Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kilian
27. okt 2011

@pallacinka s tvojou mamou si teraz odvykame od nakupovania.jej to asi ide,ked tu este nieje...... 😝

pallacinka
27. okt 2011

@kilian Bodaj by si mala pravdu, lebo ona by tych 500 kludne dala ako ju poznam 🙂

mycats
27. okt 2011

@pallacinka da sa taka maminka aj pozicat 😀 😀 😀

pallacinka
27. okt 2011

@mycats Jasne, este ti aj zaplatim 😀 Ale srandujem, nedam ju za nic, je ta naj na svete 🙂

kaya60
27. okt 2011

no pekne, dievcata, co to tu vidim? teda citam?
@kilian sup prec od toho, booze, aby som mala oci vsade, ved odvykame, nie? uz nech ta tu nevidim

kaya60
27. okt 2011

@pallacinka tvoje jedine stastie ze neviem ebayovat, inac ti zostanem na stare kolena na krku ako chudobna pribuzna

hajanka
27. okt 2011

😀 😀 😀 he-he baby vas tu citam na dobru noc 🙂

kaya60
27. okt 2011

@pallacinka co uz mozes moja povedat, ked som tu za rohom, ale dakujem laska

mycats
27. okt 2011

@pallacinka staci pozicat na ten winter kit 😀 😀 😀

mycats
27. okt 2011

@kaya60 ved to!!!! 😀 😀

zz134
28. okt 2011

Ahojte chcela by som kupit kocik Stokke xplory po jednom dietatku. Ak nahodou niektora mate na predaj pls napiste mi. ihuzial sem neviem dat inzerat "kupim" :(
Dakujem Vam!
zuzana

lodgermaniacka
28. okt 2011

@zz134 ved tie baby čo ho chce predať ho maju aj v inzeratoch 😉 😉 😉 kuk:
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/?q=stokke

maš tam aj novy model za slušnu cenu 🙂

e.l.i.e.n.k.a
28. okt 2011

@mycats ja som preto zvolila cierno-striebornu, ale uvazovala som nad hnedo-zlatou 😀

e.l.i.e.n.k.a
28. okt 2011

@pajka7 ak obaja mate radi cervenu neries, mozes potom kupit summer kit v tmavsej, tak isto winter kit a budes mat len cas roka, 100% cerveny kocik a budete spokojni i okolie 😀

e.l.i.e.n.k.a
28. okt 2011

@lodgermaniacka ja som cerveny nevidela nazivo, mozno, keby som ho videla, zamilovala by som sa a nerozmyslala..ale dnes som vymenila nas stary stokke za dark navy a milujem aj ten..poriesila som doplnky, kupim tasku, madlo a navleky na popruhy cervene a winter kit khaki a budem mat dvojkombinaciu, v zime cerveny s khaki, co je chlapcenske a potom modry, v lete isto vyberiem summer kit..tieto kociky su uuuzasne 😀

ustrachana
29. okt 2011

@zz134 v Brendone maju teraz komplet za cca 849 Eur tak ja by som asi radsej volila novy kocik so zarukou a mas istotu, ze je novy, neposkodeny, "nevyheglany"
pred par tyzdnami mali akciu sportovy za 699 a vanicku za 90 Eur

mycats
29. okt 2011

@ustrachana super, inak ja by som tiez uprednostnila novy, ak sa da 😀 😀 po financej stranke. hlavne pre male babo, ked ma clovek 3 roky pouzivania pred sebou, je to super. ale zase pri pouzivanom sa aspon co to usetri 😀 😀

lenkagl
30. okt 2011

Potrebujem radu 🙂 , co pouzivate vo vajicku v zime / aku zavinovacku alebo fusak / mam vajicko Stokke. Dakujem.

riki1
30. okt 2011

@lenkagl ...tiež mám vajíčko Stokke a malý sa mi narodil v januári a do sedačky som ho dávala len v overale ,max. na neho deku ,príde mi zbytočné dávať tam fusak ,veď v aute sa kúri a potom je bábo zbytočne prehriate ...

lenkagl
30. okt 2011

@riki1 o.k. dakujem 😉

fatia
30. okt 2011

Tak a mame cely komplet, dnes dorazil aj fusak 🙂 ale nejaký je veľký, to sa mi tam mala stratí... 🙂

jessicax
30. okt 2011

@fatia gratulujem 😉 Do fusaku ti mala podrastie, neboj 🙂 A aku farbu si nakoniec kupila?

fatia
31. okt 2011

@jessicax nakoniec sme vybrali fialovu. Uz chyba len mala bambulka 🙂 na ňu sa teším najviac...

hajanka
31. okt 2011

@fatia prisposobis podla vanicky a malej, bud zloziz noziky, alebo ho vytiahnes vyssie hore, bude jej v nom fajne teplucko.
Takze mate iste dievcatko? 🙂

fatia
31. okt 2011

@hajanka To, že bude dievčatko, mi povedali 2krát a viac som sa ani nepýtala 🙂 pokial bude chlapec, tak ta fialova nebude az tak zla, aspon ja si to myslim, že lepšie, ako ružová 😀 Horšie to bude s tými ružovými a červenými šatočkami, čo som nakúpila 🙂 ale hlavne nech je zdrave...

riki1
31. okt 2011

Tak my ešte bez fusaku ,Alexko má pod sebou zatiaľ len tú podložku čo som tu dávnejšie riešila ,fusak vytiahnem až keď bude pod 5 stupňov ...

kilian
31. okt 2011

@riki1 ako si spokojna s tou podlozkou?je pekna.taka ako moja,len ja mam ruzovu. 😀

jessicax
31. okt 2011

@kilian @riki1 baby co su to za podlozky?

riki1
31. okt 2011

@kilian je super a neplatila som toľko veľa poštovné ,len 4€ ,lebo už majú pobočku aj na SK ,takže ma vyšla s poštovným 40€