Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

silvianm
7. okt 2013

@janka2232 chcem sa opytat - na tuto sportovu cas sa tiez pouziva poistka z vanicky???

cawes
7. okt 2013
silvianm
7. okt 2013

@cawes dakujem lebo sme stratili z vanicky hlbokej a mame to u svokrovcov.. a teraz som nevedela ci to treba alebo nie.. nikde to nemozem kupit ☹

cawes
7. okt 2013

@silvianm nie tu poistku potrebujes len na vanicku ak myslis tu poistku od vanicky

silvianm
7. okt 2013

@cawes ano tu 😉 dakujeeeem za odpoveddddddd

segafredo
7. okt 2013

nemáte některá náhodou origoš kožešinu stokke? prosím kdyžtak o foto, jak to vypadá v kočárku - díky moc

alexandrag1
8. okt 2013

maminky ako je to s farbami?chcem bud cerveny alebo fialovyy stokkac,len mam obavy ci mi tieto farby nevyblednu cez leto...

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alexandrag1
8. okt 2013

@teegreen tak som rada,dakujem

maminamaja4
8. okt 2013

@segafredo pozri do mojich fotoblogov,tam je odfotene origos kozuska🙂

milankovazuzana
9. okt 2013

Kočky, nebude niektorá z Vás predávať WK red?

lelek1
9. okt 2013

@silvianm poistku kupis v trencine v laugariciu na poschodi kde predavaju stokke kociky, ked ju nemaju doobjenaju, kludne si tam zavolaj, su ochotni

silvianm
9. okt 2013

@lelek1 idem tam hned aj zavolat 🙂

silvianm
9. okt 2013

@lelek1 moooooc dakujeeeeeem 🙂 majuuuuuu majuuuuu 😉

lelek1
9. okt 2013

super 😉

segafredo
9. okt 2013

@maminamaja4 prosím dej mi sem přímo odkaz an album - nemůžu to najít - jsem slepá nebo nevím 🙂 díky

vevika1
9. okt 2013

@silvianm fuu, tak to neviem ☹ tak v tom BM su nejaki pomyleni... To je otras... Skus este v Kike...

esika
10. okt 2013

🙂

aivliss
10. okt 2013

Dobrý den, chtěla jsem se tady všem zúčastněných maminek a milovnic zn. Stokke zeptat, jestli náhodou nevíte,kde se dá sehnat samotná stříška Stokke s kšiltem????Děkuji mnohokrát za všechny tipy. Krásný zbytek dne

kristynakubecova
10. okt 2013

@aivliss Zkus baby park objednavaji to jako nahradni dily takze bys nemusela kupovat cely style kit, ale nevim tp jiste.

segafredo
10. okt 2013

@maminamaja4 díky moc - vypadá super - já nevěděla, že se to dává do fusaku....ono málokdo má origoš...ty neoriginální se mi zatím u nikoho nelíbily....ale zase je tam lepší cena...ikdyž na to, že je to pouze ušmiklá kožešina, si za to berou ty mamky dost - kolem 2 tis. - bláznovství....já si ji udělala doma - a vyšla na 400 🙂 ale origoš je origoš...

kristynakubecova
10. okt 2013

@aivliss Tady muzes objednat samotnou strisku🙂
http://www.backinaction.co.uk/xplory

kristynakubecova
10. okt 2013
klarawerder
10. okt 2013

@kristynakubecova Ano, jako náhradní díl jde koupit samotná stříška s kšiltem...jestli se nepletu, pak vyjde na nějakých 1800 czk...

klarawerder
10. okt 2013

@segafredo Jen bych chtěla podotknout, aby zde nevznikaly zavádějící informace, že "jen ušmiklá kožešina" neoriginální kožešinové podložky tedy určitě nejsou...jedny z hlavních věcí jsou šity na stroji (předtím je třeba vše naměřit, jelikož je každá surová kůže trošku jiná, označit, nakreslit, obříznout, začistit a tak dále), kdyby se to někdo pokoušel stříhat, pak bych raději nechtěla vidět ten výsledek. V každém případě závidím home-made kožušku, co vyšla na 4 stovky... já dám jenom za materiál o dost víc... 😎

rodka
10. okt 2013

ahojte stokke maminy, dnes sme boli s manzelom na predajni obhliadnut, ja moj vysneny stokke a manzel si este chcel overit jeho stabilitu.velmi nas zneistili kamarati ci to fakt myslime vazne s tym vyberom, ze taky kostitras...☹ ze preco nejdeme do teutonie, concordu atd.pani na predajni tiez dost propagovala joolz, ze ma viacere prednosti ako stokke. vysoko vanicka aj sedatko, poloha v smere aj proti smeru jazdy... nema tak krasne farby, ale zase odpruzene 4 kola a sklada sa asi jednoduchsie. nemate s nim niektora skusenosti v porovnani so stokke? mne prisla hrozne malinka strieska, ale zase korbicka ma tusim 82 cm na dlzku... a zase takmer ziaden nakupny kosik... co sa tyka vahy su oba dost podobne, co je pre mna dolezite, lebo chceme nieco lahsie. tak mi to kupovanie kociarika pride ako hotova veda a stres.vy ste u ste u stokke vedeli hned, ze to je ta jasna volba a nic vas nezneistovalo? diky moc za vase nazory.

ikarkulka
10. okt 2013

@rodka Nemám zkušenost s Joolz, ale můžu to napsat takto - musela jsem si ke Stokke dospět. Když jsem ho viděla poprvé, tak jsem si klepala na čelo a myslela si o něm ne zrovna hezké věci. Mezitím jsem vystřídala Teutonii a docela dost menších sporťáčků a golfek, měla jsem možnost jezdit s Casualplay S4, Roan Marita, XLander apod.
Postupně mi došlo, že se mi Stokke hodně líbí a když jsem si ho prvně vyzkoušela, tak jsem propadla.

Můžu tě ujistit, že je stejně stabilní jako ostatní kočárky, možná i stabilnější (např. oproti trojkolkám při výjezdu na obrubník, ale je to o cviku).

Bohužel ale porovnat Joolz a Stokke neumím.

rodka
10. okt 2013

@ikarkulka dakujem. viem, ze si vyskusala dost kociarikov na to, aby si mala objektivny nazor a tvojimi prispevkami sa aj casto ukludnim, ze som sa rozhodla spravne 🙂 len som asi slaba povaha na to, aby som si prestala vsimat nazory inych. Napr. tu teutoniu kamosi hodne propaguju, ze ak chcem dobry kociar... kazdopadne diky.