Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mimka
8. mar 2013

@veronica30 DAKUJEM!!!! jasne rozhodnutie, iny uz ani nepozeram.

mimka
8. mar 2013

a este jedna otazka, potrebujem vajicko? ci prekocikujeme aj bez neho? 😵

veronica30
8. mar 2013

@mimka no ja som tu stokke autosedacku predala lebo bola strasne tazka to ma okolo 8kg 😕 a este plus babo tak to by som neuniesla.Kupila som potom maxi cosi a adapteri na stokke.Ked chodim k lekarovi tak to neni take tazke 🙂 🙂 ale inak ta autosedacka stokke je dobra uz len koli tomu ze sa da polohovat len ma jednu nevyhodu ze je tazka ako fras.Ta nova autosedacka od stokke ta sa polohovat neda ale je zase lahsia.Autosedacku urcite budes potrebovat ked sa budes pohybovat autom a tak🙂

mimka
8. mar 2013

@veronica30 tu izi sleep som nevladala ani zodvihnut a to bez babatka, izi go nemali v kike tak som nepotazkala, ale mc pablo myslim sme pozerali, to sa nam zdalo celkom ok, tak porozmyslame. Asi ju fakt vyuzijeme len v aute 🙂 nevieme sa doma s polovickou vynadivat na ten vas kociarik 😀

ikarkulka
8. mar 2013

@veronica30 Mně se teda tak nějak líbí všechny Stokke barvy, ale ten brown je vážně krásný 😵

cawes
8. mar 2013

@veronica30 neviem neako som sa bala ci to nebude tmave atd. potom ked sme kupili cerveny tak som aj trosku banovala ze sme asi mali kupit hnedy mne sa pacil od zaciatku bud ten alebo cerveny, mohli by spravit wk hnedy ten by bol krasny z neakou bledou kozusinkou

cawes
8. mar 2013

@ikarkulka mne sa najviac paci pink ale to az ked budem mat dievca tak si kupim style kit hihihi

klarawerder
8. mar 2013

@mimka Jednoznačně běž do Brown, je to krásná, taková mocca barva, hnědých je míň jak beige, takže budeš originálnější, a navíc je podle mně praktičtější v tom, že se ti tolik nebude špinit 🙂

klarawerder
8. mar 2013

@mimka Já osobně Stokke sedačky nedoporučuju, resp. nekupovala bych. Izi Sleep je super v polohování, ale jak tu baby psaly, je těžká jako kráva, takže to, že si navlíkneš sedačku na předloktí a vletíš si do obchodu pro chleba, na to můžeš zapomenout. Izi Go je druhý model sedačky od Stokke, tak je průměrně lehká, krásná...ale malá jako čert, takže ji budeš moct používat jen relativně chvíli - a to ještě v závislosti na tom, jak velké mimi bude a jestli bude v zimě navlečené. Z těchto důvodů je podle mně nejlepší řešení koupit nějakou Maxi Cosi sedačku + adaptéry. MC jsou skoro všechny dost velké (asi bych ti poradila Cabriofix anebo Peeble), já do Cabriofixu dala naši vzrůstem průměrnou dcerku ještě ve 14 měs...pak už začala čouhat 🙂

klarawerder
8. mar 2013

@cawes No, hnědý wk možná bude, kdo ví 😀, ale kožešinka tam bude jistě stejné barvy jako na všech ostatních wk...A nemel tu, že máš červený kočár a chceš hnědý...za prvé je červený krásný, a za druhé, pokud by jsi z toho měla mít těžké spaní, tak prodáš potahy a koupíš si brown style kit...Tohle na Xplory miluju - vyměníš potahy a máš nový kočár 😉

klarawerder
8. mar 2013

@cawes No, mně ten pink přijde hrozně kýčovitý - samozřejmě je to o vkusu, co se komu líbí...Já se bráním malou oblíkat do samého růžového a fialového (ještě navíc s nějakou Hello Kitty, to potom to oblečení vypadá jak někde z tržnice od ťamanů) V růžové a fialové chodí tak 95% holčiček...a já nemám ráda tuctové věci a jsem radši originální 🙂...no a k těm hadrám ještě kočár růžový, to bych asi lezla po stropě 😀

cawes
8. mar 2013

@klarawerder ha ha dobre, ale musis uznat ta pink deka vyzera dobre
mas pravdu co sa obleckaov tyka moju neter tiez nemozem vydiet len v ruzovom

cawes
8. mar 2013

@klarawerder no ved som ti pisala aky mam kupit ci hnedy bezovy ci cerveny, mne sa hnedy pacil ale cerveny viac ukaze na ceste 😝
no to mas pravdu s tym style kit jezis ale moj by ma asi zabil, staci ze som dotiahla stokke deku mam v plane summer kit a wk a bohvie co este vsetko. Len dufam ze ten moj tam vydrzi dlho on je taky maly tucko, uz teraz ma 9 kg tak sa bojim ze bude maly tlustoch

darka2001
8. mar 2013

Ahojte kočky,tak prečítavam si tu vaše prispevky,ale nech nečitam všetko mam jednu otázočku,vyberam si kočík a tento sa mi pači dizajnovov,ale bývame na dedine a tu su hrozne cesty.aký je váš názor zvlada tento kočik aj zle cesty,sneh a kopce?

cawes
8. mar 2013

@darka2001 prave som sa vratila zo slovenska, no a poviem ti moju skusenost, kedze tam byvame na dedine a je po zime a zostali teda riadne vytlky takze nemala som problem nikde prejst, isli sme aj do lesa aj tam som presla bez problemov, v zime som s nim isla len tyzden kedze som ho kupila neni davno, ale bol este sneh a bez problemov som kdekolvek presla co ti potrvdia aj ostatne kocky

darka2001
8. mar 2013

@cawes dik za rýchlu odpoved,nam sa drobec narodi v auguste takže ideme do zimy tak je to pre mna dosť doležite

mimka
8. mar 2013

@klarawerder dakujem 🙂 sme rozhodnuti pre brown, len sme potrebovali uistit ze fakt nie je velmi tmavy. Ja osobne nie som zastanca tmavych kocikov tak som sa trosku bala. Este raz baby dakujem za super rady, ste skvele 🙂 rada sa sem chodim inspirovat a vytesovat... 😵

cawes
8. mar 2013

@mimka potom daj fotku ked kupite a ked bude mimi

mimka
8. mar 2013

@cawes 😉 dam.... uz aby to bolo 🙂

cawes
8. mar 2013

@mimka neboj sa utece to ako voda, mne sa tiez narodil maly v auguste 😀

mimka
8. mar 2013

@cawes verim, ze to utecie... tychto 18 ubehnutych tyzdnov som si nejak ani neuvedomila. Takze mas tiez doma levicatko 🙂 ja som tiez levica, a ak sa nas maly povahou da na mna tak dakujem pekne 😀

cawes
8. mar 2013

@mimka tehotenstvo ubehne velmi rychlo ked si predstavim ze som bola minuly rok len tehotna a aha maly uz ma 7 mesiacov no strasne rychlo to bezi. Inak kedy mas termin presne? ja som mala 13.8. a maly sa narodil 8.8.
no poviem ti ze levica da teda fakt zabrat 😀

mimka
8. mar 2013

@cawes termin mam 12.8. ale podla usg sme vacsi o 9 dni tak primar sa vyjadril, ze to bude skor 🙂 ja som 7.8. tak to bude najkrajsi narodeninovy darcek. Krasny datum si vybral vas maly, taky by som aj ja brala 🙂 vy o chvilku behate, az vtedy si uzijes levica 😀

cawes
8. mar 2013

@mimka no to mi hovor uz keby mohol tak sa rozbehne dnes

cawes
8. mar 2013

Baby mate niekto summer kit mozte mi odfotit tu frote podlozku co je do kocika ako vyzera a ako je uchytena o kocik dakujem

kostalovakaca
8. mar 2013

Holky nevíte kde za dobrou cenu koupit brown style kit?

mimka
9. mar 2013

@cawes sikovny 🙂

cawes
9. mar 2013

@dolcee
@ladymacbeth
@ikarkulka
@veronica30 baby nemate niektora sk potrebovala by som fotku tej frote vlozky plus detail ako je to uchytene o kocik a rozmer dakujem

ikarkulka
9. mar 2013

@cawes Mám, ale bohužel ne teď u sebe, je na půdě. Mrknu se do alba, jestli jsem ji nefotila.

cawes
9. mar 2013

@ikarkulka to by bolo super dakujem