Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
2. feb 2012

@novamaminka nie je to zle, len prirataj postu. typujem tak 20e 😖 😖

mycats
2. feb 2012

@novamaminka aj na ceskom mmb siju kabatiky na stokke, ale nevyzeraju tak dobre. aspon winter kit bol nic moc, ale bez kozusinky by to mohlo byt pekne 😀

novamaminka
2. feb 2012
mycats
2. feb 2012

@novamaminka u mna by biela podlozka bola maskacova do 5 min od nastartovania kocika

novamaminka
2. feb 2012

@mycats letim mala sa zobudila..a mam po nakupe😀

mycats
2. feb 2012

@novamaminka ja sa tu s mojim nahanam, ten ma spanok este len pred sebou 😀

kilian
2. feb 2012

podla mna imitacia nikdy nesedi tak dobre ako original.

mycats
2. feb 2012

@kilian tak, ale aj orginal niekto usil 🙂 ale pravda je taka, ze malokedy vyzera a sedi na 100% ako orginal

pallacinka
2. feb 2012

@kilian Suhlas, plus nehovoriac o materialoch a funkcnosti (napr. UV filter, sietka na odvetravanie, ta podlozka proti poteniu, atd).

mycats
2. feb 2012

@pallacinka @kilian a myslim si, ze to robia vo velmi podobnych cenach, takze sa to vobec neoplati!!

lodgermaniacka
2. feb 2012

@pajka7 sestre sa pači tiež len ta novinka, tak ak letny kit, jedine tento modrý kockový 😉 🙂 a mne by tiež nevadil k tomu poťahu červený "košík" a madlo 🙂

mycats
2. feb 2012

Tie haciky na kocik su uplne supeeer 😀 😀 dnes prisli a aj rukavnik dorazil 😀 😀 komplet vybava aspon do konca zimy je tu 😀
Chodim cekovat stranku stokke a fotka nove setu nikde 😀 😀 😀 ale tak hlavne, ze uz ju mam ja a je to moj krasny lentilkovyyyy 😀 😀 😀

clarissa
2. feb 2012

@babymarket_sk Dnes rano som si nan akurat spomenula,tak som ho pozerala....pre mna ale aj tak vyhravaju Brio a Stokke 😉 ale vdaka za tip

lenkakrchova
2. feb 2012

caute kocky, neviete mi poradit jak sa da toto spravit ??? http://www.facebook.com/photo.php?fbid=23394376...

kilian
2. feb 2012

@lenkakrchova navy kocik,biely winter kit -dala dole kozusinku a prizipsovala striesku s navy kocika.
ja som to robievala tiez s mojim.

mycats
2. feb 2012

@lenkakrchova 😀 😀 ona ma fusacik ako ja. a aj kit sa jej paci biely 🙂 len ja nemam winter kit 😀

mirkadena
2. feb 2012

@lenkakrchova ahoj aj ja som to robila niekedy. Len som dala dole kožušinku a prizipsovala tú striešku.

esika
2. feb 2012

Ahojte kočky ak mate minutku precitate si prosim toto, je to otazka jednej mamicky na inzerat predam STOKKE beige v super stave s prebalovacou taskou za 699 a napisete mi prosim svoj nazor, lebo na tej materskej uz akosi stracam pojem o normalnosti.. odpisali by ste vy prosim nieco inak??? dakujeeem🙂
Otazka :
"Dobrý deň, kúpila by som iba športiak s krytom, pláštenkou, taškou, poprípade s dekou.Dá sa?Cena 400€.Mám totiž túto zostavu kúpiť za tieto peniažky, ale v čiernom.
Moja Odpoved:
Ja - Dnes o 17:16
Dobry den, neviem ci evidujete , ze stokke kociky su starsie a novsie typy, novsie typy teda aj tento su preto drahsie , lebo su konfortnejsie ak mate cas pozrite si prosim video, aby ste vedeli, preco su ceny tak rozdielne!!! Tieto nove typy stoja od 899 euro len sportova cast a prebalovacia taska 109 euro takze to co mate kupit je starsi model a cierna farba v novych modeloch nieje iba tmavomodra DARK NAVY, takze urcite tento novsi typ za 400 nikde nezozeniete, pekny vecer a toto je cena len za sportiak a tasku.

https://www.youtube.com/watch?v=qabH3Qk4ceM


Odpoved:
- Dnes o 19:25
Ďakujem za odpoveď.Áno, každá značka má novšie a staršie typy...Ide len o to, že Vaša odpoveď mohla byť aj o trošku milšia...Pekný večer a nech sa Vám podarí kočiarik predať.
Odpoved:
Ja - Dnes o 19:29
Prepacte, ale asi ste to nepochopili, ja som vam len odpisala na vasu otazku preco Vam kocik za, ktory mam napisanu cenu 699 nedam za 400 to je vsetko🙂 pekny vecer.
Odpoved:
Dnes o 19:32
Ale ja som to pochopila, nebojte.Aj Vám pekný večer.

mirkadena
2. feb 2012

asi takto to vyzeralo, ale mala som to len chvíľku 🙂

mycats
2. feb 2012

@esika jaj, no urazila sa, lebo si jej neurobila po voli a ona cakala, ze cela stastna na nu skocis, ze nech sa paci tu je kocik, este vam pribalim aj postielku stokke, winter kit a summer kit a to vsetko za 400e.

ja uz nic neriesim, mne na inzerat na plastenku stokke pisu a volaju bezne, ze chcu ten kocik a ze ci je ta cena 15e pevna a ze ci je v 100% stave a funkcny 😀 😀 😀 😀
no co mam na to tym ludom povedaaaat 🙂

esika
2. feb 2012

@mycats jee zlata si dakujeem, lebo uz som si myslela , ze mi sibe 😎 a stou plastenkou si ma pobavila 😀 😀 😀 "..a za 10 by ste prosim ten kocik nedali ?"😀 😀 😀 😀

jessicax
2. feb 2012

@esika mne sa stalo, ze sa mi na inzerat na winter kit ozvala jedna pani, ze ona ten kocik s kozusinou berie. Tak jej hovorim, ze to je cena len sa zimny set a ona, ze aha tak to je pekne drahe, ze keby som jej to za tu cenu dala aj s kocikom tak to vezme. Momochodom predavala som ho za 190 eur 🙂

esika
2. feb 2012

@jessicax to fakt 😀 😀 ? tak to uz co je 😀 a co si jej prosim napisala? na to sa ani neda ani nic odpisat 😎 kazdopadne si velmi zlata dakujem aj tebe za odpoved 🙂 🙂 krasny vecer 🙂 🙂

lenocka23
2. feb 2012

@jessicax jeeejda, si mala povedat ze predavas kocik, by som si pon aj prisla.... pesi... 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@mycats @jessicax niektori ludia ocividne nemaju predstavu, co stoji kovik... (a to nie len Stokke)... 😉 🙂

mycats
2. feb 2012

@esika 😀 😀 no dojmu ma tie mamicky vzdy. ja si myslim, ze na co niekto pise alebo vola na inzerat ked nesuhlasi s cenou!!! ved logicky ak mam lepsiu ponuku a ide mi len o cenu, tak beriem lepsiu ponuku.
ja chapem, ze nie kazdy pozna stokke. ved ani ja som este nedavno ani netusila co to je 😀 😀
ale beriem to tak, ze bud chcem alebo nechcem a ked neviem, tak sa spytam uja googla a youtube 😀 😀 😀

mycats
2. feb 2012

@lenocka23 to ja chapem, ze nepoznaju alebo nevedia, ale nechapem, ze si neprecitaju dve slova hned v nadpise inzeratu, kde stoji plastenka stokke!!! ved to nie su ponozky!!! aj ja kupujem hlavne podla obrazku, ale zase aspon nadpis zvyknem precitat 😀

lia
2. feb 2012

@esika 😀 😀 😀 😀 😀 ja neveriiimmmmmm
ty si taka zlata Lindi,vypisujes sa este 😀 😀 😀
pretoc stranu 😉

mycats
2. feb 2012

@lia @esika - ja na teketo ponuky odpovedam, ze nerozumiem preco rovno neberu tu lepsiu ponuku!
neviem ci by som vysvetlovala

esika
2. feb 2012

@mycats vsak prave preto som jej to vysvetlila a poslala video, len aby vedela, preco su ceny rozdielne to je vsetko a este ona sa uraza 😒 a ja vzdy ked mozem rada pomozem 🙂

mycats
2. feb 2012

@jessicax 😀 😀 😀 to ako mne s tou plastenkou