Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
22. jan 2012

@lia 😀 😀 😀 budem mat hlavu ako melon. a videli ste to krasne babo v tom dark navy kite??? hore som dala link. no oba sa mi pacia, budem mat hlavu ako melon. len ja chcem nechat forestovy fusak, preto sa bojim, ci nebudeme ako cirkus 😀 😀
ze kocik "cierny", fusak "strakaty 🙂" a strieska strieborna 😀 😀

mycats
22. jan 2012

@jessicax - idem este tuto jessicax prehrabat 😀 ona ma strieborny

mycats
22. jan 2012

😕 😕 a ten orange zips si mohli odpustit

mycats
22. jan 2012

@lia 😀 to si myslim aj ja. aj ked ten orange zips mi tam vadi. strieborny ma laka najviac 😀 len je nedostupny momentalne, co som pozerala na babymarkete.
ked na jar budem mat z vonku (strieska a chrbatik) strieborny kocik, to by sa dalo 🙂
s tou kozusinkou je to na spapkanie 😀

jessicax
22. jan 2012

@mycats mne tam ten zips vobec farebne neprekaza. Ved aj ten napis stokke a aj brzdu mas oranzove

mycats
22. jan 2012

@jessicax - podla mna to bolo najkrajsie, ked to bolo v tej sivej ako je na starych modeloch. najhorsie je to asi biele na 2009, ako pre slepeho 🙂
ved uz som sa zblaznila do strieborneho, ta ruska s tym striebornym fusakom ma presvedcila.
ale to asi budem musiet potom predat moj forest set, ved na co mi bude.
no budem dumat, ked to vyskusam na kociku. najprv otocim pol sveta za forest fusak a nakoniec kupim o 3 tyzdne novy kocik 😀 😀 😀 ja som pripad

desinka10
22. jan 2012

Baby, naco su tam tieto uska?

lia
22. jan 2012

@mycats ale ved kocik mas tmavomodry,vo fusaku prevlada tmava farba,tak winter mozes mat bledy,ale ked strieborny nezozenies co najskor,uz sa ti moc na mesiac neoplati.uz sa bude len oteplovat pomalicky

lia
22. jan 2012

@desinka10 tak to netusim 😅

jessicax
22. jan 2012

@desinka10 netusim mozno na zavesenie tasky?

mycats
22. jan 2012

@lia 😢 😢 😢 no strieborny bude dostupny az od februara. asi sa na to vykaslem, ze. no uvidime ked pride kocik, ci bude treba winter kit. ale dnes by som ho kupila hned 😀 musim pokukat to pocasicko, ze ci by sme ho schosnovali alebo nie. tie deti na co rastu ako z vody 😀 😀 ved ja by som aj 5 rokov bola na materskej 😀 😀

pumicamt
22. jan 2012

maminky ktory Stokke kocik tu z bazara MK by ste urcite nekupili neoplati sa lebo ked si pozrem tie kociky co su pekne tak sa ozve malo ludi a taky nic moc aj 5 zaujemcov nechapem

lodgermaniacka
22. jan 2012

@pumicamt ak maš na mysli tento, že vela zaujemcov, tak to preto že inzerat je tam už rok 😉
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/h7r0/koc...

pumicamt
22. jan 2012

@lodgermaniacka no aj ten ale aj ine su tam ten cerveny je nadherny a nik sa neozyva

kilian
22. jan 2012

@lodgermaniacka @pumicamt inac na tom sa mi ta vanicka nejako nezda...

pumicamt
22. jan 2012

@kilian na ktorom

jessicax
22. jan 2012

@pumicamt aj toto je celkom dobra cena aj farba pekna ked ti nevadi, ze to je starsia kolekcia http://deti.bazos.sk/inzerat/12702443/Stokke-ko...

kilian
22. jan 2012

@pumicamt link co dala @lodgermaniacka

kilian
22. jan 2012

@jessicax ten je krasny!!!

lodgermaniacka
22. jan 2012

@kilian podla mna je strašne dlha doba rok predavať kočík, len klesa na hodnote, nerozumiem, prečo si nedaju nižšiu cenu, ved to je nepredajne 😒 😒 😒 😒 inak celkovo aj farba je otras 😖 ten čo dala link @jessicax je super! 😵 😵 😵

pumicamt
22. jan 2012

@jessicax
@kilian mne a moc bledy nepaci ten zeleny a modry sa mi lubi a cerveny.napriklad ten link na kocik cerveny sa mi nepaci.ale ten novsi cerveny je peknucky

kilian
22. jan 2012

@lodgermaniacka ale vsak si pozri tu vanicku na tej konstrukcii,ide uplne dole hlavou...ani zadarmo by som ho nebrala.. 😀
ten od @jessicax ten je fakt krasny,aj cena super.

jessicax
22. jan 2012

@kilian @lodgermaniacka a super je, ze v cene ma aj deku, fusak, adaptery...

kilian
22. jan 2012

@lodgermaniacka ten som uz mala aj ja. 😀 😀

kilian
22. jan 2012

@jessicax aj podla mna super cena

jessicax
22. jan 2012

@lodgermaniacka aj ten je pekny 😉

jessicax
22. jan 2012

ale aj tak idu strasne dole tie ceny kocikov 😖 😖

lodgermaniacka
22. jan 2012

@kilian vieš, že mne sa ta tyrkysova pači 😉

@jessicax idu, ale už vyše roka su na trhu novšie...možno aj viac, neviem

jessicax
22. jan 2012

@lodgermaniacka dufam, ze za pol roka nevmyslia zas nejaky novy model, na ktory nebude pasovat nic z nasho lebo oni su v tomto experti 😅