Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

pajka7
19. apr 2012

Mne sa väcsinou stava ze ludia reaguju pozitivne...dokonca predavacka v obchode chvalila kocik a potom zo slusnosti babo 😀 A to tam bola nakliknuta autosedacka...takze to uz je fakt haluz 😀 A ako som tu uz pisala dokonca moja 65rocna svokra je z neho unesena.....moji rodicia detto.A ked sa niekto divne pozera...nahodim taky dolezity vyraz....ze aha co ja mam 😀 😀 😀

milankovazuzana
19. apr 2012

@hajanka No to teda ani ja!Už aj ja to prehliadam viac a viac, kočík máme iba necelé 3 mesiace, tak si zvykám 😀

milankovazuzana
19. apr 2012

@pajka7 jaj, švanda 😀 😀 😀

mrenka
19. apr 2012

U nas sa este chytil nazov-kocik na stracej nozke...ku mne celom,k ceste chrbtom 😀

mrenka
19. apr 2012

..a pore mna v dnesnej dobe je space kočík inglesina,ta retro,s velkymi kolesami,sice je krasny,ale max.pouzitelny na pol roka,za taku sumu nikdy...

mima01
19. apr 2012

@milankovazuzana zuzi, nie je to len v mensom meste....staci zajst kusok do ziliny a mas tu to iste. Ludia na to proste nie su zvyknuty a to co nevyzera tradicne nemoze byt proste dobre. Kolkokrat sa mi stalo, ze som isla po meste, alebo po auparku a oproti nam kocka so stokkacom....ja vzdy obkukam s usmevom, ze o par mesiacov budeme takto chodit aj my, ostatny sa nan divaju s pohorsenim, ako do toho vobec to dieta mozu dat. A samozrejme komentare typu aka barova stolicka sa nedaju nepocut. Nam s manzelom to bude srdecne jedno, nech sa smeju, takymito vecami ma nevytocia, aj ked ano, nie vzdy to je prijemne. Ale my mame radi ine veci...keby som mala mat kocik, ktory ma kazda druha mamina, tak to by ma rozculovalo viac. Teraz hovorim cisto o dizajne, funkcnost teraz davam bokom. To je ina kapitola.

milankovazuzana
19. apr 2012

@mima01 tak Ty si zo ZA? Občas tam chodím na nákupy aj s malým.Tak , ak uvidíš v AU alebo v Mirage starší červ.Stookáčik, usmej sa, ale ma aj zastav 😀

mima01
19. apr 2012

@milankovazuzana ano, ano, zilina 🙂 Ja uz som ta tusim raz aj videla, zdala si sa mi povedoma z fotky, len mi to bolo blbeeee 😀 A este jedna kocka tu ma tiez starsi cerveny, taky ten do bordova. A aj zlty som videla asi 3x. Tu sa to celkom rozbehlo so Stokkom...teda ked to porovnam tak pred dvoma rokmi, to sme stretavali jeden par s takym do siva, a teraz ich hadam takych 10 registrujem 🙂

milankovazuzana
19. apr 2012

@mima01 Nechodíme tam často, áno, aj my máme taký tmavšiečervený, teraz na ňom máme Forestík kit,tak ak ma uvidíš, zastavuuuj, budem rada 🙂 , že spoznám maminku, čo je rovnako naladená ako my 🙂

mima01
19. apr 2012

@milankovazuzana hihi, tak ked sa po vas vrhne nejaka zenska, tak to som ja 😀 😉

milankovazuzana
19. apr 2012
milankovazuzana
19. apr 2012

@mima01 😀 😀 😀 teším sa!

mima01
19. apr 2012

@milankovazuzana neprehliadnutelne 😉

aksniteb
19. apr 2012

@mima01
@milankovazuzana
ahojte a keď uvidíte fialový v žilinskom auparku, tak to som ja 🙂 kľudne ma pristavte ...

milankovazuzana
19. apr 2012

@aksniteb jéééj, tak super!!! Teším sa.Keď oôjdeme do ZA - cca do 2-3 týždňov, dám Vám vedieť 🙂
@mima01

aksniteb
19. apr 2012

Teraz to tak vyznelo, že chodíme so Stokke len do obchoďákov, ale to vôbec nie je pravda 😉
aj keď si to veľa ľudí myslí, že sa inde ako do nákupných centier ani nehodí, tak chodíme s ním aj na prechádzky - do prírody aj do mesta 🙂

milankovazuzana
19. apr 2012

@aksniteb Jémine, to vôbec nerieš moja.Ak Vám nebude vadiť spoločnosť staršej maminky, tak sa popromenádujeme bárs aj v tom obchoďáku, veď mne je to vzácne, my tu nič také nemáme 😀 😀 😀

mima01
19. apr 2012

@aksniteb jeeeej, fialovy aj my ideme kupovat, ale pre chlapca 😝 Mozme potom tandem kocikovat, aj ked vy uz budete mat veeelku slecnu 😉 No parada, tak sa nas tu hadam aj viac zilinskych a z okolia stretne 😉 @milankovazuzana

mima01
19. apr 2012

@milankovazuzana ako keby si 60 mala 😝 Kočka mamina v akurátnom veku 😉

milankovazuzana
19. apr 2012

@mima01 🙂 ďakujem 😅

aksniteb
19. apr 2012

@mima01 my sme farbu vyberali, aby sa hodila aj aj, chceli by sme ešte druhé bábo a keby to bol náhodou chlapec 🙂

milankovazuzana
19. apr 2012

@aksniteb 😀 😀 😀 a ja tretie.Dokúpim vaničku a mám 😀

mima01
19. apr 2012

@aksniteb my tiez tak...a ja mam rada vyrazne farby, takze fialovy bol favorit. A vooobec nie je dievcensky, ako to niektori zhodnotili...ja uz mam pre drobca aj ruzove polo body doma 😀

pajka7
19. apr 2012

@aksniteb a mna s 😉 cervenym

boska79
19. apr 2012

a vobec nechapem, ako si niekto moze dovolit normalne pred clovekom povedat- ze sa mu nieco nepaci na kociku... ja tiez nekomentujem velke hovada polske, ani nic co sa mi nepaci....

vcera sme boli v TT, v kazdom vyklade som sa obzerala, ze AKY MAME PEKNYYY KOCAAAR 😀 😀 😀

boska79
19. apr 2012

@milankovazuzana a k tej podlozke este...smykala sa mi z kazdeho kociku co som mala..neviem aka bude v stokke, presalen je to vajickovy sed, no uz viem ze sa musim obzerat po neakej inej...

nemame neaky tip na ochranny navlek na madlo? furt je do neho maly zakusnuty 😀

lea1333
19. apr 2012

bnabny ,kupovali ste niektora stokke explory z bazaru ? 😕

milankovazuzana
19. apr 2012

@boska79 šije to jedna kočka na CZ MMB-aj podložky, kamoška si dala urobiť na Joolz a je maximálne spokojná s kvalitou i cenou.Ona si naspod dala froté, tak to super sedí.

milankovazuzana
19. apr 2012
milankovazuzana
19. apr 2012

@boska79 ani ja nič nahlas si nedovolím komentovať.Áno, máš kráááásny hintov, ve´d najkrajší, nie?