Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

iwkaiffs
4. jún 2014

@sufo vačšiu kravinu som ešte nepočula a akože načo sa predávajú samostatne style kity u autorizovaných predajcov? Aby nam zanikali záruky??? keď prd o tom vie tak nech radšej nepíše nič 😉 JE TO BLBOSŤ

sufo
4. jún 2014

@iwkaiffs mozno islo aj o to, ze strasne tlacila cenu dole. Chcela mi dat 380€ za komplet kocik bez styl kitu, co sa mi naozaj zda katasrtofa, tak vysla s tymto. Ja nemam extra prehlad ...

iwkaiffs
4. jún 2014

@sufo klasická špekulantka z bazoša,ja som predala len v4 podvozok za 430€ pred 3.mesiacmi. Cenu máš naozaj super,nech si kúpi niekde inde a daj si tam CENA PEVNÁ 😉

sufo
4. jún 2014

Mna uz asi z toho kociara aj slak trafi, skoda, ze muz vtedy crusi nekupil....velka skoda

iwkaiffs
4. jún 2014

@sufo si mala teda len podvozok predať a kúpiť crusi podvozok,no už asi neskoro 😒

sufo
4. jún 2014

@iwkaiffs ved akoze uvazujem, dokonca som si vsimla, ze aj ty predavas crusi podvozok. Hned by som ho bralakeby niekto ten moj aspon za 380€ kupil, neahala by som ani minutu. Lebo sedacku este mam, len by som si kupila iny styl kit

iwkaiffs
4. jún 2014

@sufo tak si nahoď ešte jeden inzerát čisto len na podvozok a ktovie možno rýchlejšie predáš ako si myslíš,ja som mala vtedy 3 baby čo ho chceli a bez vymýšlania 🙂

sufo
4. jún 2014

@iwkaiffs prosim ta, opytam sa este. Pohar z xplory sedi aj na crusi?

iwkaiffs
4. jún 2014

@sufo áno,úplne tak isto len ten pohárik 😉

sufo
4. jún 2014

😉 thx

martinjasen
5. jún 2014

Od tohto momentu je diskusia iba na modrykonik.sk.

lilienka83
7. jún 2014

Surne potrebujem vymenit kolesa na kocik stokke ... poradte kde ich kupim? vdaka

iwkaiffs
7. jún 2014

@lilienka83 tak to jedine objednať ako náhradný diel priamo na predajni,to nemajú nikde skladom,čakačka 4-8týždňov

tomila
8. jún 2014

@lilienka83 Ahoj, skús baby-centrum.cz tam ich vedia mat skladom.

lucky29
13. jún 2014

Ahojte baby,
Mohli by ste mi povedať aký rozmer má Stokke celebrity deka?
Ďakujem.

anhu41
13. jún 2014

Baby co si myslíte není fialový kočárek pro chlapca špatná volba? Není to spíše dívčí barva? Hrozně se mi líbí, ale budeme mít chlapečka.

silvynka
14. jún 2014

Baby viete mi poradiť kde kúpim za výhodnú cenu stokke xplory?Nechcem z bazaru.
Ďakujem....

sakura
16. jún 2014

baby prosím vás ktoré máte prehlad v stokke dečkách... Toto je jedna a tá istá len fotka skresluje?
Chcela by som totižo radšej tú s tou tmavšou zelenou a nikde ju nemôžem nájsť :-/
Dik 🙂

evitka75
17. jún 2014

@tomila
@iwkaiffs
@lilienka83
Ahojte dievcata, označené, ale aj všetky dalsie, ktore mate skusenosti.. Som tu nova, zufalo hladam info o kocaroch stoke xplory, kedze je to jediny kocar, ktory sa mi paci co sa designu tyka. Ale... Mam predsudky voci tej sporotvej casti.. Zda sa mi total neprakticke, hlavne v tom, ze sa neda polohovat a ze sa v tom dietatko nevyspi.. Okrem toho ta vanicka s "oddlelenymi nozkami", tiez mam z toho cudny pocit. Musi to byt strasne nepohodlne, najma, ked vanu budem vyuzivat v zime, cize tam potrebujem naúratta fusak.. Poradte prosim...

bianocka
17. jún 2014

@evitka75 "nevyspi" sa v tom asi tak, ze moja Eli spi v postielke tak 1-2 hodiny a v kociku 3-4 hodiny 🙂 Lepsi kocik nepoznam.
A k vanicke s "oddelenymi" nozkami tolko, ze malemu babatku nesiahaju nozky az na spodok. A aj keby hej, babatka spia s nozkami dosiroka, kedze maju na sebe plienku, spojit nozky nevedia 🙂 takze by im to absolutne nevadilo. A moja skusenost s oboma detmi je taka, ze deti nechcu byt dlho vo vanicke, lebo chcu pozorovat svet okolo, takze sme uz na 3,5 mesiaca presli na sportak, ktore obe milovali. Najprv som ich mala uplne v najnizsej polohe samozrejme, aj s novorodeneckou vlozkou.

evitka75
17. jún 2014

@bianocka
Dakujem ti velmi pekne za rady. A tu sportovu cast myslis dokedy by som mohla vyuzivat, do akeho veku? Lebo sa mi zda aj velmi mala..🙂 Cakam prve babatko, nemam vobec predstavy o tom, co ma ake byt, co mam hladat a na co si dat pozor..

iwkaiffs
17. jún 2014

@evitka75 ahoj tá týč tam absolútne nezavadzá,do vaničky skoro ani nezasahuje,to sama potom uvidíš. Také reči,že to babatku vadí hovoria len také čo kočík ani nemali a je pravda,že bábo nespí s nohami pri sebe a ani teraz ročný mi tak nesedí NIKDY a to sme mali xplory,scoot a aj crusi. Vo vaničke mi pekne aj na boku spinkával a do športáku šiel v 4.mesiacoch lebo chcel všetko vidieť a to je výhoda stokke,že ma v ňom novorodeneckú vložku. Baby v xplory vozia ešte aj 2-ročné deti,zdá sa byť malinky no naozaj vobec nie je. To uvidíš keď tam dáš svoje dieťa. No ak máš nejaké obavy ohladom tyči tak si kukni skor stokke crusi ;) a viac sa inak dozvieš v skupine stokke kocik ;)
https://www.modrykonik.sk/group/1944/

tomila
17. jún 2014

@bianocka ahoj, stokke je uzastny kociar, nemáš sa čoho báť. Športová časť ma v smere k tebe 3 polohy a v smere jazdy ma 2 polohy. Môj syn spinka iba v kociariku. Myslím, že je aj dostatočne priestorna, my mame teraz rok a krásne sa mi tam synček vojde. Ja plánujem stokke využívať do 3 rockov, ak sa synček samozrejme bude chcieť voziť 🙂 Vanicka bola tiež úplne v pohode, my sme sa vozili síce vo vanicke len do 4 mesiacov ale nie koli tomu, žeby tam synček nevosiel len už bol proste zvedaví a vo vanicke sa nudil tak som ho začala voziť v sportaku v polohe lezmo. Myslím si, že kúpu kociarika neoľutujes, ja som s ním velmi spokojná a co je hlavne spokojný je aj môj drobček 🙂

lada19
21. jún 2014

Holky, nevite kde by se dal sehnat takovy pasek na ruku (ten, ktery je na riditkach)? Diky

adnili
23. jún 2014

Ahojte, nejako sa stale neviem zorientovat, ale ma tato skupina aj nejaky svoj bazar? Chcela by som kupit xplory z druhej ruky, ale na internete je toho sakra malo. A cas ubieha coraz rychlejsie...ak viete o nejakej maminke co predava V3, po jednom dietatku, v black melange farbe (2 kombinaciu), autosedacku mi netreba., tak sup sem s kontaktom. Budem povdacna. Pekny dniiiiik

katie1121
25. jún 2014

Ahojte baby..mam kocik stokke xplory, ale starsiu verziu v2..Viete mi niekto poradit ako sa meni textil na strieske? Respektive ako ho oprat? Strechu z kocika dole viem dat, ale samostatne latku nie. Teda este som na to neprisla ;) Dala som si usit aj zimny kit, no uz teraz rozmyslam, ako ho navleciem, kedze mi povedala krajcirka, ze strieska sa vymeni. Dikicko ;)

barborienulienocka
1. júl 2014

takže skúsenosť kopírujem aj sem keďže v skupine bude asi do hodinky zmazaný : Takže ženy píšem sem skúsenosti s predajcom ebabo...dnes mi praskli nervy, takže takto... @sufo kúpila nový V4 cez ebabo, na základe odporúčaní od kamošky...obvolali, všetko fajn a kúpili kočík...už pri prevzatí kočíka mali problémy, keďže boli dohodnutí na sume XY eur a keď prišiel kuriér tak im zahlásil sumu o nejakých 150eur vyššiu...po telefonovačkách teda pani kaja zmenila sumu u kuriéra a všetko išlo fajn...LENŽE...kočík jej typovo nesadol a tak sa ho rozhodla predať...zistila však, že jej vrngá koleso tak 14.5. podala reklamáciu a predala ho mne s tým, že reklamačka bude do 2 týždňov vybavená...dnes máme 1.7. kočík sa medzitým ešte viac rozhegal, napriek tomu mi stále stojí doma...to by som ani neriešila a nejako prežila, keby milá pani predajkyňa mala férové jednanie..ale zistili sme so @sufo, že pani nám každej tvrdí úplne niečo iné a to napríklad: mne volala, aby som jej dala číslo podvozku, o 5minút tvrdila sufo, že odomňa nič také nepýtala...sufo posielala video a aj ja...video od sufa jej vraj nešlo otvoriť, moje už hej...odpoveď?rozobrať podvozok po brzdu, či tam nieje kamienok...ok...dýchala som...nakoniec som sa so sufo dohodla, že podvozok vrátim, keďže reklamačka sa naťahuje a kočík vŕzga a okrem toho, mi ho nikde inde nevyreklamujú, pretože nieje kúpený od oficiálneho predajcu...ďalšia zarážajúca vec je "faktúra" ku kočíku, ktorú som popri riešení reklamačky otvorila, je na nej úplne iná suma, ako tá za ktorú reálne sufo kočík kúpila a nieje to dokonca ani len normálna platná faktúra...je to niečo, čo si viem aj ja stvoriť vo worde za 10minút...volala som s mamičkou, ktorá kupovala cez ebabo takisto a teda aj ona dostala takú "faktúru" ...ale teda pointa, prečo mi praskli nervy...kajakaja chcela aby som kočík posielala kuriérom niekam do prdeloviec, na čo som sa dohodla so sufo, že by som ho vedela doviesť na pol cestu do galanty priamo milej predajkyni...všetko išlo fajn a včera večer mi sufo volala, že kajakaja jej do telefónu povedala, že ja som s ňou už dohodnutá na prevzatí kočíka ( čo malo byť akože dnes)...že vraj mi písala...no hold,...sms žiadna, nič sa nedialo, tak som volala...mne zas kajakaja povedala, že ona nič také pani nepovedala...chcela som sa teda stretnúť dnes o 4tej v GA (ešte som bola ochotná sa prispôsobiť, keďže jej to nevyhovovalo od 1-3)...pri tomto telefonáte som jej takisto povedala o "faktúre" , o ktorej tvrdí, že je to normálna faktúra...a jej reakcia?na mňa milá a za 20min mi volá sufo, že kajakaja namňa napizukala, ako mi rozbije hubu, vybije zuby, že som mladá šťanda a že robím zlú krv...že ma udá a bla bla...takže takto...keď zajtra nepríde ten slubovaný kuriér po podvozok tak budem klopať s právnikom,príde aj sufo a jej manžel s právnikom...a ešte jedna vyhrážka, že mi rozbiješ hubu tak ťa budem žalovať ja a pokial sa toto nevyrieši postúpim to SOIke a aj stokke.com, určite ich bude zaujímať, ako je možné, že stavebná firma predáva ich 900eurové kočíky...jediné, čo ma na tomto udivuje, že máš takú drzosť, predávať kočíky v takejto sume, takže je dosť vysoký predpoklad, že ten kto si ho môže dovoliť nemaká na stavbe za 500 v hrubom...tak si prosím dávaj pozor koho naserieš...

sufo
1. júl 2014

@klarawerder @milankovazuzana @cawes @tomila @teegreen @ifkael @michaelapsotova a mnoho dalsich mamiciek ...rada by som len tolko, ze velmi, ale prevelmi lutujem tu chvilu, ked som "nepocuvala"- nechcela pocut referencie od @teegreen a @michaelapsotova ohladom predajcu @ebabo. Maxim.nespokojnost !!! Tak neseriozneho predajcu som naozaj nezazila siroko-daleko, bez profesionalneho pristupu. Kazda druha veta klamstvo. Najhorsia sprava, ktora mi prisla od oficialneho managera stokke - rada by som to tu skopirovala, ale v skratke lebo sprava od neho bola rozsirena - stokke.com vedia o tejto pani @ebabo @kajakaja77, maju velmi nepekne referencie, skusenosti. Vsetko, co sa tyka predaja, ako funguje atd. Mozem napisat buducim mamickam. ...odporucit! Radsej si za kocik priplatte 50-100€, aby ste nezazivali to, cim momentalne prechadzame my, nase rodiny... V pripade otazok kohokolvek...vsekym som ochotna detailne vysvetlit celu genezu tohto pofiderneho predaja !

milankovazuzana
1. júl 2014

@sufo však si od nej kupovala aj Ty a pochvaľovala si si, či si to pletiem?

sufo
1. júl 2014

@milankovazuzana a vidis ako som dopadla...