Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

marcela10
28. nov 2011

Ahoj baby, ešte jedna otázka, lebo jak blondína som 🙂) maličkú budem už cca 3-4 mesačnú dať do športovej časti, lebo sa mi do vaničky nezmestí. Tie, ktoré máte malé bábätká v športovej časti v zime a máte fusak, dávate aj tú zmenšovaciu vložku? bude tam mať malá miesto? Píšem ako maďar, ale snáď ste ma pochopili, ďakujem pekne

mycats
28. nov 2011

@vbrnka ja som tiez dlho vahala 🙂 ale maly je uz velky chlapec, tak uz vybehame v tomto sete 😀 😀 winter kit si kupim az pre druhe babo aj s novym modelom 🙂
ved to, ze by som to musela upravovat a neviem si to vobec predstavit, takze som sa rozhodla, ze vsadim na istotu. ja som taky antitechnicky typ a manzela kym by som nahnala, tak podla mna by aj zima skoncila 😀 😀 😀

mycats
28. nov 2011

baby ja mam taku otazocku, pretoze mam pocit, ze kazdy tu znacku toho kocika cita inak a v babymarkete mi povedali, ze to sa cita ako pise, ze stokke. tak ako to vlastne ne 😀 😀 😀

vbrnka
28. nov 2011

jj..uz to tu niekde rozoberali baby..norska znacka takze ziadne stouk ani štoke 🙂

mycats
28. nov 2011

@vbrnka no ved to, ze kto vie po norsky 🙂)
ja som z toho najprv mala stokke, potom stouk, isty cas aj stokki 🙂, takze stokke. 😀 😀 😀
ale to štoke je ze ake srandovneeeee 😀 😀
to som este nepocula zatial 😀

skadi
28. nov 2011

super, ďakujem za rady... ale dnes som bola v predajni ,aby som si obzrela model 2010 a teraz rozmyšlam,že vezmem ten..aspon by nebol problem s doplnkami 🙂 vidím,že niektoré ste mali oba modely, čo si myslíte,ktorý je lepší? 2009 či 2010 ? som z toho už zmätená 😝 😅

kilian
28. nov 2011

@skadi jednoznacne 2010 😝

lenocka23
28. nov 2011

@skadi 2010 je uz premyslenejsi... ono nepribudli nejake nove "funkcie" akurat tie co su, funguju lepsie... 😉 (napr.opierka na nohy sa na novom posuva jednou rokou, na starom potrebujes dve..) 🙂

mycats
28. nov 2011

@skadi ja som do noveho modelu zamilovana, super strieska, odnimatelne madlo, je to parada. a je taky oblejsi, podla mna vyzera lepsie 😀 😀 moje cislo jeden je fialovy a zeleny 🙂)))

vbrnka
28. nov 2011

jednoznacne ten novsi 🙂
@skadi

cristinna
29. nov 2011

Som zvedava ze ci bude novy model na rok 2012 🙂 Podla mna urcite..nechame sa prekvapit. Okrem Stokke sa mi zapacil aj Joolz day limitovana edicia, ale zatial to neriesim. 🙂

25nikolla
29. nov 2011

@marcela10 ahoj a to mas vanicku od stokke ked sa ti tam malicka uz nezmesti?ja len pre info s cim mam ratat 😒

marcela10
29. nov 2011

áno od stokke, malá sa narodila 5.9. a keď ju mám v overale a fusaku tak už teraz je tam len tak-tak. Takže počítam, že cca o 2 týždne max. musíme ísť do športiaku.

hajanka
29. nov 2011

@marcela10 ahoj, pod 3-4 mesacnu by som dala este aj zmensovaciu vlozku, aby sa tam v tej "diere" nestratila, ale to uz musis ty sama vidiet, ako tam "sadne", ci lepsie S alebo BEZ.
Nasa ma 7m a pod fusakom uz nema vlozku, s nou by uz nelezala ako "v korytku", ale ako na latke 😉 uvidis sama, ako ti tam "sadne" a podla toho sa zariadis.

@mycats uz sme tu o tom raz hovorili, vyslovuje a cita sa STOKA. Nemci to vsak vyslovuju vacsinou ako ŠTOK a anglicania STOUKY 😀

25nikolla
29. nov 2011

@marcela10 tak to nieje bohvie ako velka ta vanicka 😒 ja som myslela ze aspon do toho 5 mesiaca to bude v pohode a zmestia sa tam deticky

jessicax
29. nov 2011

@vbrnka @mycats ja som si vas kocky pomylila ale uz viem, ze to @vbrnka si prerobila winter kit 🙂

jessicax
29. nov 2011

@mycats a podarilo sa ti nakoniec zohnat aj ten fusak z forest setu?

jessicax
29. nov 2011

@marcela10 nechce sa mi verit, ze sa ti mala nezmesti do vanicky, kolko mala meria? Ja som tam vozila maleho do 5tich mesiacov a zmestil sa tam bez problemov 😕

mycats
29. nov 2011

@jessicax jj, nakoniec bude az z nemecka 🙂 e-bay to tento krat poistil

jessicax
29. nov 2011

@mycats super, budete krasne zladeni 😵 😵 😵

vbrnka
29. nov 2011

@mycats paraaada tak predsa 😉 🙂

mycats
29. nov 2011

@jessicax @vbrnka - musim povedat, ze to bol tazky boj 😀 120e je fuc. bola to aukcia, 100vka fusak a necela 20cka je posta.

fatia
30. nov 2011

Ahojte stokkacky🙂 uz dlhšie som tu nepisala, ale malo to svoj dôvod. Dnes sme sa vrátili domov traja🙂 v piatok o 23:30 sa nám narodilo slniecko Hanka. 2900g 49cm
Takze kocik bude čoskoro otestovany v teréne😉

kilian
30. nov 2011

@fatia gratulujem k malemu zazraku ,uzi si tento neopakovatelny cas,ktory tak rychlo uteka... 🙂

vbrnka
30. nov 2011

@fatia gratulujem 🙂

mikolajova.zuzana
30. nov 2011

@fatia srdecne blahozelam a zelam vela mliecka a vela energie :D a pokojne noci :D

lenocka23
30. nov 2011

@fatia jeeej, gratulujem.... a malej aj tebe hodne zdravicka a vela spokojnych kilometrov... 😉 🙂

hajanka
30. nov 2011

@fatia jeeeeeeeeeeeeeeeeeej gratulujeeeeem! Prajem vela zdravicka a vela nachodenych kilometrov 😉
Tesim sa na to, kedy vas stretneme 😉

lucisa
30. nov 2011

@fatia velká gratulace, to se malá skoro trefila na narozeniny mé nejstarší dcerky, ona je má 26. 😉

jessicax
30. nov 2011

@fatia gratulujeme, vela zdravicka a kludne spokojne babenko 😉