Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

klarawerder
11. jan 2013

@lentila.g Tož ohledně Xplory jsou na mě veškeré prodavačky, co jsem doposud potkala, krátké 😀 😀 Ještě u pár kočárů se celkem přesně orientuju, ale například o takovém Firkonu si budu muset ještě počíst 😀

balli
11. jan 2013

@miskasitka no kukala som aj ja a aj na zahranicnych strankach a nikde nic...jedine ze fakt najdes niekoho kto to predava...ale to je edicia co vysla zaciatkom roku 2011, takze zase chapem ze nemaju nikdy :(

klarawerder
11. jan 2013

@ustrachana Tak to jsem se spletla...měla jsem na pocit, že se to takovými černými kolečky jakoby našroubuje... V každém případě bych nerada, aby jsi to vzala tak, že ho chci schválně zdrbat 😀 To vůbec ne, napsala jsem svůj subjektivní názor a je jasné, že bude vzhledem ke kvalitě Stokke všeobecně, dost maminek, které budou se Scootem velmi spokojené 🙂

klarawerder
11. jan 2013

@milankovazuzana To mi tu vůbec nepiš, takový věci... 😀 😀 Můj bankovní účet je už teď chudák zdevastovaný 😀

milankovazuzana
11. jan 2013
maminamaja4
11. jan 2013

@miskasitka potahy som videla na ebay dnes z 279 eur,len som nepozrela,ci nie je dodanie len do uk ☹

segafredo
11. jan 2013

jste spokojené s originální nožiškovým fusakem stokke? Přemýšlím, zda pořídit nebo vybrat jiný - např. elodie details ...nebo nějaký úplně jiný

ikarkulka
11. jan 2013

@segafredo Mám oba, ale do Stokke doporučuju ten nožičkový. Dávala jsem sem o pár stránek dál fotky, s ED prostě dítě neposadíš, když ho máš čelem k sobě.
Oba mi přijdou teplý tak nastejno, Stokke je možná o maličko delší. Jinak co se týká kvality, praktičnosti, funkčnosti, rozdíl mezi nimi z mého pohledu není. U Stokke jsou plus právě ty nožičky 🙂

segafredo
11. jan 2013

@ikarkulka mimi se narodí v květnu, tak jsem si říkala, že bbych pořídila ED na zimu, že stejně v zimě ještě nožičky bude mít stejně krátké 🙂 a třeba na další zimu stokke? ...

segafredo
11. jan 2013

dělá ještě nějaká firma tyhle nožičkové teplé fusaky, ale kvalitní? Emitex nechci..

ikarkulka
11. jan 2013

@segafredo No tak vyzkoušet to můžeš...
Nožičkový jsem viděla tuším Red Castle, Bébé Confort, Wallaboo a do Maxi Cosi Mura, ale jaké jsou, to netuším.

zz134
11. jan 2013

@klarawerder nikde ho nemaju :( udajne uz aj vo Svedsku:( presla som snad vsetky shopy na celom svete ....

zz134
11. jan 2013

Tak baby, tresla som muf do pracky ...ked som ho vybrala skoro ma piclo...ale vyzera to tak ze to "rozcesene" 🙂 pridam vecer foto🙂

miskasitka
11. jan 2013

@maminamaja4 dik za tip,prave to pozeram a je tam toho celkom dost... No uvidime ci niekto posle na SK 🙂

maminamaja4
11. jan 2013

@miskasitka dobre pozri hlavne odporucania,u nas asi ruzovu limitku bez šance 😔

maminamaja4
11. jan 2013

@zz134 neboj rozceses to. 😀

miskasitka
11. jan 2013

@maminamaja4 ja som na tom ebay este nenakupovala tak snad sa cez to preluskam. Hlavne idem zistit ci sa to bude dat poslat na sk.

ustrachana
11. jan 2013

@klarawerder vobec som to nebrala osobne,to nie

zuzigirl
11. jan 2013

@milankovazuzana zuzi, kde si videla tu vanicku, prosim ta?

milankovazuzana
11. jan 2013

@zuzigirl http://www.babymarket.sk/sk/6896/1736/stokke-va...

a je tam na tej istej strane hneď vedľa to lehátečko, no je to superrr... 🙂

zuzigirl
11. jan 2013

fiha, to vyzera dobre! a hlavne, ze sa da poskladat 🙂 tuto asi kupime 🙂

radikuk
11. jan 2013

@miskasitka http://www.backinaction.co.uk/xplory ale to je cely kocik, potahy samotne myslim nemaju

milankovazuzana
11. jan 2013

@zuzigirl Však? No je to úžasne praktická vec, vd ako všetky vecičky od Stokke 🙂

miskasitka
11. jan 2013

@radikuk dakujem za tip.myslis ze posielaju aj na SK?

milankovazuzana
11. jan 2013

@zuzigirl Zuzi, mne sa teda páči na tej vaničke úplne všetko-skladanie, indikátor teploty vodičky a to lehátečko-nemám slov, babenko si ležká, akokeby sa vznášalo vo vodičke, vodičku mu nemá šancu natiecť na tváričku, no ufff, ja by som neváhala ani sekundu-sa poznám 🙂

zuzigirl
11. jan 2013

@milankovazuzana ja som najskor vanicku nechcela :D kvoli miestu... Mamina mi to sice velmi neschvalovala, ale tato je podla mna super prakticka 🙂 nie je to ale cudne, ze to na stranke vobec nemaju?

radikuk
11. jan 2013

@miskasitka jedine, co som nasla v podmienkach je: Please note that we do not ship Stokke products outside the EU. - takze predpokladam, ze Slovensko by malo byt ok.

milankovazuzana
11. jan 2013

@zuzigirl oni to tam dohodia, inak im vždy všetko trvá dlhšie 😀 Zuzička, Michaelko sa stále kúpe vo vaničke-samozrejme iba posediačky, ale tam má istotu, vo veľkej sa mu šmýka, bojí sa, takže to nemáš vecičku len na pár týždňov...

zuzigirl
11. jan 2013

@milankovazuzana tak fajn, Zuzicka ;) namotivovala si ma 🙂 dakujem 🙂 a aj mamina bude rada, ze mame vanicku 😀

milankovazuzana
11. jan 2013

@zuzigirl Jasné, vanička je super vec, dieťatko sa tam cíti bezpečnejšie ako vo veľkej vani, bvšak uvidíš a akú farbu? Ja by som nevedela, mne sa páčia všetky 😀