len caka na drobca, ktory si este lebedi v brusku 😉 , ale ako hovorim..opakovane pisali ze nie je problem ani v snehu a ako velku vyhodu "stokkacky" uviedli pomerne uzke rozpätiekolies(na aute je to myslim razvor kolies...maly mi uz tlaci na mozog, neviem najst vhodny vyraz 😒 )..cize nie je problem vojst do hocakej uzkej ulicky, vytahu....

klarawerder
5. feb 2012

@martinano ahojky, já prodávám stříbrný...nový, ještě nepoužitý...

mycats
5. feb 2012

@mauerka ano, komplet je aj vanicka aj sportiak:
http://www.babymarket.sk/sk/1766/1796/stokke-ko...
teraz je akcia, ze plus zadarmo dostanes aj autosedacku stokke.

mauerka
5. feb 2012

@mycats Hej, vsimla som si...ale to by som najprv musela byt aspon ze tehu a nie len snazilka...🙂 Ale tak do tohoto kocika som sa zalubila na prvy pohlad.

jessicax
5. feb 2012

@lola77 kolieska su bez problemov 🙂

mycats
5. feb 2012

@mauerka 😀 😀 v pohodicke, ved treba mysliet do buducna. takze completo je vzdy vanicka a sportak.
vsetko ostatne sa dokupuje zlvast, myslim kity alebo deka, daznik, autosedacka a podobne.

mirkadena
5. feb 2012

@januska712 ahoj, aj mne sa to stalo na našom bielom kite, ale neviem. Najprv som bolo z toho trochu nešťastná, ale zas to nevyzerá až tak zle 🙂))

melise
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
januska712
6. feb 2012

@mirkadena Ahoj no áno asi sa musíme len s tým zmieriť:D:D tak ja som to aj skusalal vyčesat... hned ako som to vyprala tak som to vyčesala a bolo to pekne len ked sa to usušilo zasa to bolo take:(

lodgermaniacka
6. feb 2012

@januska712 ty si prala kožušinku? 😨 😨 😨 😨

mirkadena
6. feb 2012

@lodgermaniacka Januska712 prala rukávnik aj ja.Mne sa rukávnik zvlnil najprv po pobyte v horách, husto snežilo a keď už bol taký zvlnený, tak som vyprala tiež..Ale tá kožušinka zase nevyzerá tak hrozne. Najprv ma to trápilo, ale to prešlo.A ináč je to na zimu a už vôbec by som ho v zime, alebo hustom snežení nedávala dole, len aby tá kožušinka bola taká ako nová. Preto som si to kúpila, tak nech mi je v mrazoch teplo,Nato to predsa má byť, takže to neriešim 🙂)))))))))))))))))))))))))))))

lodgermaniacka
6. feb 2012

@mirkadena to mi je jasne, aj ja by som ho v zime používala, ved na to ten winter kit je, aby nam bolo teplo, nie na okrasu, ale do pračky by som ho nedala, ale do čistiarne, ani prave kožuchy sa doma neperu 😉 a zvlnenie by mi neprekažalo, no dokatovana kožušinka z pračky ano, boli tu totiž nedavno fotky vyprateho kitu 😎 😎 😎