Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lenkagl
18. jan 2012

@desinka10 Jeeej, tie haky sú super !!! Asi si ich hneď objednam 🙂

pallacinka
18. jan 2012

Fiha baby, vy ste sa s tym objednavanim riadne rozbehli, musim to dat precitat mm nech vidi, ze som este celkom "normalna" 😀

@mycats Tesim sa na novy kocik, dufam, ze si tazko vybojovany (a zaplateny) fusak nechavas, farebne by sa mal hodit, ci?

@desinka10 Presne tieto haciky mam na stokkaci aj ja a su super, kupovali sme ich v Eurovei.

lodgermaniacka
18. jan 2012

@pumicamt tu je super cena za komplet stokke starší model:
http://deti.bazos.sk/inzerat/12629874/stokke.php

@mycats a ty tvoj starší stokkač nepredavaš?

lenkagl
18. jan 2012

@pallacinka a kde v Eurovei pls?

lenkagl
18. jan 2012

@desinka10 tebe patrila otázka .... Kde v Eurovei? 🙂

lodgermaniacka
18. jan 2012

@lenkagl obchod prémam 😉 aj ja som ich tam kupila

lenkagl
18. jan 2012

@lodgermaniacka o.k.poznam ten obchod,dakujem 🙂

pumicamt
18. jan 2012

@lodgermaniacka uz som ho pozerala predava ho cely a mne vanicka ozaj na nic nebude.a nema tam foto konstrukcie tak neviem ci aj tu predava.

lodgermaniacka
18. jan 2012

@pumicamt ved vaničku používať nebudeš a predaš ho potom tak ako si ho kupila, komplet, alebo môžeš skusiť predať vaničku, cena je vyborna, ta vanička by mi najmenej prekažala a detailnejšie fotky si daj poslať mailom, myslím konštrukcie, určite je v cene 😉

kilian
18. jan 2012

@pumicamt @lodgermaniacka ale konstrukciu k tomu nepredava...zato ta cena.
@pallacinka aj ja som ukludnena,ze nie len ja som na hlavu s tymi kocikmi....

lodgermaniacka
18. jan 2012

@kilian fakt? a načo by jej bola hola konštrukcia?

kilian
18. jan 2012

@lodgermaniacka kupi na to novy model sedacky

lodgermaniacka
18. jan 2012

@kilian ahaaa...no ja už ked tak, všetko nove

kilian
18. jan 2012

@lodgermaniacka co uz,nie kazdy rozmysla ako my... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
kupujes aj winter kit?

lodgermaniacka
18. jan 2012

@kilian hmmm 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lodgermaniacka
18. jan 2012

@kilian chcela by som, ale už jedine nejaky "jazdeny" okrem fialovej farby mi to je jedno 😉 😉 😉

kilian
18. jan 2012

@lodgermaniacka ani ja nemam winter kit 🙄

lodgermaniacka
18. jan 2012

@kilian no o mesiac je nam už na nič! tak asi aj zbytočna investícia, u nas vykuka slnko, za chvilu bude aj po snehu 😝

lodgermaniacka
18. jan 2012

@kilian teraz by som sa rada "odbavovala" na podložkach a dekach a tak 😉 😉 😉 😉

kilian
18. jan 2012

@lodgermaniacka aj tu je 12 stupnov,sneh nikde,hlavne ze byvam, pol hodinu od semmeringu.... 🙄

pumicamt
18. jan 2012

@lodgermaniacka a konstrukciu mam kde zhanat?pane boze vsak kym zozeniem samostatnu konstrukciu aj leto bude.bude pasovat nova konstrukcia na stary model co je na obrazku?

lodgermaniacka
18. jan 2012

@pumicamt tak nič...bola som v tom, že je to aj s konštrukciou 😒 😒 😒 😒

zz134
18. jan 2012

@pumicamt zmestit asi zmesti, len ako dlho bude chciet este byt v kociku... ja si predsatvujem ze od nejakeho roka a pol presedlame na golface...ale to len predstava vobec neviem ako to chodi....

kikinko
18. jan 2012

Baby neviete o niekom,kto predáva červený winter kit?v obchodoch sú vraj vypredané až do marca a to mi už bude nanič.ďakujem

mycats
18. jan 2012

@desinka10 dakujem, aj ja som uz nasla. tak ked pride kocik, dokupim aj haciky 😀 😀 nech to mam komplet.

mycats
18. jan 2012

@pallacinka 😀 tak moj MM by toto nemohol citat, ved by dostal infarkt a zakazal mi konikovat 😀 😀
jj, aj ja sa tesim. kupujem len kocik, vsetky doplnky si nechavam, ved su doma 😀
a fotest setu sa ja nevzdaaaam!!!!

mycats
18. jan 2012

@lodgermaniacka ano, predavam, ale zatial sa len posuva kamoske a cakam na nove kolieska. mne sa na nom zlomilo koliesko 😝

finda
18. jan 2012

@mycats ale co to citam 😀 , tak predsa bude novy stokke 😀 suppeerrrr 🙂
Inak kocky, ktora ste mali bugaboo bee, boli ste s nim spokojne? Ja rozmyslam ze ho kupim pre malu, hlavne ked pojdeme na dovolenky, tam sa mi nechce tahat stokke a ked som pozerala fotky tak sa velmi lahko zlozi a hlavne nezaberie vela miesta. Co vy na to???

finda
18. jan 2012

Baby, inak ak niekto cudzi cita ako tu my riesime winter kity, summer kity, farby kocika a co vsetko okolo toho no musi mat asi zabavu. Sak ale ked ho milujes nie je co riesit nie? 😉

mycats
18. jan 2012

@finda jj, nakoniec bude dark navy 😀 😀