Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

vevika
12. okt 2012

@segafredo Tako ma este vacsie kolesa 😉

segafredo
12. okt 2012

@vevika co sem pleteš Tako? Mně se líbí stokke, jen potřebuji větší kolečka a víc se mi to líbí, jinak je dokonalý

vevika
12. okt 2012

@segafredo pretoze uz na tretej strane riesis kolesa, napriek tomu, ze uz ti tu niekolko bab napisalo, ze ma napriek mensim kolesam vynikajuce jazdne vlastnosti a to v roznych typoch terenov. A ty stale riesis len kolesa, tak mi to prislo, ze to je tvoje jedine kriterium na kocik 🙂

ustrachana
12. okt 2012

nahodou , mne sa ti nove modely pacia a kupim si ten sportovy 😉 a verim tomu, ze opat pride cas ked stretnem aspon 5 v meste ako to bolo s Xplory 😀

vevika
12. okt 2012

@segafredo Stokke Xplory ma kolesa ake ma, s tym asi nic nenarobis... 😉

segafredo
12. okt 2012

@vevika jo, je to jedna z hlavních podmínek, ostatní splňuje - na stránkách je napsáno totiž vhodné do města, nákupních center a pod. já ale nemíním s miminem lítat po nákupních shopech a tak...já potřebuju se s miminem dostat na hory, vydrnkat ho s kočárem na sněžku apod. když to přeženu

segafredo
12. okt 2012

@vevika proto se mi nový tip líbí víc, díky těm kolům

vevika
12. okt 2012

@segafredo tie informacie niektorych predajcov ma fakt udivuju ☹ je to cisty nezmysel, ze by to bol kocik len do mesta a do nakupnych centier, ja osobne som s nim presla po takych terenoch, co sa niektorym "terennym" kocikom ani nesnivalo 🙂 Pouzivam ho dennodenne uz skoro dva roky a este sa nestalo, ze by som niekadial nepresla ( sneh, lesna cesta, piesok, kamienky na detskom ihrisku). Ten novy model zrejme nebude vo funkcnosti o nic horsi 🙂 Tak ti prajem vela zdaru pri rozhodovani 🙂

vevika
12. okt 2012

@ustrachana vies si predstavit ako tych dalsich 5 Stokkacov v meste nastvalo mna, kedze ja som ho tu mala prva? 😀 😀 😀

segafredo
12. okt 2012

@vevika ale snad neznamená, že když jsi ho koupíš ty, tak už si ho snad nikdo nemůže koupit, ne?

ifkael
12. okt 2012

@vevika uvidime...zas uplne obycajne mi nepripadaju. A hlavne ich nebudu mat vsetci...

Palicu nad nimi zatial nelamem

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milankovazuzana
12. okt 2012

@lenka1108 Nepotrebuješ novú striešku, daj si urobiť iba šiltík -je to kus ohybného plastu, ktorý je potiahnutý látkou a prizipsovaný ku strieške.Našiješ jednu časť na šiltík, 2. na striešku zvnútra a máš...
Na podvozku je nákupná taška-vak a na stredovú tyč sa dá umiestniť taška prebaľovacia-ruksačik-asi tú myslíš.Moja to si musíš postriehnuť na bazárikoch, občas ich tam mamičky ponúkajú.Myslím si-od @ejka0812 viem, že máš asi tmavozeleného Stokkiho a ten je vo vnútri olivový, tak si môžeš zohnať olivový ruksačik a bude ti to pekne ladiť.Ceny sa pohybujú od 20-35€-nie viac... v závislosti od stavu.Sleduj CZ MMB, tam sa občas objavia a tiež tu na MK-myslím, že tam zrovna jeden je...

vevika
12. okt 2012

@segafredo preco beries vsetko tak doslovne a vazne??? ved na to su tam ti traja smajlici, aby bolo jasne, ze to bolo myslene s humorom

julinkak
12. okt 2012

@vevika presne si to vystihla 🙂

ifkael
12. okt 2012

@segafredo mozes byt kludna, stokke zvladne aj sneh aj hory 😉

vevika
12. okt 2012

@ifkael chcelo by to este nejake video a potom samozrejme osahat si ich nazivo...

lenka1108
12. okt 2012

@milankovazuzana dakujem ti velmi pekne idem kuk 🙂

magica78
12. okt 2012

ten novy sttokac nebude moc pre vysokych ludi ze ? a asi bude zavadzat ta tycka ked clovek robi kroky.
asi to vytvoril chlap aby nemuseli chodit s kocikom 😀

mikolajova.zuzana
12. okt 2012

poviem tak skaredo - ze uplne do dosrali... prepacte za vyraz... ☹ 🙄

ustrachana
12. okt 2012

@vevika mna to nenastvalo mne len liezlo na nervy pozerat sa na zazerajuce dalsie majitelky 🙂 teraz mam all black bugaboo a nemusi po mne nikto zazerat lebo ho mam v tejto farbe jedina 😀 😀

mrenka
12. okt 2012

Ten novy kocik,nie scoot,ale ten velky je surodenecky,ci to zlé vidim?

milankovazuzana
12. okt 2012

@mrenka to sa asi dá urobiť aj aj

vevika
12. okt 2012

@ustrachana ja som mala zase opacnu skusenost, ku mne sa na chodniku pridruzila pani s bezovym stokkacom a debatovala so mnou ako keby sme sa poznali sto rokov (ale nie o kociku, ani take vseobecne bla bla) asi mala pocit, ze ked mame obidve Stokke, tak sme automaticky najlepsie kamosky 😀 😀 😀

kilian
12. okt 2012

@mrenka a jedno dieta sedi pod sedackou toho horneho 😀 😀 sa mi zda,ze to nedomysleli...

ustrachana
12. okt 2012

@vevika asi viem o koho ide, mne tiez liezla pod kozu 😀DD a najviac ju zaujimala praca mojho muza kedze mam stokke 😀 😀 😀 tak som jej "slusne odpovedala" a mam pokoj 😀DDD

klarawerder
13. okt 2012

@segafredo Schopnost projet různé typy terénu nesouvisí s velikostí koleček - pokud se samozřejmě bavíme o standardně velkých kolech a né nějakých pidikolečkách typu Nuna Pepp apod 😀...naopak podstatné je celkové řešení podvozku 😉 píšu z vlastní zkušenosti...měly jsme Casualplay S4 a véééélikými nafukovacími koly a jezdil daleko hůř než Xplory, na sněhu to bylo jakobych tlačila zabržděný kočár...oproti tomu se Stokke jsem projela všude a všechno daleko lépe. Takže si myslím, že je hloupé (nemyslím to ve zlém) stále řešit velikost kol a nechat se tímto argumentem odrazovat od perfektního kočárku... Ale jak chceš, každý má na všelijaké kočárky samozřejmě svůj názor a různé preference 🙂

segafredo
13. okt 2012

@klarawerder já už to neřeším, nový model přece má větší kola, takže jsem spokojená 🙂

klarawerder
13. okt 2012

@mikolajova.zuzana Naprosto s tebou souhlasím! Žádný jiný výraz se k tomu nehodí 😀 Na to, že s tím tady dělají sáhodlouhé obstrukce se zveřejňováním, jsem si říkala, že si sice počkáme, ale bude to peckááá...Ale toto!!! To doufám nemyslí vážně...není to ošklivé, nicméně tuctové, nezajímavé a absolutně obyčejné kočáry (předpokládám, že jízdní vlastnosti budou stokrát lepší než vzhled obou těch modelů :-/ ) Ale kdybych tohle viděla v obchodě, tak si jich snad ani nevšimnu a půjdu okukovat něco jako Mylo, Mimu a podobné záležitosti 😀... Zlaté Xplory 😉

ljonas
13. okt 2012

ahoj holky, v KIKA teď mají do 16.10, akci - při koupi sporťáku a hlubokého kočárku dostanete autosedačku zdarma.... mají i blue melange....