Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

ifkael
28. aug 2013

@kristynakubecova hiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵

klarawerder
28. aug 2013

@kristynakubecova Taky bych do něj šla (do toho Baroque), je úúúžasný...ale pak bych s ním zahýbala Leopardovi, takže nemůžu 😀 ...nevěděla bych, který dřív 😀 Btw leopardí už nový neseženeš...už já měla před cca 9ti měsíci problém a bylo posledních pár...

cawes
28. aug 2013

@klarawerder hele draha nevymyslaj bud verna😀

segafredo
28. aug 2013

@klarawerder tak to by byla opravdu paráda 🙂 v tom případě já tam našeho přerostlého drobka nedám - sice má 3 měsíce, ale je to prostě kus chlapa - narodil se se 49 cm a teď má 64 - velký po taťkovi 🙂
@kristynakubecova ano, po tom černém taky pomrkávám pro kluka - kdybych měla holku, vyhraje leopardí nebo taky kytkový...

segafredo
28. aug 2013

@klarawerder v Malvíkovi mají nový leopardí skladem...

milankovazuzana
28. aug 2013

@klarawerder Ja už som na La Baroque v poradovníku, príde ich menej, ako mali predajcovia naobjednávané...pokrátili im stavy...

klarawerder
28. aug 2013

@segafredo To mi vůbec neříkej...když jsem ho sháněla já, tak nikde nebyl...to mně teda Malvík teď pěkně dožral!!! 🙄 😀 ...když ho chci, tak ho samozřejmě mít nebudou a když už ho mám tak si ho jako mají skladem...A já po něm byla naprosto šílená, že bych si ho objednala klidně někde z jižního pólu 😀

kristynakubecova
29. aug 2013

@klarawerder Taky jsem koukala, ale je to tak, maji vsechny druhy, i ten khaki, mit kluka tak mam naprosto jasno🙂

sabrinka26
29. aug 2013

ahojte, kde a za kolko sa da najlepsie kupit style kit?

wewe8584
29. aug 2013

Ahojte zeny, este nikdy som nekupovala cez bazar, pozeram na Stokke a napriklad wk je aj o 100 lacnejsi. Pytam sa, preco niekto predava tak lacno, nesedi to dobre na kocik? mozem verit, ze to nie je znicene?

lupatko
29. aug 2013

@babymarket_sk a aká ej cena ked sa uz dajú objednat?

cawes
29. aug 2013

moj novy fusacik

bohdana184
30. aug 2013

dievcata, mozno som ja slabsia na hlavu, ale ako davate svoje baby do vajicka s fusakom??zatial trenujem len "nasucho",kedze este len bruskujeme, ale nejako na to neviem prist.. drobcek pride v januari, cize predpokladam, ze bez fusaku do vajicka nepojde.. mam stokke vajicko aj orig.fusak.. dakujem 🙂)

klarawerder
30. aug 2013

@bohdana184 No, nevím, jaký fusak máš (nožičkový, fleecový, péřový...ale mám pocit, že se tu už jednou řešilo, že Stokke sedačka nemá odepnutelné popruhy, tj. ten pás přes ramena a přes bříško je spojený a nedá se rozdělat...takže tam nejde navlíknout fusak. Možná ti ale baby řeknou víc... 🙂 Já měla Maxi Cosi Cabriofix, tam tento problém nebyl... Teď ale máme Maxi Cosi Tobi...tam jsou ty pásy zrovna tak dělané, takže mi tam fusak nevlíknout nejde...ledaže by měl ten fusak zezadu jiný systém upevnění, než 5 samostatně udělaných otvorů...

bohdana184
30. aug 2013

@klarawerder no skusala som to aj s nozickovym aj s klasickym.. nie perovy..a oni maju otvory na pasy, ale iba na tie horne.. potom sa to uz neda spojit s tym spodnym pasom,ktory je na nozicky,kedze na ten uz otvor chyba..verim, ze maminy na to maju nejaky figel 🙂)

deyana
30. aug 2013

@wewe8584 ahoj, tady teda "letěly" napodobeniny, které se prý daly na fotkách těžko rozpoznat, ale když to přišlo, tak to bylo znatelné, proto ta cena.. Ale jednu dobu dávali WK zadarmo ke kočárku a holky se ho po zimě zbavovaly, tak se daly sehnat docela levně.

delideli
30. aug 2013

sice tema uz pomaly nie aktualna, ale chcem sa opytat- aka je ta letna podlozka zo summer kitu?vyuzijeme ju?naozaj sa bude drobcek menej potit? (kdesi som citala opak, tak preto sa pytam) ..vdaka..

wewe8584
30. aug 2013

@deyana ahaaa...tak dakujem 🙂 uz som mudrejsia 🙂

kristynakubecova
30. aug 2013

@sabrinka26 Novy style kit budu ted objednavat pres tuhle pani na mmb, objednava vse od stokke, levnejsi o fn nez v kramech a posila na dobirku takze zadne placeni predem😉. pracue pry pro malvik.Tak nevim, hazu link, style kit neni v nabidce ale objedna ti jakoukoliv barvu, doruceni do 4 tydnu.

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=33322

cawes
30. aug 2013

@bohdana184 kup si ked tak fusak od emitexu do vajick ten zapnes aj ked sa to neda rozpojit ma tam velku dierku

klarawerder
30. aug 2013

@kristynakubecova Ano, paní Vlaďka je na MMB hodně profláknutá 😀 Myslím jako v dobrém slova smyslu, je spolehlivá a ověřená...takže tam bych se určitě nebála... Taky jsme od ní objednávali...

kristynakubecova
30. aug 2013

@klarawerder Jj, uz jen to ze je mozne celou castku uhradit na dobirku svedci o ferovem jednani.Udelala na me dojem.Bez obav budu objednavat🙂

sabrinka26
30. aug 2013

@kristynakubecova dakujem ti moc..

lupatko
30. aug 2013

baby ktorý je praktickejší - black melange alebo brown? Rozhodujem sa medzi nimi a teda neviem... melange má iný materiál, ten sa mi zdá trošku lepší, ale zasa na druhej strane ako golfky mám bee+ all black tak preto ma to zasa viac ťahá k tomu brown-u.. čo sa týka kombinácie WK budem chcieť určite z tých nových nugát nebo antracit.. tie mi tiež pasujú jeden tam, druhý tam, tak ja fakt neviem 😅 čo myslíte? mám chlapčeka, ale chcem si ho nechat aj pre druhé a tam už to pohlavie nejak ovplyvniť 😀

lupatko
30. aug 2013

a mam uz kupenu eku.. tu pasikavu.. tmavu.. cierna/seda/hneda..

lupatko
31. aug 2013

fusak by som chcela ten aqua 😅

dolcee
31. aug 2013

@lupatko já mám brown a super. Líbí se mi, ze jsou na něm 2 odstíny, bm jsem také chtěla, ale nakonec vyhrál brown, líbí se mi více bezove doplňky než šedé. Takže to je o tvém vkusu ;)

esika
1. sep 2013

@delideli zevraj v babymarkete je teraz WK k celej 3-kombinacii stokke zdarma 🙂

esika
1. sep 2013

@lupatko ahoj ja mam teraz melange a mam aj beige , ano ten melange je podla mna pevnejsia latka , ale je pravda, ze davam este plienku pod hlavicku, lebo da mi to zda tvrdsie, ale zasa na udrzbu sa mi zda melange ovela praktickejsie, ako beige , nieje tam nic vidiet a tu plienku pod hlavicku som davala aj do beige🙂 tak to uz je len otazka vkusu🙂)

lupatko
1. sep 2013

@dolcee
@esika ďakujem 😉 nakoniec asi predsalen vezmem ten melange.. myslim, ze sa mi bude aj lepsie farebne kombinovat..