Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lizatko1009
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lizatko1009
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lindda
11. feb 2010

bla bla bla 😎

petinax5
11. feb 2010

No ja ti mám dobrú pamäť a viem, čo píšem. Ty si prečítaj názory iných mamičiek na teba. Rýpala si úplne zbytočne. Mala si napísať že sa ti nepáči a basta. A súhlasím s linddou.

lindda
11. feb 2010

petinax5 jj je to tak 😉

rubinka
11. feb 2010

Ale no už sa mi zdá že ste sa všetky utrhli z reťaze. Napísať že keby si nemala na poriadnú vybavu tak nemáš dieťa akože prepáč ale to už je trošku hrubé. 😖 Rodičovstvo nie je len o to aký kočík alebo výbavičku dieťaťu kúpiš. Podľa teba len bohatí majú mať deti? Teraz si myslím urazila mnoho matiek ktoré nemajú na to aby dali 30 tisíc na kočík. 😕 a neviem koľko desiatok tísíc na iné veci. Keby si nemala toľko penazí jak máš tak ver mi moja milá že by si bola rada aj za taký kočík. Ľahko sa hovorí...

lizatko1009
11. feb 2010

rubinka a to kto pisal?

tak sa vam ospravedlnujem, ze som napisala tak ako som citila, napisem to tak ako napsiala petina nepaci sa mi a basta.

lindda
11. feb 2010

niesom tvoja mila to po prve po druhe by som nevozila dieta v takku a po druhe nikoho neurazam a ani nechcem urazat to si nedovolim to je moj nazor nemusi predsa stat 30 tic da sa lacnejsie zohnat a nerobila by som si vela deti ak im nemoezm dat ani nijaku kvalitu do zivota ariadne sa o ne postarat. Ved kazda chceme do tohoto vseta priniest dieta s buducnostou a nie bezdomovca.

jerryjanka
11. feb 2010

Baby ak sa tu budete takto hadať tak vam zamknu temu - to vam za to fakt nestojí... 🙄

rubinka
11. feb 2010

Lizatko, lindda to napísala na predchádzajúcej strane.

lizatko1009
11. feb 2010

iskinadamko uz som skor pisala, ze kazdemu sa paci nieco ine, 100 ludi 100chuti niekomu vyhovuje, urcite je aj dobry, j asom napisala na vyzor.

miskinadamko
11. feb 2010

lindda podla teba je pre dieta dolezite a zaklad jeho zivota v tom ze ho vozis v znackovom kociku?

lindda
11. feb 2010

Ja sa na nic nehram a ani nepotrebujem sa hrat nad nikoho proste mam svoj nazor nastastie. A nikoho nechcem urazit to naozaj nie ja niesom nejaky zly clovek a ani sebec.

petinax5
11. feb 2010

Rubinka, to ktorej adresuješ?

lindda
11. feb 2010

lizatko no vidis toto presne si myslim aj ja 😉
miskinadamko nie to urcite nie 😉 a to ani nepisem o tri roky ked uz nemas kocik nato pozeras inak 🙂

rubinka
11. feb 2010

Lindda to akože na mňa reaguješ? Kde som ťa oslovila slovom moja milá? 😀

petinax5
11. feb 2010

Jedna pani L...1009 čo urobila? Nikto nechce nikoho uraziť. Sú aj lacnejšie veci a sú kvalitnejšie, ako značkové. Iste ste sa každá s tým stretla. Každá z vás si kúpi to, čo sa jej páči a na čo má. Každá chce pre svoje ratolesti
len to naj... A teraz tu nejde o to, čo značkové-neznačkové pre svoje deti kúpite, ale ako a s akou láskou 🙂 svoje bábenká vychováte...

lindda
11. feb 2010

este raz mne sa kocik paci ja ho sice nemam ale paci sa mi vyjadrujem sa uz iba k teme .
Ak som niekoho urazila omluvam sa.

lindda
11. feb 2010

petinax5 ano presne to som chcela povedat kazde si pre svoje dieta dopraje to naco ma. A nikomu som naozaj nechcela ublizit a ani urazit.
A vobec sa nechcem hadat mam za sebou dost blby tyzden a nemienit si kazit este aj dalsi tak este raz ak som niekoho urazila prepacte,ale svoj nazor si nenecham vziat.

nemko
11. feb 2010

Baby je smiesne ako sa nechate vyprovokovat jednou inteligentnou damou, ved uz sa hadate vsetky medzi sebou 😀

lindda
11. feb 2010

nemko dufam, ze nemyslis mna 🙂 ale nie oki ja sa nechcem hadat 😎

nemko
11. feb 2010

ja sa len musim smiat ako sa dohadujete kto - co - na koho a podobne, kaslite na to kocky, Stokke je fantasticky kocik komu sa nepaci nech sa nan nepozera, nech si ho nekupuje a nech sa hlavne nevyjadruje k teme a v teme kde nema co hladat.

petinax5
11. feb 2010

SUPER nemko - si naša. A máš pravdu-nestariem sa do vecí, do ktorých ma nič nie je.

miskinadamko
11. feb 2010

nemko ale tato tema nie je podla mna len pre tých co sa im kocik paci, ale ide tu o to aby sa objektivne zhodnotil mozno aj jeho negativa aby ked ma niekto o neho zaujem mohol zistit o nom co najviac, ja som mala vela kocikov a vzdy som nasla nieco co mi na nom nevyhovovalo aj ked v podstate to bol pre mna ok kocik.tato tema je verejna a nemusi sa tu vzdy pisat len to co su chcu druhý pocut, len samozrejme aj ked je nejaky nazor proti tak by sa mohol vyjadrit normalne bez urazok a zbytocne prehnaných emocii 😉

petinax5
11. feb 2010

Miskinadamko: téma je otvorená pre všetkých, to je pravda. A keď chceš počuť názor na danú vec, tak sa treba opýtať takej osoby, ktorá má s tým skúsenosti a nie čo len listovala v novinácha avidela.

ikke
11. feb 2010

prosim, vyjadrujte sa k teme a bez zbytocnych urazok!!!

denisab32
11. feb 2010

miskinadamko
nemyslím si, že pod negatíva spadá to, že sa niekomu nepáči vzhľadovo....i keď ho videl len na obrázku....v podstate ani ty nevieš, tak ako ani ja.... podať objektívne info, pretože sme ho nikdy nepoužívali 😉

miskinadamko
11. feb 2010

petina ale ja nehovorim o tom, ja neriesim uz liatko ci ako sa volala, vyjadrila svoj nazor ze sa jej kocik nepaci ale vyjadrila to zo zbytocnými urazkami a nadavkami ako ste tu pisali, co je podla mna zbytocne ved ide len o kocik ako som pisala, kolko ludi tolko chuti pre niekoho to moze byt uzasny kocik pre niekoho hrozný,nehovorim len o tomto ale tak vseobecne, a ze je normalne aj ked niekto vyjadri nejaký proti nazor. ako som aj ja pisala hrozne sa mi pacil tak som ho isla okuknut a ked som ho videla nazivo tak som si povedala ze aj keby mi ho niekto nukal za 200euro tak by som ho nevzala. ale je to len vec vkusu a nazoru. nie je tu dovod na hadky a urazky

petinax5
11. feb 2010

Ikke: snažíme sa, ako sa len dá. Chceme vysvetliť vlastnosti "bagra". Nie je s ním žiaden problém... 99% žien to pochopilo a 1% nie.

miskinadamko
11. feb 2010

deniska ja nehovorim ze viem podat obj.info o kociku, ale hovorim ze ked som ho bola pozriet nazivo a posadila som svojho syna do neho tak mi jednoducho nevyhovoval a to mi stacilo aby som sa rozhodla ze kocik nechcem.a ze mozno aj viacerým maminam ktore tento kocik zvazuje by pomohlo vidiet ho vreale. a bud si ho zamiluju alebo nie