Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

agalia
23. máj 2012

ahojte, chcem kupit stokke fialovy - ale zvazujem ci kupit fusak inej farby - lebo pojdeme do zimy. Robili ste to tak niekto, ze ste "skladali" farby? Alebo vsetko mate v jednej farbe a len kity dokupujete ine? A este sa chcem spytat - ked nechcem original autosedacku stokke (koli cene) - kupim adaptery - tak sa mi tam hodi hocijaka sedacka - alebo len maxi cosi - viete nieco odporucit? DAKUJEM krasny den

mycats
23. máj 2012

@agalia ja ma napr. kombinaciu dark navy + forestovy fusacik a veeelmi sa mi to paci, takze preco nie 😀 😀

mycats
23. máj 2012
mycats
23. máj 2012

teeeeda, ale ta cena, ze 60e za tu striesku, tak to je docela dost 😲 😲 😲

agalia
23. máj 2012

mycats - vdaka za krasnu fotku - to som ani netusila ze su aj taketo pestre - myslela som ze tie fusaky su len jednofarebne
a za tu autosedacku nevies poradit?
a vyuzila si aj zimny kit - zvazujem ci kupit ci nie?

luly3
23. máj 2012

@mima01
@kilian práve som sa vrátila s polície podala som trestné oznámenie nanu 😉

kilian
23. máj 2012

@luly3 dobre si spravila,ako sa vyjadrili?
je nejaka nadej?

mima01
23. máj 2012

@luly3 a co povedali? Hovor 🙂

luly3
23. máj 2012

@mima01
@kilian vytlačila som celú konverzáciu s nou tu na MK zobrala doklad o uhrade + jej údaje
a dala trestné oznámenie nanu, takže jedná sa o trestný čin bude predvolaná na políciu
+ som uviedla že niesom jedina tak budu kontaktovať tu MK a následne mna budu informovat

kilian
23. máj 2012

@luly3 a tebe sa uz jedna ozvala,ze tiez kupila od nej kocik?

luly3
23. máj 2012

@kilian sme už 4 kuse 😀 😀 😀 😀 😀

kilian
23. máj 2012

@luly3 4 kusy len na bugaboo?

luly3
23. máj 2012

@kilian baby ale zrčite ju ešte zmedializujem v markíze takže ked tá mrcha bude v správach
za podvod mamičiek tak dám to tu vedieť

luly3
23. máj 2012

@kilian nie tie stokky kupili oni bugaboo iba ja

kilian
23. máj 2012

@luly3 nemame markizu... 😒
nemyslim,ze budes jedina na bgb.a ako si sa skontaktovala s tymi podvedenymi?ako ste na seba prisli?

aniratak696
23. máj 2012

@luly3 já stále cakám kedy ti tie € nabehnú 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 už sa zvečerieva ne?

luly3
23. máj 2012

@kilian oni mi napísali bo som ju hodnotila+ som ju dala na plochu

kilian
23. máj 2012

@luly3 aj ja som ta podla hodnotka nasla. 😀 😀 😀 😀

luly3
23. máj 2012

@aniratak696 nenabehnú kašlem nanu kravu jednu nech si ich zežere ale ja jej ich dám vyžrat dobre

mima01
23. máj 2012

@luly3 no super, tak dufam, ze to bude mat aj nejaku dohru. A ked bude aktualna ta markiza, urcite daj vediet, to si veru pozriem 😉

aniratak696
23. máj 2012

@luly3 urobila si dobre...prečo sa nechat klamat a okrádat nejakou kravou...

luly3
23. máj 2012

@mima01
@aniratak696 už sem aj sníma v kontakte ale dám vediet určire

tannia87
23. máj 2012

baby to co sa tu deje same pdovodnicky lutujem maminy co ste jej to vyplatili a ta jedna ze 900 to je strasne ved ja som dala za novy komplet aj s vajcoma dekou 1130 to fakt uz si radsej dolozit mat novy ako prist o taku sumu drzim palce 😒
inak je tam jedne fialovy stokke pisala som tej babe este piatok tusim dodnes nic to som sa len pytala ci nie je oichotna predat aj jeho sucasti ale mohla aspon odpisat nie ako byt ticho ☹

lentila.g
23. máj 2012

Baby tak uz aj ja som majitelkou Stokke,nie len pozorovatelkou,maly síce z tej výšky mal strach🙂 ale potom sa tešil,no a najväčšia radosť bola ked sa vozil na stupatku🙂tak snáď bacekovi dopraje Stokke

mima01
23. máj 2012

@lentila.g jeeeeej, tak uz aj tebe dorazil? Tesiiiiiim 🙂 Vsetko ok, spokojna? Nic nechyba?

pumicamt
23. máj 2012

@luly3 co nove?

janka2110
23. máj 2012

@tannia87 asi myslis mna?
Juj prepac,ze som neodpisala..chcela som potom mi do toho prislo nieco a zabudla som...
Prepac.
Idem odpisat 😉

tannia87
23. máj 2012

@janka2110 fu no pdola fotky tusim ano 😉 som si nevsimla ze si aj tu vo fore by som ta oslovila 😀

lentila.g
23. máj 2012

@tehula tento inzerát som sledovala,tiež ma to prekvapilo kolka výbava a za takú nízku cenu,lebo ja mám taky istý ..