Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

segafredo
12. jan 2013

@klarawerder
@ikarkulka jojo, chci oba dva, ten stokke jen kvůli těm nožkám, jinak se mi líbí taky ty barvené - tento je vizáží "o ničem " . Kdyby tak stokke vyráběl v barvách, to by bylo terno 🙂

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zz134
12. jan 2013

tak tu vysledok mojho prania muffaca...kozusinka vybledla - prvy sok ze ozelenela :( je taka no ina....farebne. Ale co sa tyka ovce tu som vycesala-teda aspon myslim. Fotky mam iba tesne vybrata z pracky a po prvom fenovani a cesani...cesala som ju snad 10x🙂

maminamaja4
12. jan 2013

@zz134 uz je to lepsie s tou kozusinkou,si predstav ako by vazerala,keby si ju nevyfenovala,zatial je to jedine na co som prisla,klarawerder navrhovala zehlicku na vlasy a ja som mal odvtedy uz hadam stokrat pokusenie to vyskusat,ale bojim saze farba vybledne este viac. Horsie je,ze ked je uz raz skuceravena,furt ju po tyzdni musim precesavat. .....ale fleky pustili,nie? 😢

klarawerder
12. jan 2013

@maminamaja4 No, s tou žehličkou na vlasy jsem to nemyslela zas jako až tak vážně 😀 Teoreticky by se stát nic nemělo, jelikož stejně jako vlas, se jedná o přírodní materiál. Seškvařit by se mohla jenom kožešina umělá, ale pravá určitě ne. Já jsem se na to nakonec vykašlala z jednoho prostého důvodu a to je ten, že i kdybych si ji nažehlila a byla zase krásná, tak jen co vylezu z baráku a bude třeba jen mrholit, ne-li sněžit, tak ji mám po dvou minutách zas dodrbanou...a to by mně mohlo 😀 Takže abych nebyla barbar a nejezdila s ošklivým muffem, tak ji občas čísnu kartáčem na psa, že se tak jakoby načechrá, to kudrnaté se hezky narovná (pravdaže tak hezká, jako když je nová, už po jednom jediném zmoknutí nebude už nikdy) a hotovo...jak říkám, česat se s kožešinkou několikrát denně, pokaždé, když se vrátím z venku, na to jsem rezignovala...(a sundávat to dolů, když sněží, to teda nebudu...za takové peníze-ať to slouží) Stokke to v tomto případě nedomysleli...na lemy WK měli dát nějakou hezkou umělou kožešinu - když je kvalitní, tak ani nejde poznat, že není pravá, a hlavně je praktičtější na údržbu - může to zmoknout jak chce a nezničí se...

maminamaja4
12. jan 2013

@klarawerder este mohli dat zipsovaciu a k tomu hned nahradny diel,aby zarobili 😀

maminamaja4
12. jan 2013

@teegreen presne tie iste su aj v starej farebnej skale,takze pochybujem. Oni tu firmu stihli este len kupit a ak by sa im nebol pacil ten original vyrobok spolu s napadom, ver ze by to neurobili. 😔

milankovazuzana
12. jan 2013

@zz134 fúúúú, no to vyzerá tak, ako som predpokladala že to bude vypadať po praní-hoc i ručnom ☹ ☹ ☹ Ja keď pôjdem čistiť, tak iba čistiareň, ako som tu spomínala pár strán dozadu, u nás s tým nemajú problém.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simuska1976
12. jan 2013

Caute babulky, v stredu, štvrtok sa chystam do Bla a Viedne, neviete mi povedať, kde by som videla nazivo stokacik vo farbe purple? 🙂 Dik.

zz134
12. jan 2013

@milankovazuzana to vazne? tak teraz si budem trieskat hlavu ze som nevyskusala viac cistiarniiiiii

kilian
13. jan 2013

@simuska1976 babyone v scs

simuska1976
13. jan 2013

@kilian Ďakujem, už sa neviem dočkať 🙂

vikiba
13. jan 2013

@simuska1976 ja som tam bola minuly stvrtok tusim ze ho mali len bol na nom este cierny winter kit obleceny

simuska1976
13. jan 2013

Bože nech ma zbytočne nedrazdia 😀 Ja ho ešte nechcem kúpiť, lebo neviem či do mája nevybehne na ňom niečo nové ako vas tak čítam, tak, aby som po tom nelutovala...ale ked mi tak dlho trvalo kým som sa rozhodla pre tuto farbu, ale s WK chcem aj tak počkať až do zimy 🙂

klarawerder
13. jan 2013

@simuska1976 Fialový je moc hezký - máme ho 😀 Řekla bych teda spíš pro holčičku, protože ten materiál háže na sluníčku takový šmrnc do růžova... Každopádně opravdu kupuj, "až to bude za dveřmi"...takhle by ti doma stál kočár několik měsíců, než se mimi narodí...Taky jsem v 5. měs. těhotenství chytla nakupovací záchvat a koupila jsem trojkombinaci...a po porodu jsem si to rozmyslela a 2 týdny poté, co se malá narodila, šla trojkombinace z domu a koupili jsme neporovnatelně lepší Stokke...tím chci jen říct, aby ses neunáhlila - jak říkáš, je celkem pravděpodobné, že vylezou zase nějaké summer a winter kity...a třeba nějaké nové limitky 🙂

segafredo
13. jan 2013

@milankovazuzana a po čistírně je to v pohodě? Je to jako dřív? Nijak není ten chlup poničen??

angelina987
13. jan 2013

Holky já to řešila teď v košešnictví a paní říkala, že by se s tím nemělo nic stát a že kdyby, tak jí to mám přinést a ona to nějak mechanicky opraví, takže se zkuste zeptat v kožešnictví a nechat si udělat třeba po sezóně servis :D

simuska1976
13. jan 2013

@klarawerder Veď práve tie tvoje fotky ma presvedčili na fialovu 🙂 Mala sa ma narodit v máji, tak v apríli budeme kupovať. A nedá sa u teba zabezpečiť servis ha-ha-ha ?

milankovazuzana
13. jan 2013

@segafredo veď aj pravý kožuch nik z Vás nehodí do práčky, ale zanesiete ho do čistiarne a je po probléme-bez ujmy 🙂

maminamaja4
13. jan 2013

@teegreen pozri par stranok dozadu,je tam link z netu o kupe.

klarawerder
13. jan 2013

@simuska1976 😀 No toto 😀 Jakože ta fialová je celkem praktická aj kvůli tomu, že se moc nešpiní, takže pokud půjdeš do fialového, tak budeš určitě spokojená, pro holčičku je krásná 😉 Líbila se mi ještě červená, ale bolely mně z něj oči, jak je ta barva strašně výrazná, a beige byla zas na můj vkus nevýrazná. Kdybych měla kluka, tak bych šla do jednoho z melangáčů - ty jsou zase super, že na nich nejdou vidět škrábance atd., že se to na té textilii ztratí... No, a technickou podporu tady na MK poskytuju 😀 Takže pokud budeš potřebovat nějaké "know-how", tak se ozvi 😀 Pokud bys chtěla full service, pak by jsi si asi dost zajela, protože bydlíme ve Švýcarsku... 😀 😀

zz134
13. jan 2013

baby aha moj muff🙂

sry za spam ale neodolala som

milankovazuzana
13. jan 2013

@zz134 presne a ty si robíš ťažkú hlavu, táto ovečka je na svoje háro hrdá 😀 😀 😀

klarawerder
13. jan 2013

Ta ovce si rozhodně "těžkou hlavu" nedělá 😀

dolcee
13. jan 2013

@klarawerder fí ha, takže když jsem si objednala béžový, tak na něm bude všechno vidět? Safra, to jsem asi měla jít také do melangáče 😕 No co už teď... mně se strašně líbí světlé barvy ...
chci se zeptat ještě na technickou věci, jestli nemáte zkušenost- ta autosedačka Maxi Cosi na adaptérech není na podvozku úplně na pevno, skrz ty adaptéry, tak by bylo dobré to ještě zafixovat k té hlavní tyči- nemáte s tím zkušenosti?

zuzu205
13. jan 2013

ahojte neviete ci na stokke scoot pasuje nejake madlo chcem ho kupit pre syna kt ma 3 roky ale kocik este potrebujeme do hypercentier lebo je divoky a stale mi uteka ale v kociku sedi ako peciatka dokonca sa mi pekne zmesti aj do xplory hoci ma uz 104 cm je dost vysoky ale bez madla nevie sediet to nemusim ani kocik kupovat tak sa rozhodujem medzi scoot a bugaboo plus neon na to madlo mam doma dakujem za radu
ahojte neviee

ustrachana
13. jan 2013

@zuzu205 nie nesedi tam ziadne madlo

zuzu205
13. jan 2013

@ustrachana kurnik to fakt? neviem a na to nemysleli? lebo ja som este tajne dufala ze madlo na bee plus napasujem aj na konstrukciu scoot

zuzu205
13. jan 2013

@ustrachana a pozerala som ze ho mas a ta taska bola k nemu? skusim ho ist pozriet niekde na zivo a nieco vymyskiet s tym madlom lebo skor chcem scoot ako bee neon ostane aspon pre dalsie baby🙂 no uvidim som nestatna z toho madla ☹