Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

jessicax
10. jan 2012

@mycats tak to je paradicka ale kosit by sa mi tam nechcelo 😀 Co stado koni ale obchod s kocikmi si tam mozte otvorit 😀 😀

mycats
10. jan 2012

@jessicax 😀 😀 podam navrh, rovno na stokke sa specializujem

jessicax
10. jan 2012

@mycats inak aj ta strieska z forest setu co mas by sa mozno dala nejako prisposobit na novu striesku, nie?

mycats
10. jan 2012

@jessicax myslis ako na novy typ stokke?? tak mozno dala, musela by som skusit. len zipsovanie je opacne. nieco nasit 😀 😀 by to chcelo, ale tak ja som v tomto smere neskutocna

jessicax
10. jan 2012

@mycats ano tak som to myslela no nevedela som, ze zipsy su opacne. Sikovna krajcirka by si s tym ale poradila. Len fialova farby mi ti k nemu nepasovala 🙂 Idem ja do hajan, papaaa

mycats
10. jan 2012

@jessicax jj, to mi je jasne. uz len s beige musim zostat. budem siiiilno uvazovat, ale najprv musim nasetrit. oki, dobru noc. ja mam este nejaku pracicku. paaaa

hhranolka
11. jan 2012

Holky, nemá někdo na prodej tu pletenou prouzkatou deku Stokke xplory? Tu fialovo- zeleno-bezovou? Měla bych zajem

kilian
11. jan 2012

kocky ,vy mi to robite tazke....... 😒 je to stale tazsie a tazsie rozhodovanie......... 🙄 🙄

hajanka
11. jan 2012

kto vas ma docitat????
pridavam jednu fotecku, este z leta, teraz som ju objavila, sestra s malou na prechadzke 😀 (skro ako v shopping centre, vsak?) 😀

... preco to take malicke fotky tu natahuje????

barborka27
11. jan 2012

ahojte zienky,rozhodujem sa nad stokke kocikom,mate ho uz niektoraz tejto skupinky,ste spokojne,ci nie?Nam sa ma stupel narodit koncom maja,zaciatkom juna,aka velka je ta vanicka,nebude to male cez zimu??

@hajanka ahojcek,sestra je spokojna s vyberom kocika,
?

hajanka
11. jan 2012

@barborka27 obe sme maximalne spokojne s vyberom kocika 😉 vela toho tu je ku kociku popisane na predchadzajucich stranach, osobne skusenosti, vyhody.... skus prelistovat a pocitat.

barborka27
11. jan 2012

tak to ma tesi,lebo na zaciatku som citala,ze nie je odpruzeny a na hrbol to dost nadhadzuje babo,alebo tak nejk,mas s tym nejaku skusenost prosim ta???....no nechcelo sa mi,ale vidim,ze si to musim precitat od zaciatku 😀

hajanka
11. jan 2012

@barborka27 nie je odpruzeny pruzinami to je pravda, ma vsak odruzene kolieska, na velkych kockach a kamenoch to poskoci ale to kazdy kocik, ale napr. sport. sedacka na rozdiel od inych kocikov (neviem ako vanicka lebo nemali) sa cela pohupuje na tej konstrukcii, takze urcite to nie je take, ze najdes na kamen a dieta ti vyleti z kocika 🙂 skusenosti tu mame habadej azda vsetky co tu prispievame.

barborka27
11. jan 2012

@hajanka musim to prestudovat,lebo som sa zalubila do toho kocika a musim povedat,ze aj moj drahy sa zalubil,aj ked je to dost drahy kocik

finda
11. jan 2012

Ahojte, tak hlasim ze dnes mala Viki premieru v sportaku a ako sa jej tam pacilo, konecne mala rozhlad. Dala som jej tam aj tu kozusinovu podlozku a na nu fusak a parada 🙂 A dalsia pozitivna vec je, ze do konca tyzdna mame doma fialovy style kit a aj winter k nemu, no sa tesim jak male decko 😀

mycats
11. jan 2012

@finda sportak je boooomba!!! 😀 😀 😀 moj maly ho miluje od prvej sekundy a myslim, ze kazde babo zboznuje ten vyhlad 😀 😀 a taka super zima, ze cely cas mozeme behat po vonku, lebo je +7 😀 😀

kalista
12. jan 2012

Tak ja zasa hlasim, ze Stokke je doma 😀 😀 😀 aj winter kit, aj deky (pružkovaná a biela bavlnena, aj vsetko co sa dalo prikupit. Idem ho rozbaliiiit.

lenkagl
12. jan 2012

Chcem sa spýtať,či drží Stokke vajíčko bez zakladne v aute.dakujeeem 🙂

riki1
12. jan 2012

@lenkagl jasné ,že drží ,ja mám aj základňu ,ale používam ju len občas ,lebo väčšinou mám malého vpredu a na aute ,ktoré mám teraz vpredu nie sú úchyty ...

lenkagl
12. jan 2012

@riki1 o.k.dakujem za info 🙂

hajanka
12. jan 2012

@kalista gratulujeeeem! akej farby si nakupila? 🙂

pajka7
12. jan 2012

@kalista a kde to prosim ta objednavas ked to mas tak rychlo...ja cakam na fusak a prebalovaciu tasku uz mesiac......ked to pôjde takymto tempom, to aby som letny kit objednala uz v aprili 🙂 a zimny zasa v lete 😀

kalista
12. jan 2012

@hajanka dark navy kočík a navy winter kit
@pajka7 ja som volala koncom decembra do babymarketu či ho majú skladom a hneď som rezervovala, zaplatila a včera som po neho šla, ale tak trochu to ľutujem, že som neobjednala na babytrader, tam vychádza completo na 790€

kočky viete mi poˇvedať či je možné a kde kúpiť matrac mini do postielky Stokke?

danielle25
12. jan 2012

@kalista veľmi chválim výber farby, my máme taký istý 🙂 Máš postieľku STOKKE? Tak to je tiež bomba 😵 absolútna spokojnosť, krásny dizajn 😵 Nemala si tam priložený aj matrac? Skús sa tiež opýtať v babymarkete či Ti objednajú... Ale ja mám super skúsenosť s predeti.sk 🙂 My sme nedopatrením postrácali nejaké šrouby k tej posieľke a tu nám ich objednali, tak som bola hrozne šťastná, lebo som nemyslela, že aj takéto drobnosti sa dajú osobitne objednať.

kalista
12. jan 2012

@danielle25 ved vdaka tvojim fotkam som sa rozhodla na 100% 😀
postielku neplanovane kupujeme, kedze dedik zbadal postielku a jeho vnuk ju musi mat 😀 😀 😀 no budem mu v tom branit? ale chcem kupit cez bazar, naco novu.

danielle25
12. jan 2012

jaj tak teraz som sa "našuchorila" 😀 to som rada 🙂
vravím, skús ten babymarket, keď máš ztade kočík alebo predeti. Myslím, že určite pochodíš 😉 Ja by som si obvolala oba, lebo keď nebudú mať skladom, tak sa rozhodneš podľa dodacej doby, že odkiaľ objednáš.
A veru mu v tom nebráň 😀 ja som tiež z nej bola hotová, proste chytil ma ten oválny tvar, ako také hniezdočko, a tiež nadčasový dizajn.

kilian
12. jan 2012

@kalista a co povies na kocik?

kalista
12. jan 2012

ked ja som ho este nerozbalila 😢 😢 😢 este je stale v aute a dedik odisiel aj s nim a kedze mi riesi nieco v byte uz ho nechcem surit 😖 uz som mu raz tak opatrne volala, ale zatial nevyslo, ved hodim foto potom ked bude chvilka, len cochvila pridu deti a to si ani nevychutnam 😲 to rozbalovanie

kalista
12. jan 2012

a je domaaaa idem na to 😀 😝

klarawerder
12. jan 2012

Ahojte stokkačky! Chtěla bych se zeptat na jednu věc ohledně skládání kočárku-když ho složím (tou páčkou na tyči a přišlápnutím takové té destičky),tak se samozřejmě složí,ale nedrží mi složený...takže když ho chci dát do auta,tak se mi "po cestě" v ruce zase rozloží (takže než ho do auta dostanu,tak ho skládám asi tak desetkrát... 😖 )...není tam nějaká pojistka-o které nevím-která by ten podvozek zafixovala ve složené poloze?? Popř. jak to děláte vy? 🙂 Díky 😉