Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

pallacinka
25. jan 2012

@e.l.i.e.n.k.a Dobry napad, a budem si ho po nociach chodit hladkat a obdivovat 🙂

mycats
25. jan 2012

@kilian @pallacinka @lia 😀 😀 😀 stokkemania

mycats
25. jan 2012

slinky mi tecu ako hladnemu steniatku na tie letne sety. 😀 😀 😀
este ze som nevytrieskala peniaze za winter kit 😀 😀

hajanka
25. jan 2012

@kilian @mycats @e.l.i.e.n.k.a @pallacinka nemam fotky, neviem kedy budu, ale vraj uz coskoro 😀

"Create your own "solar flair" with our Xplory Summer Kits, new colors coming soon will light up your life. Stay tuned. Charlotte" zo Stokke na FB

zuzuvani
25. jan 2012

@mycats ahoj, idem sa opýtať či je kočiarik stokke vhodný aj na zimu??? či sa dobre chodí po snehu, lebo ja mám termín začiatkom októbra takže ho budem využívať celú zimu🙂 Ďakujem krásne za radu🙂

mycats
25. jan 2012

@hajanka tiez som to citala na FB, uz aby tu boliiiiii 😀 😀 😀 na to coming soon som teda zvedava, dufam, ze aspon niekedy februar - marec tym myslia 😀 😀

hajanka
25. jan 2012

@zuzuvani samozrejme ze ano 😉

@mycats tiez som zvedava 😵

mycats
25. jan 2012

@zuzuvani ja kocikujem prvu zima a so snehom som este nemala tu cest 😀 😀
ale po trave a kamenoch ide bez problemov. riki s nim tusim bola na lyzovacke a vraj isiel ako po masle aj na snehu 😀
treba si pekne nakupit zimnu vybavu od fusaku, cez kozusinku az po winter kit a moze sa ist aj na sverny pol, podla mna 😀 😀
zalezi odkial si, aky sneh ta bude cakat. ale tu na juhu je to bez problemov. ja som testovala len taku imitaciu snehu, par cm, asi dva krat. presiel bez problemov. tazko povedat ako by siel niekde v tatrach 😀😀
kalista bude vediet, ona je z popradu 😀 😀

mycats
25. jan 2012

tusim vsetky skusate novy kocik!!! ked tu ani zivej duse nie je.
moj je tu vraj uz zajtra!!! 😀 😀 😀

duplicka
26. jan 2012

ako jazdi v horsom terene, nemyslim zase prechadzky lesom,ale napr nekvalitny asfalt

mikolajova.zuzana
26. jan 2012

@duplicka ako kazdy iny kociar. Niektore diery prejde v pohodke, niektore musis kusok nadvihnut...

mycats
26. jan 2012

uz kocikujeeeem!!!! 😀 😀 😀

lodgermaniacka
26. jan 2012

@mycats a akoooo? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mycats
26. jan 2012

@lodgermaniacka 😀 😀 😀 ako happy meal a este stastnejsia

mycats
26. jan 2012

@lodgermaniacka aj ked teda neviem neviem ci som mala kupit dark navy, lebo maly ho bude veselo flakatit 🙂
budem musiet rychlo kupit tu podlozku 🙂))

lodgermaniacka
26. jan 2012

@mycats nevadí, kupiš podložku 😉 😉 😉 😉 beige je menej hakliva?

mycats
26. jan 2012

@lodgermaniacka uz vam ho fotim 😀

lodgermaniacka
26. jan 2012

@mycats tešíme 😀

kilian
26. jan 2012

@mycats 😀 😀 😀 😀

mycats
26. jan 2012

@lodgermaniacka jj, beige je uuuplna pohodicka. ale toto bude vidiet kazdy flak, podla mna 😀

lodgermaniacka
26. jan 2012

@mycats ale je krasna a elegoš 😉 😉 😉 ja chcem dať hned podložku, nech nemam stresy 😉

kilian
26. jan 2012

@lodgermaniacka a ty este nemas kocik?

kilian
26. jan 2012

@lodgermaniacka a ty este nemas kocik?

kilian
26. jan 2012

zase hrabe konovi,posiela mi duplicitne prispevky.. 🙄 🙄

mycats
26. jan 2012

@lodgermaniacka ved teraz chodim s fusakom, tak este to odnesie fusak. ale na jar bude treba podlozku

lodgermaniacka
26. jan 2012

@kilian nie, nastal problem, bude v utorok ☹ ale aspon za tu akciovu cenu...

mycats
26. jan 2012

no ale forest set som si teda zbytocne nechavala, ta strieska nema sancu sadnut, teraz to tu vidim 😖 😖

lodgermaniacka
26. jan 2012

@mycats kde su tie fotky? 😀 musim isť preč a čakam a čakam 😅 😅 😅

mycats
26. jan 2012

@lodgermaniacka idem na to, dam si ich do albumu 😀

mikolajova.zuzana
26. jan 2012

moj novy tunning... 😀

lodgermaniacka
26. jan 2012

@mikolajova.zuzana jeeeeej 😵 😵 😵 😵 to ako? 😕