Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

luciag3
10. mar 2012

danielle25 jéééj ty ho už máš doma....ja sa už tiež neviem dočkať kedy mi ho konečne pošlú.

Ináč baby napíšem od tééémy: dnes mám strašne smutný deň.....zhorela nám najkrajšia pamiatka Hrad Krásna Hôrka......mala som ho na skok a teraz je z neho rujna....sorry že tak hnusne, ale môžu zato tie sviňe cigánske....môj malý drobec sa už prechádzať po hrade nebude ☹((( aká škoda ....veeeeeľky smútok

mima01
10. mar 2012

@aanetta no ved som na to pozerala ako mys vyorana, ze co to je za cena 😀
@mauerka wuaaaaa, tak to je este lepsie 😝 Postovne nevies kolko je? Pozriem si, ale ak nemusim hladat, tak potesi 😉
@luciag3 ja by som tym prasivcom ruky odtala a im tam tie osady vypalila. Cloveku sa chce plakat ked to vidi 😢

mauerka
10. mar 2012

V ramci Nemecka je postovne zadarmo , ja som v Rakusku - tu je cca. 30€ a na SK cca 50€ @mima01

mauerka
10. mar 2012

Ta Krasna Horka aj mna tak zosmutnila...☹ @luciag3

milankovazuzana
10. mar 2012

@danielle25 Aj na fotkách ne náááádhernýýýý.

milankovazuzana
10. mar 2012

@luciag3 im sa vždy všetko prepečie... ☹

mima01
10. mar 2012

@mauerka dakujeeeem....uz som medzitym nasla, nedalo mi to 😀 Aj s tym postovnym je to stale super cena. Juuuj, keby sme uz mohli objednat, hned do toho ideme...ale este par tyzdnov musime pockat.

penelope1
11. mar 2012

Platí sa popredu za objednávku toho kocika?Plati sa aj clo?

mycats
11. mar 2012

A co nasa @lia??? Uz si vybrala farbu??? Co tak melange?? ked uz je ten termin pred dverami 😀 😀 😀 zvedava som straaaasne 😀 😀

lia
11. mar 2012

@mycats zeleny som si vybrala,ale este ho nemam
melange som bola teraz pozerat a vobec ma neoslovil 😒 mozno casom,ale teraz som rada,ze som sa nan nedala 😉

mycats
11. mar 2012

@lia ja som bola tiez uplne proti melange, ale cim viac stokke tlaci tie fotky, tym viac sa mi zacina pacit 😀 😀 😀 je to taky zaujimavy typ 😀 😀
tesime sa uz na prve fotecky aj s drobcom 😀 😀 😀

novamaminka
11. mar 2012

@milankovazuzana no tak nepomohlo ani premazat,neostava mi ine nez zase reklamovat☹

milankovazuzana
11. mar 2012

@novamaminka tak to ma mrzí, to máš asi novučký, však? Ak je v záruke, tak reklamuj, to je jasné.

novamaminka
11. mar 2012

@milankovazuzana nie,prave v decembri mal uz rok..no uz som ho bola reklamovat 2krat..a mozem ist znovu..

milankovazuzana
11. mar 2012

@novamaminka jáááj, no pri 3. reklamácii si môžeš už robiť nárok na výmenu za nový kus, alebo vrátiť peniažky...Skúsila by som výmenu...tak máš smolu, stáva sa...

novamaminka
11. mar 2012

@milankovazuzana no ved uvidim ze co,ale poviem ti ze uz mam nervy..ako ja som s kocikom max spokojna,hned by som kupila este jeden..ale uz som smutna z toho,ze akonahle kupime nieco drahsie vzdy ideme reklamovat☹

milankovazuzana
12. mar 2012

@novamaminka to poznám moja, moji rodičia to majú podobné, tiež sa im to dosť často stáva- ako hovoríš, presne pri drahších veciach.No však skús, uvidíš, čo Ti povedia, sama som zvedavá.Jáááj, idem ja pod perinku, dobrú nocku Ti prajem 🙂

novamaminka
12. mar 2012

@milankovazuzana tak dobru nocku a mysli na mna zajtra,dam potom vediet🙂

lia
12. mar 2012

@mycats mne sa viac paci tvoj 😉 ten si asi kupim sportiak,uvidim

julinkak
12. mar 2012

@ustrachana presne taky isty problem mam aj ja, ze nie som z BA. Skoda, ze Brendon nemam e-shop, pretoze ma dobre ceny a mozes si vyuzit nazbierane body..

mycats
12. mar 2012

@lia 😀 😀 😀 urcite nebudes lutovat. ja som velmi rada, ze mam nakoniec dark navy. dobre sa k nemu doladuju doplnky a vsetko krasne vynikne, aj maly v nom ziari ako hviezdicka 😀 😀
no a samozrejme summer kit je na nom neodolatelny 😀 😀

lia
12. mar 2012

@mycats uz mas tvoj vysnivany lentilkovy?? 🙂

lia
12. mar 2012

@mycats ozaj,uz si nieco nakupila za tie body v brendone?

mycats
12. mar 2012

@lia 😀 😀 bodiky mam vsetky este na karte a lentilku tiez nemam. pisala som do brendonu, ci to laskavo budu mat, ze mam zaujem vyuzit ich sluzby 😀 😀 😀 tak cakam kedy sa zobudia a napisu mi, ze by bola tato moznost. zatial mi len napisali, ze moja ziadost sa vybavuje a co najskor ma budu informovat.
jedneho by z nich prekotilo 😀 😀 😀

mycats
12. mar 2012

@lia ak nahodou planujes deku stokke, tak super cena je v kike.
http://www.kika.com/sk/katalog/m/deti-studenti/...

lia
12. mar 2012

@mycats to je strasneeee kym oni odpisu,najlepsie sadnut do auta a ist tam,len ty to mas daleko.a keby si tam zavolala?
@mycats jeejj planujem a co stoji normalne?

mycats
12. mar 2012

@lia zatial pockam a zavolam im po takych dvoch tyzdnoch, ze ako pracuju na mojej otazke 😀 😀 sak nech sa nenudia a maju na koho nadavat 😀 😀
napr. v BM stoji 45 a tusim aj v brendone maju 45e za tu deku.
ja chcem vyuzit body, tak cakam este ci sa je brendon schopny zobudit kedze aj babymarket ma dodaciu lehotu dva mesiace, tak to mam za jedno 😝

lia
12. mar 2012

@mycats jaajj,ja ze o kolko je lacnejsia 😀

mrenka
12. mar 2012

@mycats
@lia baby,ja som sa v kike na tu deku pytala a je na objednavku cca 6t t... 😒 a v brendone este ani netusia,ze blue pixels existuje,maju na sklade tie kvetinkove z min kolekcie,ja som volala a povedala mi,ze sa mam informovat tak na jar....cize neviem kedy...a ze skor telefonicky,to vedia skor,ako to hodia na webku...

mycats
12. mar 2012

@lia 😀 😀 😀