Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
19. jan 2012

@lodgermaniacka no ved cervena ti sadne aj k deke

lodgermaniacka
19. jan 2012

@mycats ano, červena je moja naj farba a tmavomodra 😉 a čo buzz?

mycats
19. jan 2012

@lodgermaniacka no buzz-ika mam umyteho, vypraneho a nachystaneho na predaj. nechce sa mi to robit znovu a cely ho prat, surovat a rozmontovavat koli praniu nakupneho kosa. aj sedadlo by som musela znovu prat. to najlepsie ked uz si najde novu rodinku 😀
ked s nim pobeham po vonku, tak mozem znovu umyvat celu konstrukciu v tomto super pocasi, same blato ☹

lodgermaniacka
19. jan 2012

@mycats jasne 😀 tak nech maš-mame už stokke 😉 😉 😉 😉

mycats
19. jan 2012

@mycats alebo pockam s predajom??? len ked ja som chcela peniazky z neho rovno supnut na kreditku, ved som ju vyrabovala koli stokkimu 😀

mycats
19. jan 2012

@lodgermaniacka - do stredy umriem, ale uz to nejako musim vydrzat 😖 ine mi asi nezostava
stokke necham oddychovat doma, nebudem riskovat nic, kym nie je nove koliesko.
skoda, ze sa nedalo objednat cez brendon a musim behat po dvoch obchodoch

lodgermaniacka
19. jan 2012

@mycats ja by som ho používala a ked sa ti niekto ozve že ma zaujem a pride kuk, tak ho očistíš 😉 😉 😉 zbytočne ti stoji a ty sa morduješ s golfkami a malemu sa v nich nepači 😉 buzz-iky sa zle predavaju čo som si všimla, nechaj inzerat a používaj 🙂

mycats
19. jan 2012

@lodgermaniacka ked som predavala prvy kocik, tak mi mamicky bezne robili taku prepadovku, ze ideme cez ivanku, mozeme sa zastavit. ani mi len nedali vediet par min. pred tym, uz boli tu a za minutu mi pristali pred branou. tak quinnacikov je dost vela a vidim hlavne tu, nerozumiem ale preco, ze kolko ma rokov, ked ho mamicka predava za 150-180e, ked ten kocik bez vybavy stoji 460 a vsetko si musi dokupit k nemu a vyjde ju na takych 700 a viac eur

lia
19. jan 2012

@lodgermaniacka uz tam mali aj zeleny? mne sa paci ten zeleny,ale este zvazujem aj ja beige,neviem sa rozhdonut.nebola som,chori sme vsetci,nedostala som sa nikam uz dva tyzdne 🙄
co tam maju este? zeleny je pekny,ale sam o sebe,neviem sc iim ho budem kombinovat,napr.decku aku,neviem ci s tyrkysom by to bolo uz moc,jedine asi tmavomodra,nie?to sa tazko kombinuje taketo farby.
a ty si zmenila teda tu farbu? ci nechala si dark?

lodgermaniacka
19. jan 2012

@mycats na quinny stratíš velmi vela ☹ ☹ ☹ su značky ako napr.bugaboo že stratíš minimum a zn.ako quinny, peg perego, ktore nepredaš ani za polovicu nakupnej ceny, ak maš vyššiu cenu ako ostatne, je vlastne uplne nepredajny 😒 😒 😒 😒

lodgermaniacka
19. jan 2012

@lia zelenu by som kombinovala určite s bežovou 😵 😵 😵 😵 😵 aj hnedou..zeleny nemali, ale ten som naživo už videla, mali len beige a navy vajce, aj môj je chorý, preto tu oxidujem, on spi a ja sa nudím 😖 ale včera som tam zbehla, nedalo mi 😎 😉
farba sa zmeniť neda, bude navy 🙂

mycats
19. jan 2012

@lodgermaniacka - uz som to vymyslela, dam dolu kocik a buzz box a konstrukciu umyjem. lebo cely ho prat sa mi nechce. som s tym zabila pol dna 😀

lodgermaniacka
19. jan 2012

@mycats ved nedavaj malemu v kočíku papať, nech nemusíš prať poťah a konštrukciu utreš vlhkou handričkou

mycats
19. jan 2012

@lodgermaniacka - chcem za neho uplne smiestnu cenu 240e a mam ho vo full vybave, iba fusak som predala samostatne, lebo inak by som aj tych 80e prerobila keby som ho nechala ku kociku.
co uz, ale lubila som ho a je to uzasny kocik. ja ho mam stale rada 🙂 aj ked teda stokke mam radsej 😀 😀

lia
19. jan 2012

@lodgermaniacka mne uz z toho hrabka uplne
no ja uz mam aj manzela lazara,tak som ho nemohla nechat s nasim certom 🤐
aj mne zaspala,idem rychlo do perin,lebo ona len hodinu pospi ☹ ☹ aka skoda

mycats
19. jan 2012

@lodgermaniacka 😀 😀 😀 to mu tazko vysvetlim, ze nebude cuca a hlavne on hryzie madlo 😀 😀

pallacinka
19. jan 2012

Baby, ked tu riesite podlozky, ja by som tiez nejaku na leto objednala, no urcite custom made z UK. Len takisto netusim co za farbu, nie som si ista, ci by sa mi takato nejaka vzorovana hodila k beige dots summer kitu.

lodgermaniacka
19. jan 2012

@lia nič horšie ako chorý chlap 😀 😀 😀 😀 toho jedineho sa desím, nech to nechytí aj on 😎

lodgermaniacka
19. jan 2012

@pallacinka pekna a k beige ako stvorena 😉

pallacinka
19. jan 2012

@lodgermaniacka Ze? Je tam aj ruzova, aj cervena, aj zelena, tak nech budeme mat oblecene cokolvek, bude to ladit 🙂 Len ci tie bodky na kite sa nebudu s tym vzorom bit...

lodgermaniacka
19. jan 2012

@pallacinka takú nejakú latku mal aj next na dievčenskych veciach, je super a k bodkam na kite by mi absolutne neprekažala 😉 😉 😉

mycats
19. jan 2012

@lodgermaniacka 😀 😀 pridala som mu fusak, tak uvidime 😀 😀 taky super hruby s ovcej kozusinky 😀

amiruska
19. jan 2012

Ahojte baby, pridávam sa k stokkáčkam, už aj my máme objednaný stokke, využili sme super akciu v babymarkete, síce bábo sa nám má narodiť až v máji, ale ohľadom kočíka som bola plne rozhodnutá už dávno pred otehotnením. Partnerovi sa tiež zapáčil, síce som chcela počkať na nové farby, aby som ich videla naživo, ale zvýšená cena ma už nepotešila. Tak sme nakoniec objednali farbu beige. A tie doplnky, no jednoducho fantázia. Už sa teším, ako budem dokupovať letný a zimný kit. Teraz sme objednali v podstate len to najnutnejšie, t. j. deku, podložku, sieťku, prebaľovaciu tašku. A ďakujem všetkým tu na fóre, lebo ste potvrdili, že som sa dobre rozhodla investovať do tohto kočíka. A kamošky už teraz závidia môj stokke!!!

pallacinka
19. jan 2012

@lodgermaniacka Mas pravdu, pripomina jablckovy a hruskovy next 🙂 Aj ked asi do stokkaca momentalne viac investovat nebudem, skor rozmyslam, ze ho predam, aj tak nam nanho iba prach sada ☹

lodgermaniacka
19. jan 2012

@pallacinka prečo ho nepoužívaš? ☹

pallacinka
19. jan 2012

@lodgermaniacka Lebo odkedy som znova v praci tak von chodime iba cez vikendy a to berieme Brio, lebo mm Stokke neznasa. Ja som s nim chodila, ked som bola doma na materskej, no teraz je ho naozaj skoda, je uplne nevyuzity. Naposledy bol vonku este pred Vianocami a to si fakt chudacik nezasluzi ☹

lodgermaniacka
19. jan 2012

@pallacinka aha ☹

mycats
19. jan 2012

@pallacinka ccc, no chudatko stokkacik 😖

pallacinka
19. jan 2012

@mycats Vsak? Mozno by mu u niekoho ineho bolo lepsie ☹ Aj ked to by som si musela pred mm priznat chybu, na to asi nemam a radsej budem z neho utierat prach 🙂

kalista
19. jan 2012

@lodgermaniacka @mycats @lia uz neriešte farby lebo budem ľutovat Navy 😅 😅 😅