Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

milankovazuzana
17. mar 2014

@hajanka Juuuuuj, tak toto súdruhom zo severu fakt nevyšlo, zlaté bodkáčiky a pixeláčiky, ešte aj ten utierkáč bol krajší...

hajanka
17. mar 2014

@milankovazuzana noooo tak som sa tesila a tak to pototo... tak pixel alebo bodky to istia a z 2. ruky aj cena bude krajsia 😀

milankovazuzana
17. mar 2014

@hajanka presne.

hajanka
19. mar 2014

zienky, na crusi ozaj nejdu dat adaptery pre car seat? 😕 😢

jannie88
19. mar 2014

Koupím summer kit v barvě pro chlapečka, nebudete někdo do léta prodávat?????Prosííííím 🙂

sonka14
21. mar 2014

Ahojte maminy,chcem sa spytat prosim mate niektora stokke V4?Pasuje na konstrukciu a teda sadacku potahy zo stokke V3?Ci su tie potahy na V4 trosku ine?Dakujem

iwkaiffs
21. mar 2014

@sonka14 sedačka aj poťahy sú úplne rovnaké,tam je medzi nimi rozdiel len vo vylepšeniach na podvozku takže pasovať ti to 100% bude 😉

erikaireland
23. mar 2014

Ahojte...ma niekto este zaujem o tie reflexne nalepky na stokke. ak ano piste spravu.

dolcee
23. mar 2014

@erikaireland a o co jde prosim?

Holky, dnes jsem sundala wk a dala normální, ale jeďte možna nechám kožešinku místo ksiltu. Dnes jsem ji vyčesala a je krásná. Jsem ji měla cesat častěji a ne jednou za zimu, ten rozdíl je fakt velky..

A dnes take peru potahy, snad je nasadim zase v pohodě zpět 😅

cerstvamamina
23. mar 2014

Neviete mi náhodou poradiť kde by som zohnala skejtík ku stokke? Ďakjem

esika
23. mar 2014

Krasny vecer vsetkym🙂 aj Vy ste si prosim vsimli, ze sa tu skupuju stokke za lacno a potom sa tu zrazu predavaju drahsie 😠 takto zarabat na mamickach, fuuuj hanbite sa!!! 😠

dolcee
24. mar 2014

Holky, ja uz vím na co je ta kapsa ve stínítku summer kitu- to stínítko se do toho složí.
Je tam i poutko. Možna uz to dávno víte, ale vím, ze se tu řešilo před rokem k čemu to je.. 😀

pajka7
24. mar 2014

@dolcee tak ja som na to neprisla 🙂,nebude to potom pokrcene?

dolcee
24. mar 2014

@pajka7 ja to mam stejne pohozené v nákupní tašce a takhle se to aspoň neušpiní. Hezky se to do toho zaroluje, tak myslím to nebude o nic horší než to běžně nosíš.

meiwe
24. mar 2014

Baby ako prosim Vas vyberiem vystuz zo striesky V2.?

bublinka711
26. mar 2014

Ahojte kočky, prosím vás všimla som si, že na stylekite na strieške sú pri šilte také dve gumičky. Vie niektorá načo to slúži? Lebo mi to nedá spávať...

junkfoood
26. mar 2014

@bublinka711 nemyslis to na zavesenie hracky..?

bublinka711
26. mar 2014

@junkfoood možno áno, neviem, sú tam také dve gumičky 🙂, vôbec netuším, ale mohlo by to byť ono 🙂

lada19
26. mar 2014

@bublinka711 Ahoj, taky by to mohlo být na přichycení deky, ne?

lada19
26. mar 2014

Holky, právě ohledně deky mám dotaz. Nevíte někdo, zda tato deka http://www.stokke.com/en-cz/stroller/stokke-str... je vcelku nebo se rozpíná, aby se mohla dát okolo tyče? V e-shopu mi řekli, že je to deka vcelku a je pouze na hlubokou korbu....nezdá se mi to. Díky 🙂

bublinka711
26. mar 2014

@lada19 myslela som, že deka sa upína iba o cvočky, zatiaľ ju ešte doma nemáme, tak neviem... hmmm, neznášam, keď nájdem na kočíku niečo, čo neviem k čomu slúži 😀

erikaireland
27. mar 2014

@lada19 deka sa upina na cvocky a je v celku...ale kludne moze byt aj na sportovu cast.

iwkaiffs
27. mar 2014

@bublinka711 predtým sa na tie gumičky zapínal ten kryt čo je na vaničke,teraz už to robia s výstužou takže tie gumičky slúžia už len napr. na uchytenie hračiek 😉
@lada19 deka je vcelku a super slúži aj na športák,jej kúpu určite neolutuješ.zapína sa po bokoch na cvoky.

bublinka711
27. mar 2014

@iwkaiffs 🙂 ďakujem, hneď je mi lepšie, že na to nevešiam hračku len tak 🙂

pragmaticka
27. mar 2014

odkedy ste zacali pouzivat sportovu cast? mala sa coraz viac o vsetko nzaujima a z tej vanicky z toho fakt vela nevidi

iwkaiffs
27. mar 2014

@pragmaticka ja som dávala striešku dole a používala slnečník,aby videl. No keď už ani to nezaberalo a vo vaničke bol uz len plač tak sme šli do športáka a tam bol neskutočne spokojný,mal vtedy 4.mesiace a bol čisto len v polohe lah až pokiaľ nevedel sám sedkať 🙂

lala123
28. mar 2014

Dobrý den mamičky potrebovala by som radu🙂 ku kocikuje mam len shopku tasku a chcela by som vediet či ste využili aj prebalovaciu tasku. Zatial mam baby male takze náhradné plienky oblečenie a pod mam v shopke ale ked uz budeme potrebovať fiasku hračky a pod neviem či budem potrebovať aj prebalovaciu tasku. Využili ste ju? Dakujem za rady🙂

petkaa28
28. mar 2014

@lala123 ja si myslim, ze vyuzijes - do prebalovacej zbalis seba a drobca a shopku vyuzijes na hracky a pripadny nakup..

lada19
28. mar 2014

Holky vsem vam dekuju za odpovedi. Jeste mam jeden dotaz. Ted resime summer kit. Mam kocar blue melange. Jak k tomu bude vypadat Blue pixel? Nebije se ta hneda s sedou? Mne to prijde takove divne. Diky

babymarket_sk
28. mar 2014

@lada19
S novým SK 😉