Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

hajanka
26. júl 2011

@julinkak nam Quinny vrzal len prve 2 dni, ked sme s nim boli prvy krat vonku, potom uz nie. Ale ja som mala viac kocikov so synom a kazdy novy vrzgal na zaciatku, potom to samo preslo 🙂 teraz uz ani quinny nevrzga a nebol ani mazany.

lipsa
26. júl 2011

@andrejo, @hajanka, @kilian dakujem za cenne informacie. Vcera vecer sme sa rozhodli ... kupujeme Stokke 🙂 uz sa neviem dockat kedy ho budeme mat doma. Este raz vdaka, velmi ste mi pomohli v mojej dileme 🙂

pallacinka
26. júl 2011

@julinkak @hajanka Dufam, ze s tymi zubkami mate pravdu, vcera bola s babkou znova v hlbokom a uz to bolo ze vraj bez placu. Co sa tyka tych pasov v sportiaku, tak mne sa naozaj zdali prilis tesne a mali sme ich nastavene uz na maxime. Najblizie budeme sportiak skusat az v septembri, to uz bude mat vyse 6 mesiacov tak to uz hadam pojde bez vlozky.

pallacinka
26. júl 2011

@lipsa Super, blahozelam a vitaj v klube 🙂 Tak ako ti napisali ostatni, nemusis sa bat toho, ze ten kocik by bol maly, nestabilny, alebo mal malo odkladacieho priestoru- presne toho vsetkeho som sa bala aj ja a naozaj zbytocne, je uzasne stabilny a velky pre babatko aj nakup 🙂 Ak mam byt ale uprimna, ak by sme mali mat len jediny kocik, rozhodla by som sa pre iny- do terenu aj do auta je naozaj dost neprakticky. To ale zalezi na vasich poziadavkach, ak nechodite casto autom a este k tomu do lesa (tak ako my), tak potom vam tieto veci vadit nebudu. Kazdopadne nech ste s nim vy aj vasa princezna spokojni 🙂

mirkadena
26. júl 2011

Baby, máte niektorá niekedy pocit, že rúčka na kočiariku je "rozheganá". Neviem prečo, ale niekedy mám pocit, že keď kočiarik nadvihnem,napr. na obrubník chodníka, alebo celkovo, keď potrebujem prejsť cez nejakú prekážku, že sa mi rúčka čoskoro odlomí. Stále sme v hlbokom a spodnú tašku veľmi nezaťažujem.

andrejo
27. júl 2011

@mirkadena ja som dotahoval sroby na rucke je jeden a potom tak na tej tycy by mali byt este nejake. skus ja som mal pocit ze to pomohlo

levica05
27. júl 2011

ahojte baby, aj ja som sa do stokke zamilovala na prvy pohlad, len ma trapi, ako sa s kocikom chodi cez elektrickovu trat, kedze tu mam v blizkosti... svagrina ma peg perego kocik a ked kocikujem s tym, tak je to hroza, ide to tazko....tak poradte, ktora mate skusenosti....dakujem

hhranolka
27. júl 2011

@pallacinka ahoj, kocarek je neprakticky do auta? me prave prijde dobre skladny,.. co je na nem spatne?

pallacinka
27. júl 2011

@hhranolka Ahoj, mozno je to relativne, no ked ho porovnam s nasim Brio tak sa ovela tazsie sklada a zaberie aj viac miesta v aute. Po par pokusoch moj muz uz s nim odmieta chodit autom, a to jeden z dovodov na jeho kupu bolo, ze sa nanho da nakliknut nasa autosedacka (co nam je teraz nanic). To skladanie je mozno vecou treningu, no Brio sa da zlozit jedinym pohybom uplne na placku a netreba z neho ani sportiak davat dole a hoci posobi ako vacsi kocik, je ovela skladnejsi. Mozno vsak ostatni maju na to iny nazor 🙂

lenocka23
27. júl 2011

@levica05 no ja som cez elektrickovu trat chodila dost vela a nemam pocit ze by to bolo horsie/lepsie ako s inymi kocikmi... no vyhodou Stokke je, ze mozes sklopit predne kolieska a na tych velkych to prejdes uplne paradne.. 😉

jamo19
27. júl 2011

Je vhodny Stokke aj do lesa?

mirkadena
27. júl 2011

@pallacinka ahoj, ja som s kočiarikom spokojná, ale dávam Ti za pravdu, pri športovej verzii áno, treba dávať všetko dole. Ja som mala pri prvom dieťatku Cam Cortinu X3 a športový sme zložili jedným klikom, nič netrebalo dávať dole, ani vyberať 🙂 ale inak Stokke je super.

@andrejo dííík idem to skúsiť

janka2110
28. júl 2011

@pallacinka to stym skladanim mas pravdu...a mne teraz dost prekaza toto:
alessandru mam v sportovej casti otocenu k sebe a mam tam zavesenu kabelku na tych hacikoch a vzdy ked idem nieco zobrat do kabelky musim Alessandru dat do leziacej polohy aby som mohla otvorit kabelku a vybrat co potrenujem.
Inak sa i velmi paci a som fakt spokojna 🙂

janka2110
28. júl 2011

Lebo mi tam zavadzia ta umela hmota kde ma nohy...

andrejo
28. júl 2011

@jamo19 ano je .. v lese som ho pouzival ako dvojkolku tam kde by mohli mat predne kolesa problem.

hhranolka
28. júl 2011

dotaz,.. je mozne pouzit korbu z nove kolekce na starsi kocarek? to same potahy, letni, zimni sady?

fatia
28. júl 2011

Caute baby. My sme sa rozhodli pre ruzovy stokke. Ale kedže male príde na svet v novembri,tak ta farba mi príde skôr letná. Nemáte info, či nebude nejaká nová zimná kolekcia?

kilian
28. júl 2011

@fatia ja mam tiez ten ruzovy a budem ho pouzivat v zime.aspon prinesie farbu do tych zamracenych dni na jesen a v zime 😉 😉 nemyslim ,ze by mali teraz novu zimnu kolekciu.
@hhranolka myslis,novu sportovu cast na starsi typ podvozku(konstrukciu) 😀 😀 😀 ?to sa da,ak si to myslela.

hhranolka
28. júl 2011

@kilian myslela jsem ne sportovni, ale korbu z nove kolekce - fialova na starsi podvozek

kilian
28. júl 2011

@hhranolka sorry,ano to ide tiez. 🙂 🙂

kilian
28. júl 2011

nasla som online shop,kde biele winter kity este maju.
http://newkids-online.de/shop/article_697/Stokk...

hajanka
28. júl 2011

Predstavte si, v nedelu som telefonicky objednala (z Brendonu), vraveli, ze ho musia objednat najskor na centralny sklad a na predajni ho budu mat pre mna ready 11.8.
Dnes mi volali, ze ho uz maju 😕 vraj mi ho budu drzat 10 dni.... a ja nemam poriesenu logistiku!
... baby, nemoze to byt tak ze ho niekto vratil a teraz ho ponukaju mne?

kilian
28. júl 2011

@hajanka fu,to ti neviem poradit.ja si myslim,ze by sa to nemalo stat. 😖

hhranolka
28. júl 2011

tady taky nekdo nabizi zimni sadu:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=46833249&tab=0

hajanka
28. júl 2011

@kilian tak dufam aj ja ze nie 😖 trochu som sa nad tym pozastavila, kedze mi pani tvrdila ze na sklade nemaju, vsetko je vypredane a najskor 11.8 a dnes mi volala ze je....
Myslis ze je blbost pytat si na predajni pri preberani nech mi ho otvoria a rozlozia komplet cely? Ja po neho budem musiet ist z vychodu, asi by ma trafila ak by nebolo nieco ok a musela som sa vracat...

lenocka23
28. júl 2011

@hajanka no podla mna sa mohlo stat ze ho niekto vratil.. ale ak ste sa dohodli na nejakom termine, mali by ho dodrzat... ved napr.uz len to ze mozes cakat na peniaze... alebo ked ides cez celu SR, tiez sa neda hocikedy... skus si to este nejak overit... no a s tym rozbalovanim... vobec to nie je blbost, ten kocik nie je za 5 korun aby si ktokolvek mohol dovolit viezt tak daleko nieco neoverene... podla mna bude uplne normalne, ze si ho das rozbali, pripadne niektore veci poskladat, ukazat... len sa nedaj odbit, mas na to predsa plne pravo.. 😉 🙂

hajanka
28. júl 2011

@lenocka23 dakujem za nazor... velmi sa tesim ze je dostupny skor, ale mam aj trochu cudny pocit. Ja tam skusim este raz zajtra zavolat a asi sa na to opytam priamo. Ako pises, pojdem po neho cez celu SR ani cesta ani samotny kocik nie je lacna zalezitost. Som zvedava co sa dozviem...

kilian
29. júl 2011

@hajanka len si ho tam kludne nechaj rozbalit a poukazovat!!!na to mas pravo.a potom zbadas,hlavne na kolieskach ,ci je cisto novy.

hajanka
29. júl 2011

@kilian tak spravim, ale asi tam este zavolam a spytam sa, lebo ked zbadam az potom ci je novy ci nie, ak nebude tak co spravim? 🙂 pojdem domov tu cestu naprazdno, alebo co 🙂 by ma trafilo 😠
Ked tak rozmyslam, ak niekto vrati kocik, uz ho trebars pouzival par krat, obchod ho moze normalne predat ako novy? Ak si niekto kupi 700E kocik za plnu sumu moze dostat za to takyto kocik??? Tie kociky sa normalne takto dalej predavaju (nemyslim len Stokke, ale aj ine), alebo co s nimi robia???

kilian
29. júl 2011

@hajanka to netusim ako to prebieha,ked niekto vrati naspät kocik.najprv tam zavolaj a opytaj sa priamo ,ze ako to je mozne,ze to tak rychlo islo?a aj ked povedia,ze je to novy,aj tak by som sa nanho pozrela priamo v obchode.