Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kaska
3. nov 2010

@norika30 ja som mala pred stokke peg perego a concord neo a mozem povedat, ze ani jeden sa mu nevyrovna, malemu sa v peregu nepacilo vobec, lebo na mna v sportaku nevidel, mame este maclaren, ale ten sme vyuzili len na dovolenke, nam teda golfac velmi tiez nevyhovuje , concord uz bol lepsi, ale stokke je jednoznacne najlepsi..super je, ze sedi v nom vysoko a pekne vidi na vsetko a vela krat si v nom aj pospi a to uz bude mat 16 mesiacov, ja ho mozem len odporucit..

lenocka23
3. nov 2010

@norika30 tiez mozem len odporucit.. nas si tam velmi dobre pospi..

norika30
3. nov 2010

@kaska dakujem 🙂 presvedcila si ma 🙂

norika30
3. nov 2010

@lenocka23 dakujem 🙂))))))) tesim sa ked sa budeme vozit 🙂

norika30
3. nov 2010

@kaska mne sa velmi paci ta tyrkysova farba, viete mi niekto poradit kde by som vedela do toho zohnat fusak???? lebo som uz viacmenej rozhodnuta, len kde do toho kupim fusak? uz som pozerala na nete-hore-dole...ale nic...
vdaka

kaska
4. nov 2010

@norika30 to som rada 🙂 skus skocit priamo do obchodu, kde stokke predavaju, mozno ti ten fusak objednaju priamo v obchode, ja som si tiez fusak do neho tak objednala.

norika30
4. nov 2010

@kaska super, vdaka... lebo na nete to uz nepredavaju ako som pozerala...

mirkadena
4. nov 2010

http://ukshopper.pixnet.net/blog/post/7053417
na tejto stránke, čínska stránka, sú tam podrobne vyfotené časti a príslušenstva stokke

norika30
5. nov 2010

tak uz aj my ho mame doma a mala zatial klop-klop sa vozi a nezamrncala 3hodiny v kociku, aj si pospala..., zial fusak sa uz nedal objednat, ani ho nemali...skusim pozret inej predajni.

kuriatko33
8. nov 2010

nechcete niekto kocik tirkisový a s limitovanou ediciou mam aj fusak do karicky s limitovanou ediciou, pouzivaný 5 mesiacov, karicka 1 tt, zamylovala som sa do winter kitty a na ten moj ju nedám. krasna je tato kombinácia, ale chcela by som novinku 😉

nadja11
9. nov 2010

zdravim stokarky, terajsie aj buduce 🙂 , my sme objednavali komplet z UK na stranke lullabys.co.uk, doplnky ku starsim verziam su na backinaction.co.uk, ako aj bambinodirect.co.uk, dufam ze som vam pomohla

brusnica1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirkadena
9. nov 2010

aj my sme objednávali náš kočiarik z UK, konkrétne z www.babybabyonline.co.uk, vyjde to lacnejšie k tomu zadarmo changing bag a cup holder. Winter kit ma vyšiel rovnako ako u nás, lenže mne sa zase oplatilo aj pre iné veci, ktoré som ešte potrebovala a kupovala pre staršieho syna, takže super. Tu si možno po novom roku dokúpim ešte summer kit, ale to až keď sa bábo narodí.A dovoz mám len za pár drobných, lebo tam žije brat, takže niekedy sa oplatí. Na Slovensku by som za celkový nákup, ktorý som robila v UK, zaplatila o 600 Eur viac a to je dosť. 🙂 Ináč sa môjho béžového stokáča už neviem dočkať, potom určite hodím foto. Zdravím Vás dievčatká,hlavne nech máme zdravé detičky to je základ 😉 😉 😉 😉 😉 ináč dobrá stránka je aj www.pramworld.co.uk

petronela.ficekova
12. nov 2010

Ahojte, strasne sa mi paci kocik STOKKE XPLORY. Niektori ste pisali, ze ste ho kupovali v Polsku. Viete mi povedat cenu v Polsku? Dakujem 🙂

mirkadena
18. nov 2010

Ak by ste mali niekto záujem o winter kit biely na kočiarik Stokke Xplory 2010, kuk moje inzeráty.Podrobnosti v emaily.

veronikahanzelova
22. nov 2010

Ahojte,ten Kocik je neskutocny chceme si ho s manželom kúpiť.stretla som jednu babu v meste čo ho mala a nevedela si ho vynachvalit.že je veľmi dobrý hlavne športová časť na chrbticu pre bábätko.neviem sa rozhodnúť pre farbu,páči sa mi čierny len či by nevybledol.ale sme pre ten Kocik rozhodnuty.

danielle25
24. nov 2010

caute kocky, no my s manzelom sme z neho tiez nadseni 🙂 boli sme si ho odskusat aj nazivo a len sme si utvrdili nase rozhodnutie sa pren 😵 ideme ho objednat aj s doplnkami k nemu a rozhodli sme sa pre tmavomodry.

mirkadena
25. nov 2010

danielle25, určite sa Ti bude páčiť! Správny výber!

norika30
28. nov 2010

@kuriatko33 ahoj, predala by si aj zvlast fusak do sportovej casti stokke? totiz prave ho nahanam... dakujem

kuriatko33
28. nov 2010

@norika30 tak to nie, lebo mi mame limitku a ked ho bude niekto chcet tak nebude mat fusak k tomu a ja aj tak nemam zatial nový stokke a tak vyuzivame tento skus pozriet na stranke babymarket

kuriatko33
28. nov 2010

@mirkadena ahojcek a kolko chces za neho? neviem kde mam najst tvoj inzerát ☹

norika30
28. nov 2010

ahojte dievcata, viete mi poradit odkial by som si vedela rychlo a spolahlivo objednat fusak do stokke? najlepsie by bol tyrkysovy, ale ten nemaju ani v babymarkete ani v brendone..., tak rozmyslam nad ciernym alebo cervenym... popripade keby bol niekde lacnejsi ako 110,-eur by tiez nevadilo 🙂 dakujem...

norika30
28. nov 2010

@kuriatko33 tam ho uz nemaju ☹

newyorkgirl
28. nov 2010

baby ak by ste mali niekto zaujem o kocik stokke tak pisnite 😉

newyorkgirl
28. nov 2010

@norika30 to potrebujes fusak na sportovu hej? pisni IP ked tak...

norika30
29. nov 2010

ahojte dievcata, chcem sa opytat, ako sa kocikuje so stokke v zime v snehu? da sa? lebo ak to nie je nic moc tak nebudem asi nahanat origos fusak do stokke, ale zvazujem kupit nejaky lacnejsi kocik na zimu, totiz fusak by som tiez mala, uplne novy, dostali sme do daru...ale nepasuje do stokke, len v smere jazdy ☹. vdaka za odpovede 🙂

mirkadena
30. nov 2010

@kuriatko33 ahoj, momentálne som ho pozastavila. Napíšem Ti IP

norika30
30. nov 2010

ahojte, tak uz sa vytesujem z noveho fusacika, kupila som nakoniec cerveny STOKKE do tyrkysoveho kociarika, lebo taky modry uz nemali nikde ☹ ale aj tento je krasny, teplucky...uz sme ho aj vyskusali... 🙂))

norika30
30. nov 2010

....a teraz mam jeden fungel novy krasny tiez cerveny univerzalny fusak na predaj....ak by mal niekto zaujem ozvite sa. ked budem mat cas hodim na bazar..