Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

nibiru
16. apr 2012

@milankovazuzana no ja som bola prekvapena že sa tak lahko dala ocistit mala par flakov na zahrade mi spadla do hliny ale doma som ju cistila jemnou handričkou a uplne krasne vsetko šlo dolu fakt doby material 😀 keby sa tak čistili vsetky kociky 😀 😀

mycats
16. apr 2012

@nibiru 😀 jasne, som si nevsimla, ze si predavajuca. zlty bol limitka 😀 😀 prekrasny, ale vidim ich malo aj v inzeratoch. mne by sa napriklad pacila, len mam dark navy 😀 😀 tak zlta tazka by tam miesto ziarovky bola 😀

vevika
16. apr 2012

moja najlepsia kamoska ho mala a obcas sme si prehodili kociky, takze s nim nam co-to odkocikovane, nehovoriac o tom, ze slovne sme ho "rozobrali" do srobika 🙂 Za zmienku isto stoji, ze ho hned pri prvom dietati predala a teraz pri tretom tiez kupila Stokke ( na moje odporucanie) a je maximalne spokojna. tie dva kociky sa vobec nedaju porovnavat, Casual ide strasne tazko, ma zlu sportovu cast, je tam dost kratke operadlo a mohla by som takto pokracovat dalej (ak chces mozem napisat aj dalsie negativa Casualu) ale zhrniem to: Stokke je JEDNOZNACNE lepsi 😉. Akurat sme sa bavili, ze je skoda, ze sme Stokkacik "objavili" az teraz pri tretom dietati. Ale zas, o to viac si vieme vazit jeho pozitiva 😉

milankovazuzana
16. apr 2012

@nibiru Ja som si kúpila staršie Stokke a tam tá taštička bola.Taká bola nemastná, neslaná.Tak som ju pekne dala do vrecka na pranie a šup do práčky na ručné pranie.A potom tam išla aj nákupná taška.Úplne rozkvitla, taká nádherná červená, určite bola pred tým zaprášená.Ten materiál je kvalitný na 100%, lebo ja kočiarik vôbec nemám vyblednutý a ani praním nebledne, naopak je krajší 🙂

nibiru
16. apr 2012

@milankovazuzana do pračky som sa ju bala dat aby sa nepolamala 😀 😀 😀 mne sa občas zadaria kusky tak som nechcela riskovat naposledy som dako nechtiac dala s vecami do pracky jednorazovu plienku podotykam veci tmave takze 2x musela pracka na prazno vsade guličky a buničina ci čo to bolo a ja som 2dni prasila vsetky veci potom sa este ale 2 museli prat 😅

milankovazuzana
16. apr 2012

@nibiru 😀 😀 😀 som si myslela, že najhoršia je v práčke papierová vreckovka, ale plienka je asi lepšia 😀 😀 😀
Ja sa nebojím, ja vyperiem všetko, vôbec som sa nebála, že sa poláme 🙂

mycats
16. apr 2012

@milankovazuzana
@nibiru
ja som moju tiez narvala do pracky a sedela pri nej, ci to vobec prezije. ja som mala tu svetlunku smotanovu 😀

nibiru
16. apr 2012

@milankovazuzana ježis ani nehovor tie gulicky napucia a bucnicina uplne mikroprach a su vsade vsade na semiše sa drzia nalepsie este dnes som zvesavala pradlo a normalne akoby sa prašilo tak kedze mame cierny nabytok uz som utierala no na porazenie.

milankovazuzana
16. apr 2012

@nibiru 😀 😀 😀

klarawerder
16. apr 2012

@lenkakrchova ahoj, ja jsem si objednala ten typ bez bocnic tady na www.pinkie.cz 🙂 Pasuje dobre 😉

klarawerder
16. apr 2012

@boska79 ahojik, ja jsem si koupila nozickovy Emitex Cocoon a jsme maximalne spokojeni 😉 Dokupuje se tam i vlozka,takze na prechodna obdobi pouzivas samostatny fusak,na zimu tam frknes vlozku a je to 😉 Je krasne teploucky,prakticky a do Stokkace hezky sedi 🙂 Jinak teda mame jeste origos Stokke deku,kdyz je vylozene teplejsi pocasi...

lenkakrchova
16. apr 2012

@klarawerder dakujem za info, ja som si objednala tento, zatial cakam a silno verim, ze bude pasovat 🙂 http://www.pinkie.cz/detail/227/podlozka-black-...

boska79
16. apr 2012

pre chlapca..tmavomodry..ze? lubi sa mi cerveny, ale muz si klopkal s prstom po cele....

na leto - blue pixel kit...to je vlastne takmer ako bezovy kocik.. tak oziveny modrou
na zimu - cerveny kit... a mam akoby cerveny kocik, nie? a poriesene.......

milankovazuzana
16. apr 2012

@boska79 alebo blue me 🙂 lange

boska79
16. apr 2012

@milankovazuzana oooo nie...ten som videla na vlastne oci. brrrrrrr

hajanka
17. apr 2012

@boska79 mne sa velmi paci ten svetly modry, tmavomodry je skoro ako cierny

boska79
17. apr 2012

no...tak to vyzera na cerveny....

boska79
17. apr 2012

kit blue pixel uz mam objednany

swanqueen
17. apr 2012

ahojte, mozno mam zas debilnu otazku 🙂 ale ako sa dava ta novorodenecka vlozka do sportiaka? uz by som ho chcela skusit.. hore prevleciem pasy a tie dolne pasy na nozicky idu akoze bokom? napisala som to mozno ako hotentot, ale neviete mi to popisat niekto? 🙂

hajanka
17. apr 2012

@swanqueen ano bokom

hajanka
17. apr 2012

@swanqueen @swanqueen tu mozno trosku vidno, ako z boku ten pas ide

fatia
17. apr 2012

Ahojte baby. Chcem sa opýtať, ked mám babo v športovej časti, je v sede a ak náhodou zaspi, dá sa športová časť dat do lezatej polohy bez toho, aby som ju musela vyberať a naspäť nakliknut? Inak neviem si predstavit, že mám tlačiť iný kocik, ako Stokke a v druhej ruke mat dáždnik. Stokke je proste uzasnyyy🙂

swanqueen
17. apr 2012

@hajanka aha, vidim, super, diky 🙂

swanqueen
17. apr 2012

@hajanka a tym padom mozem tam dat malu ked este nesedi ano?

hajanka
17. apr 2012

@fatia ahoj, ak ju mas otocenu smerom k sebe, tak ano, vies ju dat nalezato bez toho aby si musela preklikavat sedacku, len si ju spustis do lahu, tento smer ma 3 pozici.
Ale, ked ju mas otocenu od seba ( v smere jazdy), tak do lahu sedacku nedas, tam su len 2 pozicie sedenia bez lahu, takze v tejto pozicii lezat moct nebude, budes musiet prekliknut sedacku do proti smeru.

hajanka
17. apr 2012

@swanqueen ano 🙂 len nezabudni dotiahnut tie pasy

swanqueen
17. apr 2012

@hajanka diky 🙂

fatia
17. apr 2012

@hajanka ďakujem za odpoved🙂

mycats
17. apr 2012

Ked vidim to hnustne pocasie vonku a fusak na kociku, tak uplne lutujem, ze som si vazne aj vo februari nekupila winter kit. ved este dnes som ho mohla mat na kociku 😖 😖 😖

milankovazuzana
17. apr 2012

@mycats U nás bolo ráno pekne bielo ☹ a s fusakom ja pekne chodím už odvčera...