Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

ustrachana
24. jan 2012

@pumicamt ja som este nepredala 🙂

mycats
24. jan 2012

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=12419915&tab=1 😀 😀 😀 kazajka pre nezbedne deti v kociku, toto si kupim 😀 😀

ustrachana
24. jan 2012

@mycats 😀 😀 😀

lodgermaniacka
24. jan 2012

@mycats mne zase sedia obidve tie pasikave, strašne sa mi pačia, stale neviem, či som dobru kominaciu vybrala 😀 zajtra to dobre poobzeram 😵

pumicamt
24. jan 2012

@ustrachana aky mas?

ustrachana
24. jan 2012
lodgermaniacka
24. jan 2012

@pumicamt ma krasny zeleny 😵 😵 😵

ustrachana
24. jan 2012

@lodgermaniacka dakujem 😵

pumicamt
24. jan 2012

@lodgermaniacka je čči zeleny zhanam alebo ten modry ale kazdy aj vanicku ponuka a ja este 3 komb.concordu sa nezbavila takze vanicku dalsiu by som pouzila na sankovanie asi.

lia
24. jan 2012

@mycats ale obycajnu deku ti bude maly skopavat a budes ju mat stale na zemi.stokke deku pricvaknes a je to
ani mne tie farby nesedia

lia
24. jan 2012

@ustrachana a nechces dokupit vanicku zatial len? a predat tuto bez strechy?neviem ako si ho kupila,ci zbytocne na nom nestratis

lia
24. jan 2012

kde maju najvacsi vyber lodgerov,kde si to aj pochytam,uvidim nazivo farby,neviete nahodou?

lodgermaniacka
24. jan 2012

@lia praveže ta tvoja ružova limitkova bola krasna 😵 😵 😵 ja by som si ju určite nechala a tie chalanske sa mi tiež pačia, našťastie 😀

lia
24. jan 2012

@lodgermaniacka ta bola najkrajsia!! 😵 😵 ale tie chalanske sa mne vobec nepacia 😒
ale kupim ju,lebo bola zase super,jemna a prakticka

kaska
24. jan 2012

@mycats jezis ta by tam isla ako rit na serbel..

lodgermaniacka
24. jan 2012

@lia mne sa pačia obidve taaak velmi, že by som najradšej obe 😎 tak stale rozmyšlam, asi risknem tu fialovo-zelenu...

lodgermaniacka
24. jan 2012

@lia a neskončila tvoja deka naahodou u Lindi? 😀

kaska
24. jan 2012

@lia som kukala stokke v nedelu v kike a ten bledomodry tam mali a ten je teda tiez pekny pre chalana, fakt sa mi zapacil...na leto super taky bledy modry..

lodgermaniacka
24. jan 2012

@kaska mne sa najprv nepačil ani ten bledomodry, ani bežovy a teraz sa mi pačia všetky 🙂

lia
24. jan 2012

@lodgermaniacka ja tiez pojdem do tej s fialovou tusim ,lebo na tej druhej mi vadi ta cervena
nie,predala som ho ako celok,Lindus bola na dovolenke ked som ho predala 😉
kam by si si ju dala?? 😕 😀

kaska
24. jan 2012

@mycats ja som tam mala tuto deku v dark navy, tiez tam pekne pasovala a je dost velka, 2 rocne dieta zakryjes v pohode
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

lia
24. jan 2012

@kaska
@lodgermaniacka ja uz sama neviem co sa mi paci 🤐

kaska
24. jan 2012

@lodgermaniacka presne ani mne, teraz sa mi tusim uz aj vsetky pacia 🙂 no je to kocik uchvatny povedzme si..

lodgermaniacka
24. jan 2012

@lia ja mam rada červenu 😵 pačia sa mi obidve farebne kombinacie, čo kam by som si dala? 😀

lodgermaniacka
24. jan 2012

@lia mne už asi všetko na stokke, na cameleone su farby, ktore by som určite nechcela, ale na stokke nie

mycats
24. jan 2012

@lodgermaniacka ked ja si z tych stokke neviem vybrat a tato ma chytila hned od prveho pohladu 😀
neskusala si ju nahodou???

pallacinka
24. jan 2012

@mycats my sme pouzivali lodger wrapper ako perinku, ked bola mala este vo vanicke, no mne sa zda velmi mala pre vacsie dieta, pouzivali sme ju tak do 3 mesiacov, uz ju mam davno zabalenu v krabici.

mycats
24. jan 2012

@pallacinka oni jej pisu rozmer 115x115, ja mam ovela mensiu. ja ju chcem pouzivat ako deku na kolienka a to by tie rozmery mohli stacit.

lodgermaniacka
24. jan 2012

@mycats nie, ja sm mala od začiatku bunker a zavinovačku som mala inu od lodger, takuto len zelenu:
https://www.modrykonik.sk/bazar/deky-zavinovack...

a deky sa mi od lodger veeelmi pačia tieto:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=12419258&tab=1

mycats
24. jan 2012

@kaska aj nad touto som premyslala v tyrkyse 😀 😀