Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

klarawerder
28. sep 2012

@kajakaja77 Jasné, v pořádku 😉...Jak jsem již psala-nebude problém to udělat zájemkyním kdykoli jindy...jsem pouze limitovaná svými příjezdy do ČR (případně bych to poslala třeba po mamině, která k nám jezdí samozřejmě na návštěvy), takže dovézt kožešinky do ČR může taky klidně 2 měsíce trvat, když se mi ozve někdo těsně po mém odjezdu zpět do Swiss...chápeš 🙂 A posílat to poštou je celkem krkolomné, jelikož by poštovné ze Swiss stálo asi tak dalších 30-40 E. Takže když pak budeš mít zájem, tak se akorát ozvi s předstihem 🙂 🙂

lenotkab
29. sep 2012

Ahoj. Viete mi prosim niekto poradit, kde zozeniem nahradne kolesa na Stokke? Ďakujem

maminamaja4
29. sep 2012

@lenotkab babymarket, mozes tam zajst,alebo im napis. Vsetky nahradne diela dokazu zohnat, len napis ci tie vacsie,alebo mensie.

lenocka23
29. sep 2012

@lenotkab takuto sluzbu by ti ale mal poskytnut ktorykolvek kamenny obchod... 😉 (inak my sme tiez objednavali kolesa v BM.. vsetky 4)

kajakaja77
29. sep 2012

@lenocka23 A ak sa smiem spýtať, koľko ťa stáli všetky štyri kolesá? A predné sa dajú vymeniť doma alebo to musia robiť niekde v predajni servisáci? A koľko to trvalo kým Ti prišli? Švagrina potrebuje vymeniť všetky kolieska a v jej okolí nie je kamenný obchod, ktorý má Stokke.... Ďakujem za odpoveď....

lenocka23
30. sep 2012

@kajakaja77 nakoniec sme na kociku vymenili len zadne,takze s prednymi ti neporadim.. Dodanie trvalo tusim okolo 2 tyzdnov a stalo ma to nieco cez stovku..(uz si to nepamatam presne)

milankovazuzana
30. sep 2012

@kajakaja77 Predné-malé kolieska si vymeníte sami treba najprv odmontovať ten plastový kryt kryt zospodu podvozku a vymenite ich v pohode.Ja som kolieska objednávala v ČR a mala som ich vybavené o 2 dni, lebo tu na SK mi všetky shopy, kt. predávajú Stokke garantovali dodanie od 1-2 mesiacov, čo je samozrejme pre mňa neprípustné.V ČR ich mali bežne skladom...

milankovazuzana
30. sep 2012

@kajakaja77 kukla som ten shop-majú eshop+
kamenný a je to Babycentrum v Pardubiciach.

kajakaja77
30. sep 2012

@milankovazuzana ďakujem Ti veľmi pekne, pojdem to kuknuť..... 🙂 😉

kajakaja77
30. sep 2012

@lenocka23 Dík, švagrina má prasknuté predné koliesko ..... Tak ho musí čím skor vymeniť.... Ale zadne by sa tiež zišli ....

lenotkab
30. sep 2012

@lenocka23 , @maminamaja4 ďakujem vám veľmi pekne. Už som písala cez ten babymarket, tak čakám čo mi napíšu. Kúpili sme stokke od jedných známych a sú tam zodraté koliečka, tak ich chceme vymeniť.

z.u.z.k.a.
30. sep 2012

ahojte

chcem vas poprosit o radu 🙂
Chcem si kupit stokke purpurovy a winter kit biely, ale neviem akej farby fusak zvolit, ci purpurovy,alebo tmavomodry, biely asi neexistuje...ci ano?? je treba kupit original fusak?asi ano,vsak? rodim mozno uz tento tyzden,takze vela casu na rozmyslanie nemam... mala som objednany uplne iny kocik, a namiesto septembra mi volali ze dorazi v novembri... takze som na rychlo musela vybrat iny kocik ,preto nemam az tak tento kocik prestudovany a neviem vsetko o doplnkoch, preto vas prosim o radu, kedze ste tu vsetky tak skusene 🙂

treba mi aj prebalovaciu tasku?alebo mi staci aj nejaka ina, univerzalna? po prvom dietati mam doma dve kabelky, ktore som pouzivala ako prebalovaciu tasku, pretoze klasicke tasky co sa predavaju ku kocikom sa mi zdali otrasne...

a co z doplnkou by ste mi este odporucili dokupit? drziak na poharik?

dakujem za odpoved, snad budem s kocikom spokojna rovnako ako vy, kedze som len vosla do obchodu, ukazala ze tento a bolo... povedala som si, ze ked ho ma tolko bab snad nebude zly 🙂) je to uz nas 4. kocik a mam pocit ze cim menej vyberam, tym lepsi kocik sa mi podary vzdy kupit,tak snad to bude tak aj teraz 🙂

kajakaja77
30. sep 2012

@z.u.z.k.a. Ahoj ja by som volila purpurovy fusak a radsej original, prebalovacia taška Ti posluži aj ta tvoja, ale držiak na pohar by som určite poriešila.... A este by som si poriesila zavinovačku keď nieje ešte až taka zima taku fleesovú... Ja som si ju tiež kupila a tiež original stokke je fakt premakana... A ta je myslim aj biela. A potom už zaleži na tebe či chceš aj origoš deku, ma výhodu že ju pripneš ku kočíku keď ju prehodíš cez striešku a nefúka ti do kočíka...to v období keď ešte netreba winter kit.... Dufam že som Ti aspoň trošku poradila. Nech Ti všetko dobre dopadne.

kajakaja77
30. sep 2012

@z.u.z.k.a. Tá zavinovačka sa volá spací vak do hlbokej vaničky fleece..... A farba je taká krémová....

lentila.g
30. sep 2012

@z.u.z.k.a. Ja som za deku-kúpila som ju z romaru ale využitie je na nezaplatenie🙂 nenahanš ju ked zafúka vietor-krásne dopĺňa kočik.a určite v teplejsich dňoch poslúži aj ako tep.zdroj 🙂

z.u.z.k.a.
30. sep 2012

Dakujem velmi pekne za odpoved 🙂
A ten biely winter kit bude ako vyzerat na purpurovom stokke?

kajakaja77
30. sep 2012

@z.u.z.k.a. Určite to bude super, ja mám kočík beige a budem mať červený wk.... Mrkni moj fotoblog tm mam aj deku odfotenu, ak chceš pošlem foto toho spacieho vaku do hlbokej vaničky.... Ale tiež som uvažovala nad bielym wk....

kajakaja77
30. sep 2012

@z.u.z.k.a. Aha tu je foto.....

z.u.z.k.a.
30. sep 2012

Dakujem 🙂 ta zavinovacka vyzera super! Ale nechcem zas kupovat aj fusak aj zavinovacku... Uz teraz je to palka ☹ radsej si kupim WK- priznam sa ze ten ma hlavne dostal a namotal na tento kocik 🙂 mam doma este dva dalsie kociky a k nim fusaky a deky... Takze sa snazim kupu doplnkov obmedzit 🙂 aj ked.... Neviem ci sa mi to podari 🙂

z.u.z.k.a.
30. sep 2012

@kajakaja77 dakujem 🙂 a dufam zeked sa v Nr stretneme sa spozname podla kociku 😉

kajakaja77
1. okt 2012

To fakt? Ty si z Nitry? Super..... Tak dúfam, že sa stretneme a pokukáme aké máme krásne kočíky pre princezničky.... Lebo ako som usúdila aj ty budeš už čoskoro mať dievčatko....

kajakaja77
1. okt 2012

@z.u.z.k.a. To aj ja som na začiatku som aj ja chcela len kočík a ešte sa mi zapáčil wk ale tie doplnky ma potom proste dostali..... Keď som videla ako to k sebe všetko pasuje a ladí som neodolala....
Aj ja mám doma ďaľší kočík s kompletkou. Ale už som sa rozhodla, že ho posuniem ďaľej.... Myslím, že ho nevyužijem....
A ozaj kedy maś termín? A mozem sa spýtať, kde si kočík kupovala??

vevika
1. okt 2012

@z.u.z.k.a. do hlbokej vanicky nemusis kupovat original fusak, mozes tam dat hocijaky univerzalny, ale keby si chcela, tak original je aj biely (pozri na www.stokke.com) 😉 🙂 🙂 🙂

kajakaja77
1. okt 2012

@vevika. Prepáč, že ťa poopravím je len béžový, hnedý, čierny, červený, zelený, purple, black melange a dark navy.... 🙂 😉

z.u.z.k.a.
1. okt 2012

kajakaja77 ano dievcatko 🙂 kedy mam termin? 16.10 ale cakam kazdym dnom ze pojdem...
kocik som kupovala tu v BM, nemala som velmi navyber, pretoze som ho potrebovala surne, kedze povodne som mala objednany iny v inom obchode,ale volali mi ze maju nejaky problem s objednavkou a kocik pride v novembri... takze som musela narychlo novy kocik... tie co mam doma mam po prvej dcerke takze tak 🙂

vevika
1. okt 2012

@kajakaja77 🙂 to, co si vymenovala su farby fusakov do sportovej casti 🙂 Do hlbokej vanicky su ine fusaky a tam je aj biely 😉

z.u.z.k.a.
1. okt 2012

@vevika dakujem, ten som pozerala, krasny je 🙂 ale zas neviem ci chcem dat 160 eur za zimny fusak do hlbokej vanicky, ked ho v podstate vyuzijem mozno len nejake 3-4 mesiace... potom pojdeme podla mna uz do sportovej casti...
vanicka nie je zas az taka velka a vacsinou uz 5-6 mesacne deticky chu sledovat svet, takze prechadzaju do sportaciku.
Skor premyslam nad nejakou univerzalnou zavinovackou, ktoru dam do hlbokej vanicky na zaciatok,ale to popozeram az ked budem mat kocik doma a behnem s nim do obchodu.

Ten fusak do sportovej casti sedi aj do hlbokej,ci nie?

vevika
1. okt 2012

@z.u.z.k.a. no to je fakt, ze je ten fusacik dost drahy ☹ Ten nozickovy sa vraj da dat aj do vanicky (ja som to neskusala, ale baby tu pisali, ze ho v pohode pouzivali aj do vanicky).

kajakaja77
1. okt 2012

@vevika aha , tak sorač..... 🙂 ja som mala ny mysli ten nožičkový .... 🙂 😉

kajakaja77
1. okt 2012

@z.u.z.k.a. Ano nožičkový sedí aj do vaničky.....uplne v poho sa dá používať..... A babenko je v teplúčku.., 🙂 🙂 😉