Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kaya60
22. jan 2012

@pallacinka a aspon si sa Camilky opytala?

lodgermaniacka
22. jan 2012

@pallacinka mohla si ho superbabke predať 😉 🙂 škoda, mne by ho bolo luto, malička by sa mohla ešte vyvoziť

pallacinka
22. jan 2012

@kaya60 Ja som vedela ze vies, a Kamiky som sa nepytala lebo zatial vie ukazat iba nie nie nie 😀

pallacinka
22. jan 2012

@lodgermaniacka No to by bol paradny obchod 😀 Vsak mne ho aj je luto, ale 3 kociky doma mat fakt nemozem, a treba nam nieco kupit do lietadla. A od Vianoc sme ho fakt vonku nemali ☹

pumicamt
22. jan 2012

@mycats ja vo farbach mam jasno dievcatku by som volila ten ruzovy a pre chlapca zeleny alebo cerveny je čači

pumicamt
22. jan 2012

@mikolajova.zuzana len mna uz moj stary v zuboch roznesie ked nam mozno o 2 tyzdne dojde.

kaya60
22. jan 2012

@pallacinka boozinku, fakt by sem babicky mali mat zakazany pristup, do jakeho lietadla??? moja laska malinka 😲

lodgermaniacka
22. jan 2012

@pallacinka toto chapem, mne sa par krat stalo, že som mala doma 5 kočíkov a naozaj vždy 3 stali, je to škoda, tiež som ich potom predavala kvoli tomu, že mi bolo luto že su nevyužívane a peniaze v nich 😒

lodgermaniacka
22. jan 2012

@pumicamt objednala si nejaky?

adgam
22. jan 2012

@riki1
@mycats môj manžel o inom kočíku ako Stokke nechcel ani počuť, keď ho prvykrát videl pred cca 7rokmi tak povedal, že taký budeme mať a iný mi nedovolil ani len poobzerať 😀

pumicamt
22. jan 2012

@lodgermaniacka mam podmienku ze novy uz nie tak berem jeden pouzivany asi 2 mesiace.a pri dalsom baby novy.

mycats
22. jan 2012

@adgam 😀 😀

mycats
22. jan 2012

@pallacinka taky prazdny kocik... to by kazda babka rada kocikovala 😀

adgam
22. jan 2012

@mycats 😉

mikolajova.zuzana
22. jan 2012

@pumicamt rozchodi to neboj :D

pumicamt
22. jan 2012

uz tie 3ledva rozdychava

mycats
22. jan 2012

@jessicax a co to tu vidim, ty davas prec svoj novy winter kit??? aj si s nim bola vobec vonku?

mycats
22. jan 2012

😖 ccc, teda baby. ja kupujem a vy predavate 😖 😖 smutna som z toho.
musim sa spytat...
vsade po bazarikoch su winter kity. su neprakticke??? alebo co si mam o tom mysliet, ze ich vsetci predavaju. aj ked je tepla zima, tak ja by som ho nosila aj tak, aspon striesku. alebo v com je problem. a vyzera to super a pritom niektore predavajuce maju malicke babatka a winter kit by mohli pouzivat aj dalsiu zimu.
ja zvazujem ci ho nekupim a tu ho vsetky predavate...... neviem co mam teraz robit 😕

kilian
22. jan 2012

@mycats podla mna su prakticke,predsa len viac uchrania deti pred zimou...hlavne ta strieska a nanoznik!
a tolko vela som tu nenasla na bazariku,co sa predavaju.... 😀

mycats
22. jan 2012

Babulky, k dark navy by ste dali winter kit dark navy alebo biely/strieborny??? 😖 😖

mycats
22. jan 2012

@kilian oplati sa mi do neho ist. ja asi kocikujem poslednu zimu, ale striesku by som nosila aj na jar. 😀 😀 😀 snad do marca 😀 nech ju trosku ponosiiim

kilian
22. jan 2012

@mycats ja by som volila asi dark navy k navy..mne sa ten strieborny nejako nepaci,nepadol mi nejako do oka..
striesku mozes kludne,da sa odzipsovat aj kozusinka,takze v tom nevidim problem.....

jessicax
22. jan 2012

@mycats nie urcite nie je neprakticky, posielam IP 🙂

mycats
22. jan 2012

@kilian ja som prave chcela, ze by som behala aj s tou kozusinkou celu jar 😀 asi dark navy, nech nemam kazdy kusok inej farby. ved si nechavam forest set a hlavne fusak budem vyuzivat a ked pridam este inu striesku, budem ako cirkusant 😀
uvidime ked pride kocik 🙂 nakoniec kupim novy fusak a cely set som kupila vlastne zbytocne 😖
neviem, neviem ako sa ho ja vzdam 😀

mycats
22. jan 2012

@jessicax 😀 😀

mycats
22. jan 2012

idem pokukat FB, ze aka farba by bola naj. ten strieborny je pre mna uplne najkrajsi, ale fakt budem ako cirkusant. asi dark navy 😀

mycats
22. jan 2012

na ruzovom kociku je ten strieborny kit.... no uplne strasny

mycats
22. jan 2012
mycats
22. jan 2012
lia
22. jan 2012

@mycats mas to tazke 😅 😀
hodi sa ti aj strieborny,aj dark navy.ale nic nepokazis tou striebornou podla mna,nebudes to mat aspon take fadne 😉