Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

tonko_babymarket
7. júl 2011

@janka2110
ja som to myslel v dobrom 😉 ...tak držím palce, nech to nie je "kačica" 😉

janka2110
7. júl 2011

@tonko_babymarket vsak ja som to aj zobrala v dobrom 😀 😀 😀

e.l.i.e.n.k.a
7. júl 2011

@pallacinka ak mas rada fialovu, tak bez do nej, lebo bezovo-biela je taka nenapadna, ale zase, ked je nasadeny winter kit, co je vidiet z povodneho kocika? tasku 😀

pallacinka
8. júl 2011

@e.l.i.e.n.k.a Tak to mas zasa raz pravdu 🙂 Este mam stale nadej, ze ta biela vyjde, a ak nie, pojdem do fialovej. Mam ju celkom rada, no skor pre seba ako pre malu, ale zas pre koho je ten winter kit? 🙂 Jej asi bude rovnako dobre a teplucko v bielom aj fialovom 🙂

janka2110
8. júl 2011

Ahojte dievcata...
V pondelok by som objednala tie winter kit,len mi dajte vediet kolko?
@pallacinka Ty mas akej farby Stokke?

janka2110
8. júl 2011

Ok uz som pochopila,ze bezovu 🙂

tonko_babymarket
8. júl 2011

Na predajniach by mal byť už k dispozícii vzorkovník, teda aspoň u nás je...a tá "nová biela" je viac do perleťovo strieborna...

hajanka
8. júl 2011

@tonko_babymarket a nedaju sa vzorky poslat aj postou? 😅 😀

tonko_babymarket
8. júl 2011

@hajanka
bohužiaľ nie, my sme dostali len jeden ☹

marcela10
8. júl 2011

babyyyyyyyyyy, tak mám ten biely winter 🙂)))) napíšem vám stránku a skúste si objednať, lebo mamka ho dnes dostala a zajtra ide na sk, tak mi ho rovno donesie 🙂)) ja sa teším ako blázon. Je to vraj maličký obchodík, tak je ešte šanca ...http://www.babybabyonline.co.uk/brands/stokke/s...

marcela10
8. júl 2011

[6. 7. 2011 21:27:47] anjelica01: http://www.babybabyonline.co.uk/brands/stokke/s...

pallacinka
8. júl 2011

@marcela10 Super, tak sa usiel aspon tebe 🙂 Pred chvilou mi od nich prisla odpoved, ze to bol posledny, mala si stastie 🙂 Nema tam vyznam uz pisat.
Ja si uz zacinam mysliet, ze mi nie je sudeny, aj tak od zaciatku som chcela stokke iba na leto a mm by sa mi urcite vysmial a hanbil by sa s nim chodit, tak to oficialne vzdavam (teda posledny pokus bude to Taliansko 🙂)

kilian
8. júl 2011

ja som ten biely kit uz vzdala.. 🙄

hajanka
8. júl 2011

@tonko_babymarket ved som si aj myslela 🙂 mate predajne aj na vychode???

mirkadena
9. júl 2011

@marcela10 ahoj aj ja mám winter kit odťialto tiež, je to v Sollihule. Mne ho kupoval ešte brat pred pol rokom. Teraz v máji sme tam aj boli osobne, som si dokupovala nejaké doplnky.Je to maličký obchodík no vačšinou stále majú toho dosť. Tak príjemné vytešovanie sa z kitu 🙂) Určite budeš spokojná 🙂 Nech slúži, určite hoď foto potom!

janka2110
11. júl 2011

Ahojte dievcata.
Mam pre vas zlu spravu...dnes som isla objednat tie winter kit
Otvorim stranku a nie su tam uz vobec ☹ ale nie je tam ani ten
Winter kit nuovo co som nevedela,ze aky je....no hlavne ze mi pani povedala,ze su k dispozicii.
http://www.gomiero.com/Stokke-children/Stokke-p...
Mam este ten jeden obchod co som sem dala link,ale tam bol az za 279€ aj ked uz neverim,ze ho maju ☹

kilian
11. júl 2011

@janka2110 no lutujem,ze vam to nevyslo,ale mozno ten jeden obchodik este nejake bude mat.drzim vam kocky palce. 🙂

julinkak
11. júl 2011

Kocky, velka velkaaa dilema. Pre dievcatko fialovy alebo bezovy?????

kilian
11. júl 2011

@julinkak jednoznacne fialovy!!!!!!!!
😉

pallacinka
11. júl 2011

@janka2110 Nic si z toho nerob, svet sa kvoli tomu ani zdaleka nezruti 🙂 Ale dakujeme aj tak za snahu 🙂

pallacinka
11. júl 2011

@julinkak Ja by som povedala jednoznacne ruzovy 🙂 Ale medzi fialovou a bezovou by som sa rozhodla skor pre tu bezovu.

boobaa
11. júl 2011

pre bábo absolútne nepohodlný, športová časť určite.

lenocka23
11. júl 2011

@boobaa vyskusala si tento kocik? Myslim ze nie, tak neviem podla coho takto sudis.. 😉

julinkak
11. júl 2011

@pallacinka Najskor som bola za fialovu, ale teraz je kazdy kocik takej tmavej farby. Preto ma zaujala bezova, aj ked sa obavam, ci sa skoro nezaspini, preda je to len svetla farba. A ta fialova latka je nadherna, no bezovy kocik nevidis tak casto..hm... 😕

julinkak
11. júl 2011

@kilian Povodne som bola za fialovy, no bezovy resp. kocik svetlej farby vidis na ulici sporadicky. Tak teraz vobec neviem, ktory vybrat...

pallacinka
11. júl 2011

@julinkak A videla si tu bezovu nazivo? Pretoze ona vobec nie je svetla. Nam ked prisiel domov a vybalila som ho, bola som presvedcena, ze nam omylom poslali tmavozeleny 🙂 Tak aby si nebola sklamana tak ako ja, ta fialova mi pride aspon na fotkach ovela zivsia a vyraznejsia ako bezova. Ja som sa pre bezovu rozhodla najma kvoli tomu bodeckovemu summer kitu, ten by sa podla mna k fialovej nehodil, no a potom kvoli mm- ten chcel neutralnu farbu.

kilian
11. júl 2011

@boobaa co si ho mala?kebyze si ho mala alebo mas,tak by si zmenila nazor. 😠

kilian
11. júl 2011

@julinkak no tento novy model nieje taky svetly ako ten predtym,to bola naozaj taka uplne svetla offwhite by som povedala.ale tento bezovy novy model je naozaj tmavsi.
@pallacinka inac ja kebyze sa mam este raz rozhodnut,tak by som si kupila asi ten fialovy a nie ruzovy! 😝

pallacinka
11. júl 2011

@kilian A to preco? Kvoli tomu nestastnemu winter kitu? Ja kebyze sa mam este raz rozhodnut tak si do toho nenecham kecat od mm a kupim ruzovy 🙂 Tak nech @julinkak kupi fialovy, da ho tebe, ja jej dam nas bezovy a ty mne ruzovy a budeme spokojne vsetky 🙂

kilian
11. júl 2011

@pallacinka no super.ty si super!!az sa musim nahlas smiat.ale beriem tu ponuku. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀