Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

nemko
11. mar 2010

kocky v predajni v BA na Kosickej maju teraz akcie na Stokke

lenocka23
12. mar 2010

nemko, nevies prosim ta kolko tam stoji ten farebny set na kocik? (strieska, slnecnik.... ) dakujem

nemko
12. mar 2010

lenocka skus im zavolat povedia po tel, neviem kolko to stoji, som len velky fanusik Stokke,ja babo nemam, ale usilovne sa o to snazim 😉

slniecko26
12. mar 2010

Lenocka celý set stojí 129 eur. bola som sa tam informovať.

lenocka23
12. mar 2010

slniecko dakujem za info..
este mi napadla jedna otazka ohladom kolies.. zadne sa daju odobrat, ale viete niekto, ako (alebo ci vobec) sa daju odobrat predne kolieska..? koli vycisteniu...

slniecko26
13. mar 2010

Ja neviem ale tuším niekde som čítala že sa dajú odobrať len predné. Ja som zadné ani neskúšala vyberať ale nebolo by odveci keby išli aj tie 🙂

lenocka23
13. mar 2010

slniecko, len zadne teda velke sa daju odobrat, len male zrejme nie... (co je skoda) asi by sa musela rozobrat ta cast kde je polozena velka taska...

andrea.tomas
27. mar 2010

Stokke je nadherny kocik aj mne sa velmi paci

susisus
27. mar 2010

Ahojteeee, tak my sme už 3 dni v šporťáku a som NADŠENÁ, až teraz si ho na 100 % užívam, prvý deň mi v ňom malá nechcela spinkať, kukala na mňa, že či to myslím vážne, alebo len srandujem, ale teraz si to už užíva aj ona 😀 dnes mi v ňom prespala 3 hodiny, skoro som si nohy uchodila 😉

leishmania
27. mar 2010

susisus a ako ste v nom prezili zimu? zvlada sneh a mensie nerovnosti?

susisus
27. mar 2010

Leishmania - nooooo sneh sme prezili v druhom kociku 🙂 na stokke sa mi zasekavali predne kolieska ked nebol odpratany sneh.

leishmania
27. mar 2010

som si myslela,ze k nemu bude treba este kocik na zimu...ale zatial u mna vedie stokke, ako druhy by som k nemu brala quinny speedi alebo mutsy 4rider, len quinny speedi asi zozeniem spod ruky lacnejsie, aj ked mutsy bol moj druhy sen, len nemozem za kociky vyhodit 50tisic 😀

susisus
27. mar 2010

No neviem, mna 50 vysiel stokke ked som si k nemu kupila vsetucko 😒

leishmania
27. mar 2010

no ja ho planujem kupit z druhej ruky, na novy ked este treba k tomu druhy kocik by sme nedali tolko 🙂

leishmania
27. mar 2010

da sa kupit v dobrom stave do 20tis s celou vybavou

leishmania
27. mar 2010

a pouzivas to zaklapanie koliesok na chodenie po schodoch?

susisus
28. mar 2010

Po schodoch nie, ale do nasho maleho vytahu ano, aj do auta. Po schodoch a obrubnikoch ho priznam sa - nesetrim 😅

verisek
29. mar 2010

ahoj holky, stokke byl muj sen,zadny kocarek se mi vic nelibi, ale manzel se zhrozil kdyz ho videl, tak jsme udelali kompromis a mame buzze, tak snad u 2 miminka si ho prosadim 😉

susisus
29. mar 2010

Buzz je dobry, aj ja som nad nim uvazovala, ale u nas zas ocko presadil stokke 🙂

leishmania
29. mar 2010

u nas manzel pivedal, ze on chce kocik, a nie ufo ked ho 1x uvidel, ale potom povedal, ze ved vie jaka som maniacka na kociky tak nech si vyberem aj ufo ked chcem 😀 inak som ho bola dnes kuknut v obchode som si s nim aj pochodila a je uuuuzasny

tono_babymarket
13. apr 2010

...nové modely Stokke® Xplory® konečne k dispozícii už aj na Slovensku....kto hľadá výhodnú cenu, práve teraz sú akcie na minuloročné modely 😉

petinax5
14. apr 2010

Tono - ako vyzerajú nové modely? A ešte otázka, myslíš si, že cena 999€ za základnú zostavu je výhodná cena? Či ako to mám chápať? Môj kočík Stokke stál so všetkým, čo som si k nemu prikúpila skoro 1.660€. A skoro ma šľak trafil, keď som ho videla v Anglicku za 1.000€. A ešte stále tam vychádza lacnejšie a to doprava je neejakých 40€ sem na Slovensko. Tak toto je cena na porážku 😠

julianna78
14. apr 2010

Petinax nové modely majú v babypark.cz a cena je rovnaká jak staré,len farby sú iné nie pestré,ale hnedá,tmavo fialová,zelená a zdá sa mi viac vylepšený jak môj starý model,dotiahli do konca drobnosti,ktoré mi vadia na starom.
No,ale menit už nebudem.

petinax5
15. apr 2010

julianna78 - vieš čo? ja sa už nebudem ani radšej pozerať na nové modely atď, lebo ma ide šľak trafiť. Ale to je tak vždy. Maličkému som nemohla rozkázať nech počká na nový model. Som spokojná. ☹

tono_babymarket
15. apr 2010

petinax5
Nám sa tu páčia...keďže bugaboo malo minulý rok značné problémy, stal sa tento kočík veľmi obľúbený, tak sa ho rozhodli vynoviť a myslím, že sa podarilo😉
Niekomu však viac vyhovujú minuloročné farby...799€ je výhodná cena 😉 , na nové modely je 999 € ....máš tam sporťáčik, vaničku s príslušenstvom aj nákupnú tašku...

petinax5
15. apr 2010

tono-veď to,že aj mne sa páčia ☹ . Ale čo už, taký je život 😠

slniecko26
15. apr 2010

Baby to nové modely stoja 999 eur? To fakt? A kde ste ich videli na Slovensku? Ja som ich zatiaľ našla len 2.4. na nete ako novinka!!! Sú fakt krásne!!! Mne sa páčia aj farby na tých nových.

petinax5
16. apr 2010

slniecko26: nie si aj ty nahnevaná? Ty máš tiež STOKKE, že? Sú veľmi pekné nové modely...... ☹

slniecko26
16. apr 2010

Petinax5 hej ja mám tiež STOKKE ale nahnavená nie som 🙂 nové modely sú krásné ale aj s mojím kočíkom som maximálne spokojná nemenila by som ho za žiadny iný kočík!!!!!

kuriatko33
19. apr 2010

ja uz mam svoj star. model na predajni ☹ takze novy nebude 😒 ale nevadi lebo ja mam tirkisovo modry a ten v novej kolekcii nemaju 😉
ja som ani netusila ze novy model bude. casto chodim na stokke stranky a doteraz nic tam nove nebolo a teraz uz moj model nie je k dispozícii