Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lentila.g
16. máj 2012

@tannia87 aha tak to bude tým,lebo ja cez banku,čiže dakych pár dni to ešte potrvá kým dostanem potesujucu spravicku
A s tými 30 € niečo spavili?lebo mne podľa fa ich nestiahli:..tak ja neviem

mycats
16. máj 2012

@lentila.g ten je v nom nasackovany od rano ako ten kocik prisiel 😀 😀 😀

tannia87
16. máj 2012

@lentila.g nie mne nic enstiahli a kamoska to pozerala anikde tam take nic nevidela o enjaklej zlave

lentila.g
16. máj 2012

@tannia87 ??? Však tam bolo že gratis pre nového zákazníka...tak ja neviem,lebo pár dni predtým tam bolo že 50€
Aj tak sa to oplatilo

tannia87
16. máj 2012

no ja neviem a kde si to videla daj mi link na ktorej stranke alebo pri com nech to kuknem lebo ja fakt som nic nevidela

duplicka
16. máj 2012
duplicka
16. máj 2012

😀 😀 😀 to som nechcela sem 😀 😀 😀 😀

mycats
16. máj 2012

@duplicka no ale teda vyzera, ze sa rosype po 5tich metroch 😀 😀 horsie ako stokke 😀
kedze som mala zappa a ten skakal ako kozicka 🙂 si neviem predstavit ako na dlazbe skace 5kg 🙂

duplicka
16. máj 2012

@mycats vsakk 😀 😀 ,ale ocenenia nazbieral 😀 😀

mycats
16. máj 2012

@duplicka 😀 😀 😀 vidim, ale neviem, neviem ci je taky dobry kolko mu dali hviezdiciek 😵

nikasik
16. máj 2012

@novamaminka Ja by som len chcela reagovat nato, ze to nema na vyvoj a rast tvojej malej ziadne fatalne nasledky 🤐 ....nebud si tym taka ista pretoze nasledky sa neprejavia hned samozrejme 😕 ...vacsinou udru v plnej sile v pubertalnom veku dietata.. skoliozou alebo obdobnymi deformitami chrbtice... chrbatik novorodenca je velmi citlivy na stereotypne zle polohovanie babatka... nebola by som si taka ista tym ze novorodeniatko sa hodi do sportiaka Stokke ani ziadneho ineho... urcite odporucam uplne rovnu podlozku kedze dieta v nej travi vela casu. Inak Stokkacik sa mi celkom paci 😅... az na tu tyc medzi nozkami :/...

novamaminka
16. máj 2012

@nikasik ako a kde som napisala ze moja mala,alebo kde som niekomu odporucala aby dali novorodenca do sportovej casti???ja som sa len vyjadrovala k sportovej casti,ktora tam ma novorodnecku vlozku a pouziva sa od prechodu z vanicky do sportovej casti..treba trochu citat..moja mala bola pekne vo vanicke takze neviem co tu riesis..a nemaj strach,pochadzam z lekarskej rodiny takze si mozem byt stopercentne ista ze moja mala je v poriadku a od narodenia mala prvotriednu staroslivost a nikdy som sa nikam neponahlala co sa tyka predbiehania jej veku a umiestnovania ju do sedaciek,stoliciek,hojdaciek atd..

lentila.g
16. máj 2012

@tannia87
http://www.babyonlineshop.de/shopart/1005190202... tam na spodku, a bolo to aj hned pri otvorenii si zlozky Stokke, tak ja uz neviem...

novamaminka
16. máj 2012

@riki1 no moja ma tiez nieco okolo 9kg takze my stokke vyuzijeme naozaj naplno a do poslednej chvilky😀sice ho uz tiez vacsinou len taham za sebou a nahradza mi jedalensku stolicku a postiwlku na poobednajsi spanok😀loli uz tiez pekne startuje svoju slovnu zasobu,clovek aby si daval pozor😀no ja prave tu vlozku periem a nejaka mi pride este bez nej stratena v tom kociku,takze ja este vyuzijem urcite nejaky ten piatok🙂

novamaminka
16. máj 2012

@mycats tak ja uz par mesiacov odolavam bee a ty mi ho tu len tak naservirujes😀

mycats
16. máj 2012

@novamaminka 😀 😀 😀 niekedy to nie je zle skusit aj nieco nove 😀

novamaminka
16. máj 2012

@mycats no len ja som neni schopna si nan nasetrit😀a moj chlap si tuka po cele,vzdy ked sa o nom co i len zmienim..takze musim vymysliet nejaky strategicky plan😀

mycats
16. máj 2012

@novamaminka 😀 😀 ja zdielam jeho nazor, ze sa malu buginku je to teda besna cena! 😵 😵
a co tak skusit kupit pouzite bee od niekoho tu z fora?

novamaminka
16. máj 2012

@mycats musim poriadne posliedit,mala by som teraz zacat prilezitostne pracovat,takze nejake prasule budu..asi ich budem poctivo odovzdavat mamine mojej a pekne si nasetrim,lebo ja sa niekedy neviem ovladat ked pre malu nieco uvidim hned kupujem😀

mycats
16. máj 2012

@novamaminka - to hovoris tej spravnej osobe 😵 😵 😵 ja som mesiac vyplakavala, ze nic nekupim, nemozem, bude bee, bee, bee 😵 😵 lebo tiez neviem kedy dost a vzdy sa mi zda malo a prekraaasne 🙂

novamaminka
16. máj 2012

@mycats no ja uz som chora..pipne sms ze rodicak a ja uz sa obliekam a taham malu von😀lebo cely mesiac chodim,pozeram co kde maju a potom to kupim..a tak je to dookola..len najhorsie je ze ja mam naozaj len ten rodicak,lebo ja som nestihla ani poriadne pracovat a nieco odkladat a hned sme mali malinku..a to by mi nepreslo pytat si na bee☹

nikasik
16. máj 2012

@novamaminka Nepochopila si ma.. nemyslela som to vobec zle.. nereagovala som nato ze to odporucas ale debatovali ste o tom s bambi29..ze nechcela vanicku ale rovno sportiak pre novorodenca... citala som to dobre... to odporucanie malo byt skor pre bambi29 samozrejme... myslela som to cisto na te nasledky...ze sa neprejavuju u deti hned ale neskor.... len na tu jedinu vetu som reagovala bez ohladu nato co si odporucala alebo nie... nemyslela som to ako urazku...strasne vela bab je tu velmi citlivych nato ked im nieco napises... preco ten sarkazmus hned.. naozja som to myslela akoby som to vravela nejakej mojej kamaratke... prepac ze som ta urazila..mojim cielom to nebolo

novamaminka
16. máj 2012

@nikasik ale to ona napisala o tej vanicke az potom co som sa s nou ja bavila,,ale je to jedno,ja sa nepotrebujem hadat a natahovat..koniec koncov,kazdy si urobi podla svojho uvazenia a svojich skusenosti..neurazila si ma,to vobec..len na druhej strane k tej spominanej precitlivenosti bab v tejto teme asi to suvisi s tym,ze strasne vela bab je tu skeptickych voci stokke..a navazaju sa tu do nas niekedy uplne nezmyselne..

mycats
16. máj 2012

@novamaminka - ja takto ficim ale na mmb 😀 😀 😀 vecer sa usadim k notebooku a sup nakupovat 😀
aj dopredu si objednavam par dni 🙂
ja som tiez nemala ziadne rezervy, ale zase trosku pomaham manzelovi, tak mam aj prijem plus k rp 🙂

nikasik
16. máj 2012

@novamaminka navazaju?... je to bezpredmetne ked tie kociky mate predsa a mate dobre skusenosti nie?...nech si kazdy vravi co chce a kupuje a pouziva co chce 😝 😝

novamaminka
16. máj 2012

@mycats no ved ja by som na tom mala byt teraz podobne,tiez uz priatel nestiha vsetko tak idem brigadovat😀ale vidim,ze nie len ja som taka "trafena"co sa toho nakupovania tyka😀dakujem ti,hned sa mi bude lepsie spat 😉

mycats
16. máj 2012

@novamaminka 😀 😀 😀 no ved aspon ma clovek radost. 😀

novamaminka
16. máj 2012

@nikasik no ved presne,,ale potom tu pride nejaka spekulatnka a je schopna sa tu vadit donekonecna o nicom..len kvoli tomu,ze sme niekomu poradili..

novamaminka
16. máj 2012

@mycats hej len potom sa otepli a pridem na to,ze nemam kratase ale mala ich ma asi 8😀

mycats
16. máj 2012

@novamaminka 😀 😀 😀 maly ma snad 6 parov topanok a ja 1 😵 😵 😵
on asi 20ks triciek a ja 3 😀 😀 a z toho nosim to najoblubenejsie dookola 😀 😀