Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

barborienka28
31. júl 2013

@agatkag
@agatkag ja ho mám a hlboká vanicka nie je vôbec mala, teda ja mám ten novší typ, neviem ako je to s tým starým...dietatkoo má byť vo banícke do pol roka potoom aj tak bude už chcieť sedieť a vidiet svet takže tak či onak mi to vychádza že či máš stokke alebo iný bude už potom aj tak v športovej časti. Moja teta chodila na školenia o kocikoch a vraj patrí medzi najlepšie. Určite má nedostatky ako to že sa nedajú zaistiť predné kolieska, al aj ked výhodou je jeho ľahkosť, ak chceš prejsť cez prah ktorý je vyssi ale nie veľmi tak nemá práve tu potrebnú záťaž na to aby si ním prešla bez zdvihnutia. Čo mne až tak nevadí a preto so treba stanoviť, čo od kocika chceš a čo je pre teba nepodstatné.

zienka1609
31. júl 2013

@ustrachana samot najdes na jej telefonnom cisle 🙂

ustrachana
31. júl 2013

@zienka1609 dakujem , uz mam info 🙂

cawes
31. júl 2013

pre vsetky antistokkacky, ktore hovoria ze je vanicka mala.
Moj syn ma rok, 76 cm a 10 kg

cawes
31. júl 2013

@kristynakubecova ahoj napisala som do stokke, lebo mi to nedalo, odpoved bola takato, vsetky xplory maju rovnaky podvozok, menili sa len sedacky , tasky a prislusenstvo

kristynakubecova
31. júl 2013

Oki,ja jsem predala jak jsem se dozvedela.Nic vic. Pokud to tak je tak tim lip.

swanqueen
31. júl 2013

Do akeho veku ste pouzivali stokkaca?

milankovazuzana
31. júl 2013

@swanqueen my stále a ešte budeme 🙂

kristynakubecova
1. aug 2013

My si ho poridily ted, dceri bude 18 mesicu a ma tam habadej mista a hned si zamilovala ten rozhled, takze asi dlouho🙂)

vevika1
1. aug 2013

@swanqueen moja malá má 2,5 roka a ešte ho používame

klarawerder
1. aug 2013

Naší malé budou dva a ještě tak plus mínus rok bych to viděla 🙂 I když teď už častěji střídáme s golfkama Bgb...

kuko7
1. aug 2013

Baby prosim vas toto je aky typ stokke? som z toho totalny jelen,,dnes mi kamoska doviezla tento ale v inej farbe,,,len neviem ako k nemu nieco kupit ked netusim aky je to typ :D

kuko7
1. aug 2013

@kuko7 tak uz som si vsimla na predchadzajucej strane ze je to ten prvy vlastne 🙂 len teraz kde na neho zozeniem vanickuuuuuuuuuuuuuuuuuu,,,,waaaaaaaaaaaaaaa

kristynakubecova
1. aug 2013

Cawes zjistila ve stokke ze jakakoliv vanicka Stokke na to bude pasovat, takze bud nekde starsi na bazaru a nebo novou normalne v krame. Na bazarku se daji sehnat i pouzite z nove kolekce, jsou krasne, jen je dulezite aby ti kolekce potahu a vaicky ladily dohromady kvuli upinani..boudicka z nove kolekce a typu evo se pridelava k zadnimu krytu sedacky,boudicka u starsiho typu se pridelava k sedaku. takze aby boudicka dobre drzela, musis to mit kompatabilni.Doplnky moc pekne strisky sije bajkonur na sashe.sk, tento kytkaty setik co mate na fotce je take od ni.Jeste se Vam urcite bude hodit drzak napoju, alespon ja urcite na kaficko nezbytne potrebuji🙂))

kuko7
1. aug 2013

@kristynakubecova dakujeeem krasne 🙂 :D :D tu fotku somsi stiahla z netu aby bolo jasne o aky typ ide 🙂 potrebujem nan vanickuuu :D a pozerala som aj tie doplnky urcite si dam nieco usit :D dakujeeem

kristynakubecova
1. aug 2013

@kuko7 Tak pokud nebudete rovnou objednavat i potahy z nove kolekce tak je nutny si koupit vanicku ze starsich kolekci aby Vam sla pripnout k boudicce co tam mate na sportaku protoze bouda je vzdy jedna. Vanicku koupite bez ni.

kristynakubecova
1. aug 2013

@kuko7 takhle by mela vypadat😉

kristynakubecova
1. aug 2013

@kuko7 jj to e ona, poznas to bezpecne podle strisky, nova ma ksilt a zadne reflexni prvky, starsi maji na lemu boudy reflexni lem😉

kuko7
1. aug 2013

@kristynakubecova akurat som pisala s jednou babou co predava ten moj typ stokke ale s novymi potahmi, vravela, ze to sedi aj na ten, ze nema zacvaknute vsetky cvoky, ale ze to je pevne a vobec to nie je vidiet,,,,tak si myslim ze potom aj vaniccka by mala sediet, kedze ten potah na striesku sedi, ,ci?

kristynakubecova
1. aug 2013

jasne ale musis mit sjednocene potahy, takze bud koupis nove potahy ale musi byt i nove potahy vevnitr ve vanicce protoze vanicka se zase pripina k boudicce. 🙂

kristynakubecova
1. aug 2013

@kuko7 jasne ale musis mit sjednocene potahy, takze bud koupis nove potahy ale musi byt i nove potahy vevnitr ve vanicce protoze vanicka se zase pripina k boudicce

kuko7
1. aug 2013

@kristynakubecova uz tomu zaciiinam rozumieeet 🙂 super, pokladiiiik, dakujem

kristynakubecova
1. aug 2013

@kuko7 V poho, ja uz jsem psala ze nove potahy jsou super i na tyhle starsi typy, dole na zadnim dile ktery by se mel cvockama pripnout dole pod sedackou udelas u cvocku 2 gumickovy poutka a ty zahaknes tam kde je zahaknuta vypln sedacky.Melo by to drzet.Sama jsem nezkousela, cekam na nove potahy, ale takhle mi to bylo doporuceno😉)

kuko7
1. aug 2013

@kristynakubecova aj ty mas ten starsi typ?

kristynakubecova
1. aug 2013

ja mam predchudce evo, hodim ti fotku, uz mam trosku jinou sedacku ale upnuti potahu bych mela mit stejne jako ty 🙂

kostalovakaca
2. aug 2013

Holky na MMB a Sbazaru se objevil inzerát na nové winter kity se zárukou za 3900.....nevíte někdo o tom něco??
Nějak mi to nedalo a paní i když inzeruje stejné věci tak má na každém portále jiné jméno..na MMB Jiřina Procházková a na Sbazaru Jana Kreuzinger.....kdybyste o tom něco věděly hoďte mi info....už se jí tam ozvalo 6 zájemců tak by mě zajímalo jestli je to podvod nebo ne...nezdá se mi to

kostalovakaca
2. aug 2013

@zuuzka prosím můžeš mi pak poslat foto toho WK a cenu? díky 🙂

cawes
2. aug 2013

@kostalovakaca ahoj aj ja uz som to pozerala ale radsej si kupim wk za drahsie u autorizovaneho predajcu nez aby som kupila lacno a nemala garanciu alebo nemohla zreklamovat.

kristynakubecova
2. aug 2013

Ahjky ja uz pani psala kvuli potahum ty jsou velmi lacino.Chtela jsem dat jen zalohu a zadnej problem.Uvidim jestli se napise dlasi hodnoceni.Je to podezrele ale muze si to vozit z polska, to se pak dostane na hodne nizkou cenu myslim, alespon se to rika.Jeste vyckam.