Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lodgermaniacka
11. okt 2011

@riki1 jeeej, ty ešte jedno planuješ? 😵

riki1
11. okt 2011

@lodgermaniacka no možno ,keby som to stihla do 40-ky 😀 ,ja len ,že Alexka a Riško už majú iné záujmy a to bude vlastne Alexko ako jedináčik ,tak ešte mu zabezpečiť nejakú parťáčku alebo parťáka 😝

kilian
11. okt 2011

@riki1 takto som uvazovala aj ja. 😀 😀 zato mame dvakrat po sebe deti.takze keby doslo piate,tak by muselo aj sieste. 😝 😝 😝 😝alebo rovno dvojicky! 😵 😵 😵 ani to nieje zly napad,aspon by som si kupila bugaboo donkey!!! 😵 😵 😵 😵

petra1303
11. okt 2011

@kilian 🙂

riki1
11. okt 2011

@kilian na ,ale na to ,že máš 4 deti vyzeráš veľmi dobre 😅

aksniteb
11. okt 2011

My už máme tiež winter kit doma - vyskúšaný a už aj nachystaný na kočíku 🙂
/objednávali sme v predajni predeti a prišiel už podľa vašich príspevkoch novší typ /

fatia
11. okt 2011

@riki1 Suhlasim s tebou, ta farba je fakt pekna a naco menit cely kocik, ked staci dokupit nejake doplnky v inej farbe a mas to 🙂

lodgermaniacka
11. okt 2011

@riki1 máš môj obrovský obdiv 😉 🙂 🙂 🙂

lenkakrchova
11. okt 2011

ahojte baby, ja by som len chcela poradit. Mame fialovy stokke a chcela by som si kupit winter kit. ale neviem sa rozhodnut akej farby ... co myslite aka by najviac pasovala, chcela by som ten kociar ozivit 🙂 rozmyslam nad silver winter kitom... vdaka

riki1
11. okt 2011
yulia
11. okt 2011

holky, diky, da se tento kocarek take houpat?? na videich jsem to moc nevidela a napada me, ze to s tou konstrukci asi nejde, co rikate?

lodgermaniacka
12. okt 2011

@lenkakrchova ked ho chceš oživiť jedine strieborny 😉

kilian
12. okt 2011

a konecne viem pridat fotky!!!!! 😀 😀 😀 😀

fatia
12. okt 2011

@kilian Je nádhernýý. To je ružový a fialový winter kit? 🙂

kilian
12. okt 2011

@fatia dakujem.ruzovy kocik aj fusak a fialovy kit. 😵 😵

lodgermaniacka
12. okt 2011

@kilian najkrajšia farba 😵 😵 😵 😵 😵

lodgermaniacka
12. okt 2011

@kilian ešte keby tak predavali ružovy winter kit 😵 😵 😵 😉

kilian
12. okt 2011

@lodgermaniacka stavim sa ,ze aj to pride!!!ale az na buduci rok!!!ked ho asi uz ani potrebovat nebudeme,esteze mame doma tolko babik...dam tam nejaku baby born alebo chou-chou. 😀 😀 😀 😀

jessicax
12. okt 2011

@kilian jeej ten je kraaaaasny. Ruzovy je najkrajsi zo vsetkych a s tym ruzovym fusakom a fialovym kitom je to parada 😵 😵 😵

laura28
12. okt 2011

aaa predsa bude fialovy winter kit, ale model 2010 za 180 E, tesim sa ked uz bude doma

lodgermaniacka
12. okt 2011

@laura28 super 😉 kde si kupovala?

laura28
12. okt 2011

@lodgermaniacka podarilo sa mi 🙂 , mesiac pouzivany v super stave, preto som sa pytala na rozdiel medzi 2011

lenkakrchova
12. okt 2011

@lodgermaniacka aj ja nad nim rozmyslam, dik za nazor 🙂

pallacinka
12. okt 2011

@kilian No slava, takuto krasu pred nami tak dlho skryvat, je uzasny!

pallacinka
12. okt 2011

@yulia Tusim ti nikto neodpovedal, Stokke sa neda vobec ale naozaj vobec hojdat. Ak je pre teba hojdanie dolezite tak skus pozriet na Brio, ten sa hojda skoro ako kociky kedysi.

esika
12. okt 2011

@laura28 ahoj a mozem sa opytat , kde si taky kit zohnala, lebo jedna pani Iveta z Ciech na mimibazare mala taky inzerat za 200 euro , ale zobere len peniaze a tovar neposle, tak dufam, ze to nebolo cez nu 😉 pisem len keby nahodou 🙂

laura28
13. okt 2011

@esika aj ja som tej dotycnej pisala,lakala na taku fotecku so zaujimavou fialovou farbou kociarika a deky, uz ma pozastaveny ucet 😝 asi to viacerym vadilo, nastastie nie cez nu, ozvala sa mi ina pani na moj inzerat,kde som mala ze kupim parasol a mala nahodou na predaj aj zimny aj letny kit 🙂 tak sa tesim ako blcha 😀

lenocka23
13. okt 2011

Ahojte Stokkacky, v Eurovey rusia predajnu Prenatal a maju rozne zlavy, aj na tovar od Stokke, tak sa hadam oplati kuken... 😉 🙂

vbrnka
13. okt 2011

@esika och ani mi nehovor..tu zensku by som roztrhla..ale nastastie som len cakala na odpoved..peniaze by som neposielala mala som prist osobne, ale aj tak ma natahovala skoro dva tyzdne..takze winter kit v haji a objednany inde a nanovo 🙂

andrejo
13. okt 2011

Eurovea, konkretne mali vcera nozickovy fusak a tasku z light green verzie a na tom 40% dole. Ale aj nejake ine veci ale uz nie moc.