Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

tonko_babymarket
29. mar 2011

@adus
Tá limitka je krásna, pre dievčatko ako vyšitá...

lenka0283
1. apr 2011

este sa chcem opytat ci tu niekto nepredava take tie kvetinove striesky letne na stokke...my mame cierny a chcely by sme na leto novy sthih..dakujem 🙂

nemko
2. apr 2011

baby nemate skusenost s tymto inzerentom?
http://deti.bazos.sk/inzerat/7494842/Stokke-Xpl...

zajo79
2. apr 2011

@nemko podozriva cena 😕

lodgermaniacka
2. apr 2011

@nemko ked si klikneš na meno, tak ti vyhodi všetky inzeraty toho inzerenta, je to asi 1.april, pozri aj na cenu I pad 2...niekto si vystrelil, poznam zo včera par obeti 😉 v jednom inzerate byva v BA v druho TN, v jednom je mohamad, v druhom už neviem 😀 takže never tomu

http://www.bazos.sk/hodnotenie.php?mail=oJSfnJg...

nemko
2. apr 2011

kopia co i odpisali:
Vďaka za odpoveď
Cena tovaru: 300 eur Tento celkom 310 eur

Odosielateľ: Via DHL / FedEx alebo UPS .... Dodacia lehota je 2 dni od vašich dverí krok

Sídlime Malajzie. My účinok zásielky ihneď a my sa vám ozveme sa aj lodné spojenie: e Sledovanie # pre vás sledovať svoju zásielku online

Pripojený s e-mailovú je obrázok

Očakávame vaše mailová odpoveď asap.

S pozdravom

nemko
2. apr 2011

@lodgermaniacka ved aj mne je to divne, preto sa vas radsej pytam 😀

lodgermaniacka
2. apr 2011

@nemko aha 😀 tak tomu by som už duplom neverila 😨

nemko
2. apr 2011

@lodgermaniacka po dalsom e maile uz ani neverim 😀 😀

tonko_babymarket
2. apr 2011

@nemko
😀 jednoznačne 1.apríl 😀 ,
- tyrkysový je starý model a purpurový nový....za tú cenu (myslím) ani používaný nezoženieš

andrejo
4. apr 2011

ak by bol za 300€ tak vezmem 2ks 🙂

nadja11
5. apr 2011

@mirkadena este dm drogeria maju tasky pripinacie so suchym zipsom, my sme vyriesili tiez tak, nosim dva pasky sucheho zipsu (dlzka asi 10 cm) a ked potrebujem obmotam okolo rucky aj s taskou. inak da sa ete zo snury na kluce odstrihnut tie kovove uchytky a tie pripevnit tiez suchym zipsom na kocik, a potom do nich uz len zahakujes tasky( tiez som to tak videla)

janka2110
5. apr 2011

Ahojte.
Aka dobra cena 🙂
Ak je inzerat este aktualny beriem aj 3 ks ako pisal Andrejo 😀 😀 😀
Ale vcera som si kupila letny set(ruzovy) tak sa vytesujem 🙂
Aj ked dnes je u nas zamracene 😠
Ja som taka spokojna s tymto kocikom aj ked mnohy ludia pozeraju
ako keby som pred seou tlacila UFO 😨 Tu u nas v meste som zatial videla len moj a este jednej pani
Stokke.

andrejo
5. apr 2011

@janka2110 sa divim ze prave v Taliansku sa tak divia ved tam je pre deti tolko veci .. ty mas model 2010? Alebo si kupila na model 2009 ruzovu sadu 2010 (viem ze vsetko tam nesedi ale niektore casti ano)?

No vyzera to tak ze o mesiac az dva vas tu opustime aj ked Stokke ostane nasa srdcovka. Zial je pre nas vyhodnejsie mat sportovy kocik ktory sa da kompaktne zlozit a taky Stokke nevyraba (co je skoda).

mirkadena
5. apr 2011

@nadja11 ďakujem krásne za radu. Už som si objednala tie čo mi poradila leile 🙂 🙂 ale dík 😉

mirkadena
5. apr 2011

Pasuje ten nový letný set aj na 2010? Mám na mysli ten ružový kockovaný 😉 možno si ho kúpim!

mirkadena
5. apr 2011

@tonko_babymarket prosím ťa, vieš mi poradiť, aký je rozdiel medzi novým a starým letným setom )summer kit na Stokke? dík 😉

andrejo
5. apr 2011

@mirkadena na stokke 2010 ten letny set pasuje novy .. ten stary by mal tiez ale ten uz asi nenajdes. Ak hovorime o starom cierno-modrom alebo cerveno-oranzovom na model 2009.

mirkadena
5. apr 2011

@andrejo ďakujem za odpoveď, nie nie ja som nemyslela tie z 2009, ale tie 2010 a 2011. 🙂 či je medzi nimi nejaká rozdiel.

andrejo
5. apr 2011

@mirkadena 2010 a 2011 je konstrukcne to iste .. teda 2011 model neexistuje aj v 2011 sa stale predava model 2010. Jediny orzdiel je v tom ze sa doplnili farby.

tonko_babymarket
6. apr 2011

@mirkadena
adrejo ma predbehol 😀 ...v 2010 bola pozmenená konštrukcia a tá zostala aj v tomto roku...čiže ak máš model minuloročný, tak ti nové letné sety budú sedieť....

mirkadena
6. apr 2011

@andrejo
@tonko_babymarket ďakujem Vám veľmi pekne, presne toto som chcela vedieť. Pekný deň. 😉 😉 😉

andrejo
6. apr 2011

@tonko_babymarket pardon, uz sa to nestane! 😅

tonko_babymarket
6. apr 2011

@andrejo
nie nie,rodičov s praxou tu je treba 😉

leile
7. apr 2011

@mirkadena tak sa tesim:🙂) ze som pomohla:🙂)

masie
7. apr 2011

ahojte, milé mamičky, ak by ste niektorá mali záujem o letný set 2010 v prevedeni ´sand´ v super stave, ozvite sa cez IP

nemko
12. apr 2011

kocky prosim vas kde sa najviac oplati objednat Stokke ?

zajo79
12. apr 2011

@nemko mas ip

andrejo
14. apr 2011

@nemko tam kde mas vsetko zabezpecene ak sa s kocikom nieco stane. Cize na SK v predajni kam ked prides ti ho vezmu do servisu pripadne ti objednaju nahradny diel a podobne.

andrejo
14. apr 2011

Inak ak by niekto uvazoval tak MB A trieda 5 dverove do kufra bez problemov dostane kocik Stokke Xplory a okolo neho sa zmesti este 4-5 igelitiek. Avsak neodporucam svetly potah kedze na nom bolo v kufri viediet otlacene kolieska.
V Kufri sme mali kocik sportova cast, spodnu tasku plnu nakupu, ruksak stokke, igelitka 2 mlieka DM, jedna plna taska oblecenia, dalsia igelitka s nakupom + bundy.
Hej a vzadu v MB A triede 2 sedacky + jeden dospely cize obsadenie auta 3 dospeli + 2 deti mozne.