Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

meiwe
6. sep 2013

Dnes som listovala v aliexpresse a maju tam cervene a fialove kolesa na stokke, len cena ma odradila 109 $,
ale svetovo to vyzeralo=)

klarawerder
7. sep 2013

@meiwe Myslíš tyto? Mně se to teda dost líbí 😎 ...akorát jsem nepochopila, jak to myslí...píšou tam "tyre" jakožto pneumatika a ne "wheel" = kolečko...krom toho by tam měli mít napsaný minimálně rozdělení na přední a zadní kola. Přijde mi to nějaký divný, krom toho, že je to ťaman jak vyšitej 😀

meiwe
7. sep 2013

@klarawerder hej tieto=) vyzera to super=) ,ale ani ja to nechapem🙂 co je ťaman? To prvy krat pocujem=)

ikarkulka
7. sep 2013

@klarawerder
@meiwe
Neee, holky, neee, toto sem ani nedávejte, takové fotky 😀
Fakt se vám to líbí? 😅

Ta fotka s Purple ještě vypadá jakž takž, ale ta oranžová, realističtější, ta už se mi nelíbí. Ale konečně vidím aspoň kousek fake Stokke, páč ta hmota na tom kolečku jistě nebude originál, vypadá opravdu čínsky 😅

meiwe
7. sep 2013

@ikarkulka urcite to nebude original=) ale mat zladene aj kolecka by bolo super=)

ikarkulka
7. sep 2013

@meiwe Myslela jsem i to samotné kolečko, ne tu červenou hmotu. Nezdá se mi to jako originál Stokke.

Mají i Black Melange? 😀

meiwe
7. sep 2013

@ikarkulka este davnejsie som pozerala niake video na youtube z ciny , ze stokke kocik 200$ hehe v obchode, urcite to nebude origos=) tak ako najnovsia napodobenina bugaboo=) ale priznajme si ze keby tie kolecka pasovali a boli by vo farbe kitov tak ich berieme=) maju len tieto dve ked som sa tam hrabala=)😉

klarawerder
7. sep 2013

@ikarkulka Mně se ty fialový gumy líbí - dobrej nápad...až na výjimky (limitka Bgb Cama apod.) mají všechny kočáry kola černá, tak proč to nemít vyladěný i s barvou kočárku 🙂 ...ale kolečka na fotce celkově vypadají jako pěknej aušus, co Stokke nikdy neviděly 😀 Právě to mi na tom vadí - na první pohled nekvalitní kopírka...a ani ty gumy nemají vzorek...ty by se s tím hezky pištělo na mokrým linoleu 😀 😀 ...btw pochybuju, že jsou celý ty kočáry originály - když se koukneš na fotku s těma červenýma kolečkama, tak to má "čirou náhodou" barevně sladěnou i brzdu 😀 To si asi Tchai Wanští soudruzi řekli "když už, tak už" 😀

klarawerder
7. sep 2013

@meiwe Ťaman, ťong, rákosník apod. jsou výrazy pro šikmooké prodejce, a jako slangový výraz pro asijské zboží 😎

meiwe
7. sep 2013

@klarawerder heh=) vdaka=)

ifkael
7. sep 2013

@ikarkulka ani mne sa tie kolesa nepacia... to uz hranici s gycom

gepe
7. sep 2013

Tak ty kolecka a celkove ten plast, to je mazec 😀

ikarkulka
7. sep 2013

@meiwe Nemáš na to video odkaz? Viděla jsem jeden obchod, kde prodávali komplet Xplory za asi 500 Euro. Samozřejmě čínská stránka.
Fotky tam měli stažené z originál Stokke stránek, takže z fotek nic nevyčtu. A je jasné, že je to fake. Zajímalo by mě, jak vypadá ten kočárek v reálu.
Co mě teda namíchlo, že tam dají ty originální fotky a prodávají to jako Stokke Xplory, ačkoli každému musí být jasné, že to nemůže být originál.
Ty napodobeniny BGB (pokud se bavíme o těch samých) se aspoň jmenují jinak.

Ne, fakt ani kdyby měli kolečka v barvě našeho kitu, tak bych je nechtěla 😀 Myslím, že v Norsku dobře vědí, proč to nevyrábějí 😀

ikarkulka
7. sep 2013

@klarawerder No vždyť to píšu, že na fotce s červeným kolem ten vnitřní šedý plast - disk kola vypadá fakt jetě 😀 A ta brzda může být jen klam, mně se na první pohled zdála klasicky Stokke oranžová, jen jak je to v tom stínu... Ale možná máš pravdu. O to vtipnější 😀

lupatko
7. sep 2013

nove deky 😵

meiwe
7. sep 2013

@ikarkulka to bolo cca pred 4 rokmi, ked stokke len k nam prichadzal=) takze nemam.

cawes
7. sep 2013

@klarawerder a nebude to len potah na tie kolecka co mame na kociku preto mozno to oznacenie pneumatika

milankovazuzana
7. sep 2013

Jémine, tie kolesá farebné,,,to je ako zo strelnice, čistý nevkus... Nové dekule ma vôbec nenadchli, aj keď s tými novými 3 farbami ladiť budú.

ifkael
7. sep 2013

@milankovazuzana cim dlhsie nato pozeram- rym viac myslim ze klasika black melange a aj s dekou co je k nemu je najlepsia kombi....sa to neokuka....

klarawerder
7. sep 2013

@lupatko Jáááááááááááááááááj, ty deky jsou božíííííííííííííí!!!!!!!! 😎 😎 😎

segafredo
8. sep 2013

@hojda když se narodil měl 49 cm a 3390g....mně vůbec neva, že se tam nevejde, včera jsme jeli na výlet do Luhačovic a už ve sporřáku - naprosto spokojený, bylo to super - foto dodám 🙂

segafredo
8. sep 2013

Jinak deky super 🙂 jsem ráda, že mám kočárek beige, protože k němu může jít vše 🙂

segafredo
8. sep 2013
hojda
8. sep 2013

@segafredo Nomen Omen Maxík je opravdu maxi 😀

segafredo
8. sep 2013

@hojda To jo 🙂 pak mi někdo řekne, že do korbičky vleze dítě min. do půl roku...ale p. doktorka ho takto viděla a řekla, že je to ok, že je to pouze nakloněná rovina, že je mu tak možná dokonce i líp ...

klarawerder
8. sep 2013

@segafredo To je pucloš 😀 Vypadá fakt skoro jako půlroční 😀 ...a jak si hezky vegetí ve sporťáku 😉

hojda
8. sep 2013

@segafredo Kamarádka měla taky kloučka Maxe a ten měl v roce 16 kg, v poledne snědl prý 2 knedlíky ke svíčkové. No záda prý z něj měla na hadry, jak ho nosila než začal chodit. Dr. jí nevěřil, že jen jen kojí, jak začal nabírat a honil je po různých vyšetřeních, ale pak z toho vyrostl 🙂 .

klarawerder
8. sep 2013

@segafredo Btw právě to, že je sedačka korýtkovitá naší malé pomáhalo od občasných bolestí bříška a prdíků...protože tam má mimi trochu skrčené nožky (ale zádíčka na rovném, takže to není nezdravé jako autosedačka)... Určitě nejsem typ matky, co by narvala pomalu novorozence do Maclarenu, (tady ve Švýcarsku už jsem jednu expertku viděla...aj jednu další, co pro změnu nacpala sotva dvouměsíční dítě do sporťáku Cama), ale zas nač hečmat prcka v korbě, když je mu ve sporťáku fajn (samozřejmě za předpokladu, že má korýtko uzpůsobené na malinké mimi tou vložkou a polstrovanými boky...na rozdíl třeba od Cama, který má dost hluboké sezení a sedačka není tak měkká)....A malému je tam očividně dobře 😀

segafredo
8. sep 2013

@klarawerder to jo...mám autosedačku stokke izi sleep - je těžká sama o sobě - s Maxem skoro neunesu...tam mi přijde, že dítě fakt snad sedí, ale taky je mu v ní fajně - jen nevím, jak dlouho mi tam ještě vejde - je tam sice taky vložka, z ní už jsem vytahla z boku polystyren, aby měl víc místa - sice se dá i odělat, ale pod ní u žnení pak žádná výztuž...takže bude muset vydržet než bude sedět a dostane pak autosedačku jinou...

boban
8. sep 2013

Holky neprodáváte někdo Stokkeho??