Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

hajanka
12. júl 2011

heh 🙂 ja vas tak napinavo tu citam, sledujem ci sa vam podari tie biele kity zohnat ci nie... 😀
... ale moze byt, ze v niektorych obchodoch maju este nevypredane zasoby 😝

julinkak
14. júl 2011

Dievcence, fialovyy Stokke objednany 😵

kilian
14. júl 2011

@julinkak dobra volba!! 🙂

julinkak
14. júl 2011

@kilian Dufam, ze s nim budeme spokojni a verim, ze aj malej sa v nom bude pacit 🙂

pallacinka
14. júl 2011

@julinkak Huraaa, gratulujem 🙂

pallacinka
14. júl 2011

@esika Ahoj, to si zlata, no ja uz neverim nikomu a nicomu, ze ten kit zozenie 🙂 A po tolkych trapeniach co so s nim mala uz po nom ani netuzim, aj vdaka gwenni som si uvedomila, ze mi za ten cas a snahu naozaj nestoji 🙂

pallacinka
14. júl 2011

@hajanka Tak to ta potom asi sklame, ze sme to uz vzdali, teda aspon ja urcite 🙂

julinkak
14. júl 2011

@pallacinka Dakujem velmi pekne 🙂

kilian
14. júl 2011

@pallacinka pekne si to napisala.ja som ten kit tiez vzdala.taky zivotu dolezity nieje.malo si to uvedomujeme... 😔

julinkak
14. júl 2011

@esika ahoj, tak nakoniec som si objednala fialovy stokke z brendonu (vdaka tebe 😉 ) a o tyzden ho mam mat 😵

esika
14. júl 2011

@julinkak tak super, tesim sa 🙂 🙂

esika
14. júl 2011

@pallacinka ahoj vsak keby nahodou, skus, pisala som a ze maju 🙂
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=46358461&tab=5

pallacinka
14. júl 2011

@esika Tak si ma presvedcila, dakujem za kontakt, posledny pokus. Zacinam rozmyslat nad odmenou pre teba ak by to nahodou vyslo 🙂

kilian
15. júl 2011

@pallacinka no ako si dopadla s tym kitom?zvedava som,co?? 😅 😅

pallacinka
15. júl 2011

@kilian No, nechcem to zakriknut, ale vyzera to nadejne 🙂 Pani tvrdi, ze tie kity naozaj ma, a ma aj same pozitivne hodnotenia, tak sa jej chystam poslat peniaze. Ides do toho tiez? Ci si pockas ako dopadnem? 🙂

esika
16. júl 2011

@pallacinka tak super tesim sa, tak potom please napis ako si teda dopadla 🙂 krasny vecer 🙂

e.l.i.e.n.k.a
19. júl 2011

@pallacinka uz ti prisiel? tiez som pisala tej pani, vraj ma 3 posledne..

pallacinka
20. júl 2011

@e.l.i.e.n.k.a Zatial nie, posielam ti IP 🙂

fatia
20. júl 2011

Ahojte baby. Chcela by som sa spýtyť na kočík stokke. Videla som ho uz aj nazivo,zdal sa mi v pohode, az na šírku hlbokej vaničky,ktorá má 33cm. Zdá sa mi to dosť úzke. Este k tomu babo pride na svet v novebmri,takze si neviem predstavit, ako ho tam so vsetkym natesnam. Dakujem za kazdu radu.

lenocka23
20. júl 2011

@fatia nas Kubik sa narodil v januari a do cca marca-aprila sa vozil vo vanicke aj s fusakom... (nie ze by sa nevosiel, miesta mal dost,len potreboval sledovat okolie) je to tak, ze male babo sa este tolko nepotrebuje hybat, skor potrebuje byt viac "natesno".. (vid popularitu baby-satiek.. 😉 ) podla mojho nazoru je pre babo narodene podobne ako bude tvoje tento model idealny... do cca pol roka vo vanicke, to mas okolo aprila-maja, no a mozes prejst rovno z fusaku vo vanicke do sportovej sedacky... 😉 🙂

fatia
21. júl 2011

@lenocka23 Dakujem krasne za radu. Uz sme rozhodnuti. 🙂

kilian
21. júl 2011

co noveho v klube stokkacok?? 😀

fatia
21. júl 2011

Poradíte mi nejakú stránku ohľadom stokke. Či už kočík, nábytok všetko. Dikes všetkým 😉

kilian
21. júl 2011
fatia
22. júl 2011

@kilian Dakujem. Idem sa tam teraz mrknut 🙂

julinkak
22. júl 2011

Ahojte dievcence, uz mam stokkac doma a je skvely. Aj malinkej sa pacil 🙂

hajanka
22. júl 2011

@julinkak gratulujem 🙂

Dievcata prosim vas neviete nahodou niektora povedat ci maju v Brendone na predajni alebo sklade Purple sportak priamo k odberu??? Please!

julinkak
22. júl 2011

@hajanka Ahoj, ja som ho vcera brala z Brendonu, ale na objednavku. No mali ho aj na predajni, resp. na sklade. Takze mozno by ho este mali.

julinkak
22. júl 2011

Takze po prvej prechadzke mozem zhodnotit, ze sa skvele oblada. ALE, ked som isla po trosicku nerovnom povrchu, akoby mi sedacka chcela vrzgat, tak nejak triet past o plast. tazko to popisat. Sportiak som mala v tej strednej polohe. Mate s tym skusenosti? Alebo to robi len mne?

pallacinka
22. júl 2011

@julinkak Super, tesim sa 🙂 Pozeram, ze nase malinke su skoro rovnako malinke 🙂 My sme dnes tiez boli prvykrat v sporatku, no velmi sa nam nepacilo. Ale mame asi zle obdobie, idu nam zubky tak sa nam paci maloco. Mala si v nom aj tu novorodenecku vlozku? To vrzganie inac neviem, nam to nerobilo, no je pravda ze sme chodili iba chvilku okolo domu. Ale zdal sa mi taky "rozheganejsi" ako s vanickou.