Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kilian
22. sep 2011

@jessicax ano.myslim,ze do ruzoveho by sa dobre hodil teraz na jesen.vsak uvidim,objednany je,ked nebude pasovat,posleme naspät.. 😀
@gerich nehrkaju..
@aksniteb ja som mala v hlbokej vanicke kozusinkovy fusak,extra taky malicky a pasoval aj do autosedacky.

gerich
22. sep 2011

prosim Vas, aky je rozdiel medzi tym starsim typom a tym evo?

fatia
22. sep 2011

... tak a fialový stokke objednaný, už aby bol tu ... 🙂 🙂 🙂

pallacinka
22. sep 2011

Hlasim, ze moja objednavka je od zajtra na ceste k nam, tak sa uz iba modlim dve veci- aby mi poslali vsetko naozaj fialove a aby mi to neprislo v sobotu, ked bude mm doma 😀

kilian
22. sep 2011

@pallacinka k nam nastastie posta v sobotu nechodi!! 😝 no uz som zvedava na fotecky,hadam poslu ten novsi typ...

vidolucia
23. sep 2011

Ahojte chcela by som sa spýtať neviem či ste to tu už preberali číta sa to štokky? alebo stokky? alebo štoke? stoke? stouk? aby som vedela ako sa to správne vyslovuje .

pallacinka
23. sep 2011

@vidolucia Nad tym som sa inac zamyslala aj ja, dobre, ze si to spomenula. Ja si myslim, ze sa to cita stoke, tak, ako sa to pise, aspon v anglickych videach na youtube to tak vyslovuju. No v Nemecku je to štoke 🙂 Na zaciatku som mala tendenciu to citat stouk, ale to je myslim nespravne. Co na to ostatni?

vidolucia
23. sep 2011

ano ano preto sa pýtam lebo tiež som počula štoke. ja neviem ani po nemecky ani po anglicky takže si radšej nechám poradiť.

pallacinka
23. sep 2011

@vidolucia Ja si myslim, ze spravne by sa mal citat po norsky (je to priezvisko zakladatela firmy, teraz nedavno oslavoval 100. narodeniny 🙂), a nemci a anglicania si to budu asi "komolit" po svojom 🙂

pallacinka
23. sep 2011

Jejda, prave mi prisiel balicek od Stokke, a k moju prekvapeniu nova strieska 🙂 Takze reklamacia dopadla super, ak ma niekto napad co s tou starou (vobec nepouzivanou no bez cvoka) sem s nim 🙂

hajanka
23. sep 2011

@vidolucia STOKKE sa vyslovuje spravne STOKA 😉 je to norsky a pochadza od zakladatela George Stokke
anglicania maju nutkanie pre ich vyslovnost to vyslovit STO(u)KY
nemci zase ŠTOK

lenocka23
23. sep 2011

@hajanka @vidolucia @pallacinka je to sice mimo temy, ale mna pobavilo, ked som pocula Jané vyslovovat "džejn"... 😀 😉

kilian
23. sep 2011

@pallacinka poslali ti aj ten kit a fusak?moj kit je uz na ceste mi dnes napisali.

hajanka
23. sep 2011

@kilian @pallacinka tiez som zvedava na tie kity ake budu 🙂

pallacinka
23. sep 2011

@kilian Poslali vsetko, oficialne to ma prist 26.9., cize v pondelok, radsej tych par dni vydrzim ako by to malo prist zajtra 🙂

lucisa
23. sep 2011

@lenocka23 Já jsem dlouho nevěděla, jak to číst a pak mi sestřenka, která studuje ve španělštině a rok studovala i ve Španělsku v rámci výměny, řekla, že se to správně vyslovuje Chané, což mi zní tedy hrozně, ale on je to prý původem i španělský kočárek.
Takže už jsem slyšela i varianty Janečko a Chanečko 😅

lenocka23
23. sep 2011

@lucisa presne tak, je to spaniel.... ani mne to chané neznie hrozne divne, ale co uz.... 😉 🙂

pallacinka
26. sep 2011

Huraaaaa, mam to vsetko doma a spadla som skoro na z**** ake je to krasne! Ta fialova je nadherna, a @kilian vsetky zipsy na winter kit su pink, tak s tvojim kocikom to bude uzasne! Uz mi je uplne jasne, preco ten winter kit stoji kolko stoji, je hodny kazdy cent, neverim, ze by toto vedel niekto doma usit. A urcite mam uz ten 2011, cely je podsity bezovo-bielym karom a na krabici su ako dalsie farby iba cervena, strieborna, a modra. Jupiiiii, ked bude cas pofotim 🙂 Aj deka aj fusak su super, no ten kit je uplna bomba! Strasne sa tesim, ze osud zariadil, ze mame nakoniec fialovy, aj ked ak bude druhy chlapcek budem musiet kupovat novy 🙂

hajanka
26. sep 2011

@pallacinka jeeeeeeeeeeeeeeeeej super! Takze si sa dockala a podla toho co pises vyplatilo sa cakat! 😵
Parada ze mas ten novucky 🙂 takze, zeby som objednala z Nemecka???
Ked sa mi z babymarketu nikto neozyva?

janga
26. sep 2011

@pallacinka no ja som veru velmi zvedava na foto - aka je ta fialova, ja som myslela ze je dost tmava, ale jednu fotku na fb co som videla, tam sa mi zdala krasna jasna...
inac tesim sa s tebou, ja som z DE objednavala cely kocik a ziadny problem nastastie nebol...

kilian
26. sep 2011

@pallacinka jaj,tak sa tesim s tebou.potom vsetkom si si to zasluzila......a fajn,ze ti poslali fakt ten novsi!!!moj este nedosiel,asi zajtra-pozajtra najneskor. 🙂

pallacinka
26. sep 2011

@hajanka @janga @kilian Dakujem baby, konecne som sa dockala (este keby mi tak prisli peniaze za ten biely kit tak som uplne happy 🙂). Ta farba je inac uzasna, presne ako pise @janga- tiez som po vlastnych skusenostiach cakala skor baklazanovu, no ta fialova je uplne nadherne jasna a vyslovene dievcenska, neviem si ju predstavit pre chlapca (a to nehovorim o tych ruzovych zipsoch 🙂). Ja za seba mozem ten nemecky obchod na 100% odporucit, nemam s nimi ziadnu zlu skusenost, kupovala som tam uplne vsetko vratane kocika plus ta uzasne vybavena reklamacia 🙂

kilian
26. sep 2011

@pallacinka uz tolko nenatahuj a posli foto.cakam cele poobede.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pallacinka
26. sep 2011

@hajanka Ponuknem sa aj tebe, ak chces usetrit postovne mozem ti ho tu objednat a potom poslat po nasich na Slovensko, kde ti ho uz vedia poslat postou. Budu tu okolo 12. novembra, no objednavala som skoro pred mesiacom tak ovela skor by ti to na Slovensko asi aj tak neprislo.

pallacinka
26. sep 2011

@kilian Jeeejda, nemozem, dnes uplna nestihacka, malej idu hadam vsetky zubky naraz ☹ A teraz je mm doma, tak nehrozi, ale pokusim sa zajtra 🙂

kilian
26. sep 2011

@pallacinka zartovala som. 😝 😝 😝 ale som zvedava.dufam,ze moj pride zajtra a hlavne doobeda,ked moj mm nieje doma. 😝 😝

pallacinka
26. sep 2011

@kilian Drzim palce, aby to tak bolo, u nas to vyslo super- nez prisiel mm domov stihla som aj tu obrovsku krabicu zneskodnit tak nezostali ziadne stopy 🙂

pallacinka
27. sep 2011

Ahojte, tak tu su slubene fotky na temu nas Stokke a jeho podoby (alebo "od bezovej k fialovej" alebo "od leta k zime" 🙂)

vbrnka
27. sep 2011

@pallacinka nadherny ;)

lucisa
27. sep 2011

@pallacinka moc pěkné, i letní i zimní verze. A mě by se fialová líbila i na kluka, proč ne?