Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

vevika1
18. júl 2013

@zuzigirl new born set sa uchytáva o operadlo a to sa od roku 1972 nemenilo, takže by to malo pasovať.

ivanajelinek
18. júl 2013

Tak dneska mi prisli kolecka. Si predstavte,reklamacia vybavena len cez telefon,ani to nepozerali. Kolecka vymenene,ale osmickuju aj tak este trochu. Co by to mohlo byt?

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzigirl
19. júl 2013

@vevika1 a myslis, ze mi tam budu sediet aj ostatne casti? Ako baby set? Nasla som totizto jednu za 65 eur, je ale z roku 2003. kedze ju potrebujeme ako druhu stolicku k prastarkej, tak by hadam aj stacila...

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kostalovakaca
19. júl 2013

@dolcee Jj na ZIP a místo ksiltu

meiwe
19. júl 2013

@teegreen dakujem uz som to vyskusala, pre istotu na taske, farba pekna ale robi to flaky a smrdi dost dlho=(

Inak da sa strieska niako oprat?

ivanajelinek
19. júl 2013

Baby, ked chcem registrovat stokke na tu predlzenu garanciu a pise mi ze kocik uz bol registrovany. Ale ja som ho neregistrovala. Myslite ze ho registrovali, ked robili tu reklamaciu? 😕

dolcee
20. júl 2013

@ivanajelinek to je divné. Musel by ti ohledně toho dojít mail.
Asi bych jim napsala, na koho je registrovaný, zkoušela jsi to pak za nějakou dobu ještě jednou, jestli neslo o chybu jenom..

@meiwe ano dá, řešilo se to tu už několikrát. Sundas z toho jen tu přední konstrukci s das do pracky i s kšiltem.

ivanajelinek
20. júl 2013

@dolcee Pisala som do stokke, chceli aby som im poslala to cislo, a ze to preveria. tak som zvedava 😕

dyka
23. júl 2013

@rezina1 je kočik bezpečný ? je krásny užasný, ale tá atypická konštrukcia vo mne vyvoláva strach, je vysoký, aspon sa zdá byť, a bojim sa že dieťatko vypadne.

dyka
23. júl 2013

@klarawerder tu kožušinku ku kočiku si si dokupila ? či sama nejako na mieru vyrobila ? lebo to vyzerá super spolu 🙂

mycats
23. júl 2013

@kostalovakaca 😉 riadna ovecka 🙂

klarawerder
23. júl 2013

@dyka Děkuji 🙂 Kožušku mám vlastní výrobu...Resp. materiál je pochopitelně koupený a podložku jsem si z toho už vyrobila sama...

klarawerder
23. júl 2013

@dyka Nic odnikud nevypadne...kočár je stabilní úplně stejně jako jiné kočáry...A pokud používáš 5ti bodovky, tak ti špunt nemá jak vypadnout. Norská fabrika si přece nedovolí lajznout vyrábět (eště za takové prachy) nějaký šmejd...kočár je propracovaný, a designéři věděli očividně dobře, proč je kočár konstruován tak, jak je. Mimo to, kdyby byl v tomto ohledu nevyhovující, pak by určitě nezískal x ocenění za ergonomii, funkčnost atd. Krom toho se často pohybuje na vrchních příčkách hodnocení v D-testu...

dyka
23. júl 2013

@klarawerder ok, v poriadku , len sa pytam, informujem, kočik som na živo nevidela, preto mi tak pripada.

dyka
23. júl 2013

@klarawerder a originál podložka sa ale tiež dá dokupiť nie ? 🙂

klarawerder
23. júl 2013

To nejsi první (ani poslední), kdo se ptá na stabilitu 😀 Originál podložka se samozřejmě dokoupit dá...tuším, že vychází na nějakých cca 230 Eur...plus mínus....

dyka
23. júl 2013

@klarawerder čoo že ? :O to je nejako vela nie ? a je tažke vyrobiť si svojpomocne taku podložku ?

kostalovakaca
23. júl 2013

@dyka není taky jsem si ted dělala 😉

klarawerder
23. júl 2013

@dyka Když víš jak... 🙂

kristynakubecova
25. júl 2013

Ahojky tak muj krasavec je konecne doma a jako novy😉, fakt parada stav.Jen mam dotaz mam objednane potahy z eva ale nemuzu prijit na to jak sundat potah strisky z jeji konstrukce.Konstrukci odepnu se sedacky a odzipuji ale tim koncim.Prosim pomoct;).Diky diky

dolcegucci
25. júl 2013

@kristynakubecova ta sa nedava dole z konstrukcie 🙂 pride ti cela strieska 🙂

kristynakubecova
25. júl 2013
kristynakubecova
25. júl 2013

@dolcegucci A i ty nenovejsi potahy na evo jsou resene stejne? Takze to muzu prat i s konstrukci?

dolcegucci
25. júl 2013

@kristynakubecova neviem presne ako su riesene tie starsie ale ano,tie nove sa nedavaju dole 🙂

kristynakubecova
25. júl 2013

@dolcegucci tak je to resene stejne, tohle taky nevypada ze bych to dala dolu🙂.A na kolik to perete? Na 30 a snizit odstredeni? Moc moc dekuju

dolcegucci
25. júl 2013

@kristynakubecova ja uz stokke nemam a kedze som menila potahy tak som nikdy nestihla oprat 😀 ale urcite na rucne pranie a nizsie otacky 😉

milankovazuzana
25. júl 2013

@kristynakubecova Ahoj.Zboku-zvnútra pod poťahmi-tam, kde vchádza strieška do konštrukcie sú 2 jazýčky, ktoré dvomi prstami ku sebe stlačíš a vtedy sa bude dať kĺb vytiahnuť von, jednoducho ho zatlačíš a 1 i 2. strane a vytaihneš zvonku alebo zvnútra vytlačíš prstami.Striešku oper na programe ručné pranie so sníženým odstreˇˇdovaním.Nedávaj aviváž, lebo po ňom ostávajú niekedy mapy.