Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kalista
3. jan 2012

tak teda pebble a dakujeeeeem

hajanka
3. jan 2012

@kalista sestra ma Maxi Cosi Cabriofix, nestazuje sa 🙂 ma k nemu aj fusacik Maxi Cosi - ten je suprovyyyyyy. Neviem ake rozdiely su medzi Pebble a Cabriofix, ale viem, ze Cabriofix ma nejaky certifikat pomocou ktoreho ju mozes pouzit aj v lietadle. Jedna z mala sedaciek pouzitelna v lietadle 😉

lenocka23
3. jan 2012

@kalista my sme mali CabrioFix a boli sme spokojni..
@hajanka to fakt..??? som ani netusila, ze nemozes zobrat do lietadla hociake vajicko... 😉

mycats
3. jan 2012

@hajanka @kalista - tiez som mala cabriofix a bola som spokojna. a vobec som netusila, ze ma nejaky certifikat pre vyuzitie v lietadle 😀 😀

hajanka
3. jan 2012

@lenocka23
@mycats

Jaaaaaaaaaaaaaaj. Nie Cabriofix. Ale Pebble ma certifikat. Myslim na jedno a pisem druheeeee. Sorrrrry 😀
Ano ta novsia Pebble sa moze pouzit aj v lietadle. http://www.maxi-cosi.com/products/car-seats/inf...
TÜV-approved for use on aircraft

mycats
3. jan 2012

@hajanka 😀 😀 😀 ved nic sa nestalo. Moj maly este aj tak neletel, tak to ma jedno 😀

hajanka
3. jan 2012

@lenocka23 ano ale je ich malo, ja som (asi v lete to bolo) hladala vajicko do lietadla a nasla som len dve, Pebble od Maxi Cosi a este jednu, ale uz nepamatam znacku.

jessicax
3. jan 2012

@kalista aj my sme mali cabriofix a boli sme spokojni 🙂

lenocka23
3. jan 2012

@hajanka pohoda, nasi sa uz aj tak nezmestia do vajicka... a letel zatial len starsi... 😀 🙂 😀

hajanka
3. jan 2012

ale ked tak pozeram na obe, tak mne sa viac pozdava ta Cabriofix, co sa bocnej ochrany novorodenca tyka, myslim tu vlozku zmensovaciu, vidi sa mi, ze lepsie kopiruje babetko a zmensuje, nez ta okruhla podlozka, ta sa mi vidi taka ploska. Ale to len tak z obrazka hovorim 🙂 mozno je aj ta naozaj dobra..

jessicax
3. jan 2012

@lodgermaniacka ani citi mini nebol dobry do obchodov lebo mal siroky razvor zadnych kolies a nedostala som sa s nim do uzsich uliciek 😉

hajanka
3. jan 2012

@lenocka23 ani Lea sa uz nezmesti, teda zmesti ale nohy jej trcia 🙂

kalista
3. jan 2012

🙂 Dakujem dievcence. moja Leuska mala cabriofix a tiez sme boli spokojni a kedze nemam skusenost s pebble tak sa vas pytam 🙂 uz buduci tyzden idem pre kociiiiik juchuuuu dufam, ze cestu zvladneme a uz len vymysliet meno pre drobca, lebo to sa meni kazdy den 😒 😀 😀

danielle25
4. jan 2012

caute baby, kamoska zhana winter sleeping bag, to je ta novinka do vanicky. Neviete mi poradit, kde by ho zohnala za dobru cenu? dakujem pekne 🙂

penelopa
4. jan 2012

Ahojte,babenky!
Nemá niektorá na predaj forest olive(zachovalý) na starší typ stokke?
Vďakaaaaaaaaaaaaa.

jessicax
4. jan 2012

@penelopa tusim ho niekto predaval na bazare tak pohladaj 😉

kilian
4. jan 2012

@penelopa tu je link https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/31fo/sto...
neviem ci zhanas toto alebo fusak z tejto kolekcie

penelopa
4. jan 2012

Vďaka babenky..........jessicax,kilian,dúfamže bude kompaktibilný:O))) s mojím olive:O)):

tonko_babymarket
5. jan 2012

Hnedé a "riflové" prevedenie (v skutočnosti je tá riflová krajšia) a ako novinku na rok 2012 aj nosič...

penelopa
5. jan 2012

Fúha ten nosič je dobrý.......o kočík ani nepíšem to je samoška:O))):

amiruska
5. jan 2012

@tonko_babymarket Nevieš náhodou kedy ich bude možne zakúpiť aj na Slovensku? Čakala som na tieto nové farby, lebo už dávno som rozhodnutá, že Stokke je najlepšia voľba a sledujem aktuality, potrebujem kočík až na máj, tak dúfam, že dovtedy v predajni budú k dispozícií aj tieto nové prevedenia.

lodgermaniacka
5. jan 2012

ta hneda na fotke vyzera super, aj ked ja hnede kočíky nemusim..a riflova je hrozna, no som zvedava ako to bude v reale..

tonko_babymarket
5. jan 2012

@amiruska
v predaji budú od februára 2012
@lodgermaniacka
tá foto je nevydarená, v skutočnosti je viac modrá....

amiruska
5. jan 2012

@tonko_babymarket Ďakujem za info!!!

mycats
5. jan 2012

😀 😀 tak ja zostavam pri fialovej asi, nejako mi hneda a ani ta riflova nesadli. ja by som napr. s hnedou nemala problem, ale tato ma nejako nechytila za srdce. ja uz asi len s tym mojim beige budem 🙂
@tonko_babymarket nahodou neviete aka je dodacia lehota na nahradne dieliky?? napr. na kolieska. objedenavala som si sice takto plastenku, len si nepamatam presne 🙂 ale tusim 3tyzdne.

kilian
5. jan 2012

@tonko_babymarket a letne sety budu tiez nove?

tonko_babymarket
5. jan 2012

@mycats
dosť záleží, kdedy bola zaslaná objednávka, či to nebolo cez sviatky alebo medzi...
@kilian
áno budú určite, len obrázky ešte nie sú....

mycats
5. jan 2012

@tonko_babymarket este planujem zavolat 😀 😀 ved boli vianoce a trebalo jezisky vybavit, kolieska mozu byt az teraz 😀

kilian
5. jan 2012

@tonko_babymarket diky


no neviem,ta riflovina ma nejako nenadchla..........

klarawerder
5. jan 2012

Caute! Holky prosim vas, da se na Stokkaci 2011 odepnout to madlo (myslim ten textil..abych ho mohla vyprat)? Jinak mate nektera tu kozesinovou podlozku? Rikala jsem si,ze bych teda nekupovala tu od Stokke, protoze stoji opravdu balik...ale ze bych koupila nejakou kozesinu a sama bych si vystrihla ten tvar a prustrihy na pasy. Neni na tom ale mimcu uz moc velke teplo? Na zimu budeme mit fusak od emitexu a winter kit...tak vaham,jestli tam cpat jeste kozesinku (priznavam,ze se mi strasne libi :-P ) Jeste bych se chtela zeptat na origos decku Stokke, je dobra? A posledni vec - mate nekdo tu cernou kabelu na kocarek? Vidim ji na aukci za 1000 Kc, tak premyslim, jestli jit do ni... Reknu vam teda, jakmile nekdo zacne se Stokke, tak uz pak neni uniku...puvodne jsem chtela jen sportak, ted je z toho cely komplet+winter kit+veskere prislusenstvi (az na asi 2 veci)... Zabijte me nekdo!!! 😀